Gönderen Konu: Op. Dr. Zekeriya kul saç ekimi sonuçları  (Okunma sayısı 110822 defa)

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Op. Dr. Zekeriya kul saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #75 : 05 Ağustos 2018, 09:05:04 »
Açık alanda iğne tekniğinden şüph duymanızın nedeni nedir? Sonuçta her türlü saçla derinin altından besleniyor. İğne tekniğinde de fazla bekletilmeden, kesit açılmadan hemen ekiliyor. Bu da ekstra avantaj olmalı.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 01 Ekim 2018, 00:31:09 »
Birde bana bu doktoru öneren bir arkadaşımız oldu siz ne dersiniz arkadaşlar bu zekeriya kul nasıl doktordur koray erdoğana yakın sonuç alabilirmiyim kendisinden.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 01 Ekim 2018, 00:40:53 »
Gerçekten görülmeye değer muhteşem bir örnek be özveri başarı zekeriya hocayada burdan yaptıgı bu füzel ekim için bende tüm forumdaş arkadaslar adına teşekkür ederim gerçekten harika bir ekim olmuş ellerine kollarına saglık hocanın. Sizinde güzelce güle güle taramak düşer artık hayırlı olsun

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 01 Ekim 2018, 00:45:19 »
Birde bana bu doktoru öneren bir arkadaşımız oldu siz ne dersiniz arkadaşlar bu zekeriya kul nasıl doktordur koray erdoğana yakın sonuç alabilirmiyim kendisinden.

Çok güzel sonuçları olan bir hocamız her doktorun olduğu gibi malzeme kalitesine bağlı olarak yetersiz sonuçlarıda oluyor beklentiniz malzeme ve açıklık seviyenize göre mantıklı ise mutlu olursunuz diye düşünüyorum ama saygıdan dolayı kıyaslama yapmakda istemem 2 doktor arasınsa

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 02 Ekim 2018, 11:46:21 »
kardeş kusura bakmada aslanla kedi kıyaslanırmı mantıklı olmak lazım

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 02 Ekim 2018, 12:49:54 »
Kıyaslama yapmak özellıkle bir doktor için hazırlanmış bir sayfada doğru değil bu duruma katılıyorum bunu başka konu başlıklarında tartışmak en doğrusu olucaktır

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 02 Ekim 2018, 22:52:00 »
kardeş kusura bakmada aslanla kedi kıyaslanırmı mantıklı olmak lazım
Aslan da bir kedidir birader :D

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 02 Ekim 2018, 23:05:06 »
biri kükrer biride miyavlar gerisini sen düşün birader

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 02 Ekim 2018, 23:43:19 »
biri kükrer biride miyavlar gerisini sen düşün birader
Avda başarı yüzdesi kedinin daha çoktur ne yazık ki aslan hep güçlü sayılır ama neye göre?  bazen cüsse (kalabalık ekip) ve ses (reklam) ne yazık ki bazı şeylerin önüne geçer... Kıyaslama yapılan iki hekimde kendi teknikleriyle ünlü ve başarılı hekimlerdir xekim merkezi ile  kıyaslamıyorssun dikkat et kıyasladığın adam Z. Kul Hoca....

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 02 Ekim 2018, 23:53:00 »
arkadaşım sen olayı kişiselleştirme istersen .ben bişeyi kıyaslamıyorum kıyas yapılacak bi durum yok çünkü aynı kulvarda değiller foruma bak zaten durum meydanda

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 03 Ekim 2018, 00:37:39 »
Zekeriya Kul şu işe kendisini verse ve alımı manuel yapsa forumda yerlere göklere sigdirilamayan çoğu ekimciden daha çok sükse yapardı. Ama hoca için meme estetiği, burun, kalça estetiği daha önemli bilemiyorum belki de maddi olarak da daha kolayına gidiyordur. Yine de hoca kedi filan değildir en kötü vaşak olur...

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 03 Ekim 2018, 07:09:10 »
arkadaşım sen olayı kişiselleştirme istersen .ben bişeyi kıyaslamıyorum kıyas yapılacak bi durum yok çünkü aynı kulvarda değiller foruma bak zaten durum meydanda
Zekeriye hoca sadece saç ekmiyor sadece  saça yönelse emin ol bütün estetikçiler asmed kadar prof. olurlar arkadaşın dediği gibi iyi estetikçiler saten meme dudak burun popo yapıyor olayı kişiselleştiren de sensin  x hoca avukatlığına bürünmeye gerek yok nokta herkesin tercihine saygı duymalısın fanatiklik yapmak nedir ? Yok o kedi o aslan falan... Ben cevap yazmayacağım bir daha daha fazla budaklanmasın konu ama gerçekten böyle bir kişiyi ilahlaştıran insanlara iflit oluyorum ve tepki vermek istiyorum ama bitmiyorsunuz ya bitmiyorsunuz...
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2018, 07:21:11 Gönderen: Sergeant »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 03 Ekim 2018, 11:15:43 »
 zekeriya hocamız başarılı bir doktor çok güzel sonuçlarıda var başka alanlarla da uğraşması yetenekli bir doktor olmasıda güzel bir durum diye düşünüyorum ben
Global Moderator

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 03 Ekim 2018, 11:34:38 »
zekeriya hocamız başarılı bir doktor çok güzel sonuçlarıda var başka alanlarla da uğraşması yetenekli bir doktor olmasıda güzel bir durum diye düşünüyorum ben
Sana sonuna kadar katılıyorum hintel hocam Koray Hoca Türkiye’nin gururudur bunu açık ve net söyleyebiliriz fakat Zekeriya Hoca’da çok başarılı bir hekim birini överken diğerini yermemek gerek herkese hakkını vermeliyiz.

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 03 Ekim 2018, 12:14:27 »
birader sen hayırdır ya bitmediniz avukatlık falan seviyesiz konuşup durma bu forumda herkesin yaptığı ekim belli kimi savunucam kulunda korayında aç bak senle aynı fikirde olmayan insanlara hakaret etme ayrıca fanatik gibi kulu savunan sensin güzel kardeşim koray erdoğanı niye savunayım adamın işinin kalitesi belli öyle yok şu hekim bu işi ciddiye alsaymışda şöle olurmuş falan filan bunlar boş laflar çalışmak biyere kadar yetenek lazım yoksa ümit özat okadar çalışkandı roberto carlosmu oldu yada bukadar bilim adamı var çalışarak einstein mı olunur

Facebook Twitter Instagram