Gönderen Konu: Op. Dr. Zekeriya kul saç ekimi sonuçları  (Okunma sayısı 110813 defa)

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Op. Dr. Zekeriya kul saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #60 : 23 Mart 2016, 14:18:43 »
telefonu bende var daha önce saç ektirdim kendisine ama ozaman göğüsten alım yapmıyordu şimdi savaş nickli arkadaş göğüsten alım yaptıracağını yazmış o yüzden sordum arayıpda ikidebir rahatsızlık vermek istemediğim için buraya yazdım zaten kendisine defalarca sormuştum şimdi bidaha sorarsam dalga geçermiş gibi olacak:)

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #61 : 29 Mart 2016, 01:08:31 »
slm size özel mesaj gönderdim ama burayada yazıyim zekeriya hoca göğüsten alım yapıyormu acaba
Normalde sakaldan ve gögüstende donor alan uygunsa alım yapıyor fakat oradaki greftlerin yapısından dolayı alım esnasında zarar görmemesi için, çizimini de kendisinin yaptıgı punç imalat çalışması var . Bende punç sonucunu bekliyorum sonrasında gögüsten ve saçtan karışık bir ekim daha yaptırcam...

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 31 Mart 2016, 02:54:25 »
slm size özel mesaj gönderdim ama burayada yazıyim zekeriya hoca göğüsten alım yapıyormu acaba
Normalde sakaldan ve gögüstende donor alan uygunsa alım yapıyor fakat oradaki greftlerin yapısından dolayı alım esnasında zarar görmemesi için, çizimini de kendisinin yaptıgı punç imalat çalışması var . Bende punç sonucunu bekliyorum sonrasında gögüsten ve saçtan karışık bir ekim daha yaptırcam...

bilgilendirme için teşekkür ederim

BlackAndWhite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 19 Nisan 2016, 09:23:37 »
savaş11 öncelikle mükemmel bir sonuç alman beni de çok mutlu etti. Saç ektirmeyi düşünen yada ektirip sonuç bekleyen arkadaşlara güzel moral oluyor. Benim bir sorum var: Daha önceden esteworld'de 4000 greft ektirdiğini yazmıştın. Bu ekimdeki saçlar hiç mi çıkmadı yoksa çıktı ve sonra döküldü mü?

alp_1001

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 24 Ekim 2016, 19:50:51 »
zekeriya hocayla ben de görüştüm 2800 greft dedi aralık ortası ben de ektircem nasipse inşallah hayırlısı olur.

kerkaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 11 Şubat 2017, 04:53:30 »
Kardesim hayirli ugurlu olsun oncelikle simdiki durum nasil acaba bide isik altinda degilde normal bi ortamda fotonu atabilirmisin

soranadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 11 Şubat 2017, 11:38:25 »
savaş11 öncelikle mükemmel bir sonuç alman beni de çok mutlu etti. Saç ektirmeyi düşünen yada ektirip sonuç bekleyen arkadaşlara güzel moral oluyor. Benim bir sorum var: Daha önceden esteworld'de 4000 greft ektirdiğini yazmıştın. Bu ekimdeki saçlar hiç mi çıkmadı yoksa çıktı ve sonra döküldü mü?

Ben de bu sorunun cevabını merak ettim ?

kerkaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 02 Mart 2017, 07:12:41 »
Hocam guncel fotoraf atabilirmisiniz

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 02 Mart 2017, 08:52:05 »
Guzel olmuş kardesim hayirli olsun kaliteli doktorun kaliteli sonucları oluyor.şimdi her önüne gelen saç ekimi yapiyor

Cem Bey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 09 Şubat 2018, 02:29:24 »
Bu saç tamam,olmuş.
Kimine oluyor,kimine olmuyor.
Ah! O bilinmeyen  farklı etmenler...

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 07 Haziran 2018, 14:36:26 »
Bu paylaşımda tüm fotoğraflarda sorun var ıphone ile çekilmiş çoğunlukla olması gerekenden daha yakın plan ve flaşlı fotoğraflar .digital fotoğların bütün doğal olmayan kamerasal görüntüleri var ve bundan dolayı günlük hayatta karşılaşacağımız görüntüden çok farklı pozlar yakalanmış.gündelik hayatta görseniz bu ekime çok kötü dersiniz saçlar tel tel seçilir bilginiz ola  :) ..

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 07 Haziran 2018, 14:48:49 »
zekeriya kul garanti sonuçları olan bir ekimci yani ektikleri çıkıyor ama çizgi çok seyrek oluyor birde ektirenler öne tarıyor genelde .geriye tarayanlarında şapka çıkıntısı gibi öne doğru kavis yapıyor saçları nerdeyse tüm ekimlerinde bu var yani önden bakılınca cool bir görüntü asla olmuyor  çizgiyi böyle ekmese ilk tercih edeceğim doktor olurdu.

recklai85

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 07 Haziran 2018, 22:30:08 »
on hat seyrek cok bosluk var bana kalırsa sonuc basarılı degıl

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 08 Haziran 2018, 13:00:33 »
Bu saç tamam,olmuş.
Kimine oluyor,kimine olmuyor.
Ah! O bilinmeyen  farklı etmenler...

Doktorun kalitesi işi bilmesinin yanında kişininde malzemesi kaliteli olması gerekıyor bu etkenleride degerlendirmek lazım sonuçlarda bir çok doktor sonuçlarda bu durumlar göz önünde bulundurulmadan eleştirilebiliyor.
Global Moderator

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 20 Temmuz 2018, 00:36:18 »
Bu arkadaşın şu andaki durumu nasıl acaba zekeriya kulun başarılı saç ekimlerinden biri ama uzun vadede saçlar ne duruma geliyor görmek açısından iyi olurdu.
Özellikle bu kadar açık bir alana  iğneli teknikle ekim yapmak enterasan olmuş ,sanırım zekeriya kul iğneli teknik kullanıyordu .

Facebook Twitter Instagram