Gönderen Konu: Op. Dr. Zekeriya kul saç ekimi sonuçları  (Okunma sayısı 110816 defa)

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: Op. Dr. Zekeriya kul saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #45 : 17 Ocak 2015, 15:37:14 »
Söyleyecek çok söz yok,2700 greftle norwwod yedi kafanın nasıl kapanabileceği konusunda harika bir örnek  oldu,gerçekten internette örneğine az rastlanır türden çok faydalı olan ve olmaya devam edecek olan bir paylaşım oldu,bu açıdan da bakılınca dostum savaş11 e her kes adına teşekkür ediyorum ,şu ana kadar yaklaşık 10000 gösterim oldu ki bu sayı yüzde doksan tamamen farklı kullanıcılardan oluşuyor,çoğu forum sitesinde olduğu gibi aynı kullanıcıların mesaj yazdıkça belirli üyelerin sayfaya bakmasıyla oluşan bir rakam değil,yüzde doksan arama motorları üzerinden kullanıcıların erişim sağladığı bir konu oldu,bu yüzden bu paylaşım dahada çok  faydalı olmaya devam edecek  bu konuda hiç şüphe yok....

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #46 : 17 Ocak 2015, 20:28:32 »
EyvAllah reci dostum....
    Bu deneyimden sonra yakın zamanda zekeriya hocaya vertexe ekim ön cizgiye de biraz takviye yaptırmayı düşünüyorum.

8,5ay gün ışıgında ve zekeriya hocanın alım yaptıgı dönör alan fotosu..
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2015, 00:22:12 Gönderen: savaş11 »

karadayı25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 20 Nisan 2015, 21:18:15 »
harikasın abi mükemmel olmuş saçların darısı başımıza :)

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 07 Aralık 2015, 16:53:34 »
ohaaa :o bu nasıl bir ekimdir arkadaşım ya abi sende de ne donörr varmış 7000 graft alınmış donörda hiç bi şe yok

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 10 Aralık 2015, 15:22:17 »
anlamıyorum abi anlamıyorum benim arkdan 3000 aldılar seninkinden daha seyrek dönor nasıl oluyor bu işler yine kafamda deli sorularrrrr

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 10 Aralık 2015, 20:35:50 »
Sözün bittiği yer

king

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 10 Aralık 2015, 23:15:03 »
Mukemmel ya Allah butun kellere yasatsin insallah😊

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 11 Aralık 2015, 00:06:59 »
Gerçekten hayret verici bir durum şaşırdım kaldım ekilenlerin hepsi tutmuştur heralde.

Holabusca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 11 Aralık 2015, 04:15:58 »
Norwood 7'ye bu kadar sağlam nasıl olur yaa gerçekten enteresan, müthiş gerçekten .. Nazar değicek beyler tamam :D

Aventura

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 11 Aralık 2015, 15:36:14 »
Savas Abi, sac ekimin Hayirli olsun, masallah cok iyi görünüyor.

Minoxidil, finasterid yada baska bir ilac kulaniyormusun?

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 11 Aralık 2015, 16:00:35 »
abi sakaldan alınan yeri paylaşabilirmisin ?

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #56 : 21 Aralık 2015, 01:59:09 »
Savas Abi, sac ekimin Hayirli olsun, masallah cok iyi görünüyor.

Minoxidil, finasterid yada baska bir ilac kulaniyormusun?
2.ekimimden sonra biotin ,regaine ve proscar1/4 kullandım sonra bırakmıştım. Benim düşüncem finasterin türevi bir ilacın kullanılmaması ,nedeniyse hormonal ilaç oldugu için vucuda kesinlikle bir zarar verecektir . Şimdi olmasa da ileride yan etkilerinin görülme olasılıgı var...
  Minox belirli aralıklarda kullanılabilir , gercekten mevcut saçlara etkisi var lakin yerli üretim olan minox degilde rogain-regaine kullanılabilir. Yerli minox kaşıntı ve kepek yapmakta cok başarılı bence :)

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #57 : 21 Aralık 2015, 02:21:49 »
abi sakaldan alınan yeri paylaşabilirmisin ?
bende sakaldan alınan greftler cogu cıkmıştı ve benim mevcut saçlarımla kalınlıgı cok yakın oldugu için ekim olan yerde hiç farkedilmiyor lakin  sakaldan alım yapılacaksa saç yapına uygun olmalı.
Alım yapılan yer cok belli olmasada yinede fark ediliyor , bence sakal olayına cok fazla girilmemeli. Zekeriya hocada 3. ekimi düşünüyorum fakat sakaldan daha alım yaptırmayacam ,  gögüsten ve saçlardan alınacak greftlerle olacak.   Hoca vucuttan greft alımında basarının yüksek olması için bir ekipman üZerinde çalışması var onun sonucunu bekliyorum açıkcası.
  Yanlış hatırlamıyorsam serkan1299 daha önce sende saç ekimi yaptırmıştın , resimlerini paylaşabilirmisin merak ettim durumunu. İlk ekimi basarısız olan kişiler genelde sonraki ekimlerde tam anlamıyla istedigi sonuç cok zor oncün saçtan sınırlı sayıda greft cıkacagı için başka yerlere yöneliyor ... 
 Sakaldan sadece çene altından alınmıştı  , resimlerini paylaşayım son halinin...
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2015, 02:31:29 Gönderen: savaş11 »

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 23 Mart 2016, 13:53:09 »
slm size özel mesaj gönderdim ama burayada yazıyim zekeriya hoca göğüsten alım yapıyormu acaba

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 23 Mart 2016, 14:11:32 »
slm size özel mesaj gönderdim ama burayada yazıyim zekeriya hoca göğüsten alım yapıyormu acaba
Hocam nette zekeriya hocanın nosu var bizzat kendiniz sorabilirsiniz hatta isterseniz direk asistanının nosunu verebilirim.

Facebook Twitter Instagram