Gönderen Konu: 2000 greft izmir özel gazi hastanesi  (Okunma sayısı 58138 defa)

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2000 greft izmir özel gazi hastanesi
« Yanıtla #106 : 28 Temmuz 2017, 17:59:45 »
Doktorunuza danisin daha iyi bilgi verir

dyt.adam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 29 Temmuz 2017, 16:47:13 »
Güncel foto Atar mısın ekimin sonucu çok iyi sonuçlanacak 60.gun fotosunda ön çizgi belirginleşmis zaman sadece

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 30 Temmuz 2017, 15:47:25 »
Güncel foto Atar mısın ekimin sonucu çok iyi sonuçlanacak 60.gun fotosunda ön çizgi belirginleşmis zaman sadece
hocam şu an son attığım resimden fazla bir farklılık yok 1 ay sonra tekrar yüklerim

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 08 Ağustos 2017, 21:08:46 »
Bugün itibariyle 92.gün günlük 10 mg alıyorum.donör bölgem  iyi durumda herhangi bir problem yok.değerli yorumlariniz eklerseniz sevinirim.

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 08 Ağustos 2017, 22:10:17 »
Devam

ckn92

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 08 Ağustos 2017, 22:26:06 »
Benimde 100.günüm dolacak aşağı yukarı süreç sizinki gibi ilerliyor,merak ettiğim bir konu var ekim yapılan şakak bölgelerinde ufak ufak sivilceler var bunları sıkmak mı gerekiyor kıllar daha iyi cıksın diye bir iki tane sıktım ama dogru mu yapıyorum bilmiyorum

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 08 Ağustos 2017, 23:29:56 »
Benimde 100.günüm dolacak aşağı yukarı süreç sizinki gibi ilerliyor,merak ettiğim bir konu var ekim yapılan şakak bölgelerinde ufak ufak sivilceler var bunları sıkmak mı gerekiyor kıllar daha iyi cıksın diye bir iki tane sıktım ama dogru mu yapıyorum bilmiyorum
hocan bendede oluyor bazen sivilce dokunmuyorum kendiliğinden geçiyor 2 3 güne 😊

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #113 : 09 Ağustos 2017, 00:45:32 »
Sivilceyi sıkmayınız ,bildiğiniz sivilce değil onlar.kendiliğinden iyileşmeye bırakınız ,mutlaka geçecektir .kıl dönmesi tarzı sivilce sanıyorsumuz ama öyle değil  :)

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #114 : 09 Ağustos 2017, 00:57:11 »
Bu ekimde planlama hatası var,saçlı alana gereksiz olarak olması gerekenden fazla sayıda gereksiz greft ekilmiş ,sadece şakaklara 1000 greft ekilmiş olsaydı bundan sonra oluşacak olan netice aynı olurdu.bana göre ortada 1000 greftlik fire var ,saçlı alandaki greftlerin tutacağını pek sanmıyorum,üstelik şok dökülmeden itibaren var olan saçlarda dökülmüş bariz olarak fotolarda belli oluyor ,hoş o saçlar toparlar ama ne gerek vardı geçicide olsa kötü bir görüntü oluşmuş,örneğin bir koray erdoğan olsaydı o saçlı alanı  kesinlikle pas geçerdi ve bu tür ayrıntılardan dolayı başarılı oluyor kendisi.bunu düşünmek çok zor değilken neden böyle hatalar yapıp greft ziyan ediyorlar anlamış değilim.
Konu ilk açıldığındada çoğunluk bu ekimin neticesinin çok iyi olacağını yazmış yüzde 40 çıksa kesinlikle çok başarılı olur ama bu planlamayı yapan kişinin  işinin ehli olduğunu göstermez.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2017, 00:58:56 Gönderen: Reciproc »

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 09 Ağustos 2017, 09:21:25 »
Bu ekimde planlama hatası var,saçlı alana gereksiz olarak olması gerekenden fazla sayıda gereksiz greft ekilmiş ,sadece şakaklara 1000 greft ekilmiş olsaydı bundan sonra oluşacak olan netice aynı olurdu.bana göre ortada 1000 greftlik fire var ,saçlı alandaki greftlerin tutacağını pek sanmıyorum,üstelik şok dökülmeden itibaren var olan saçlarda dökülmüş bariz olarak fotolarda belli oluyor ,hoş o saçlar toparlar ama ne gerek vardı geçicide olsa kötü bir görüntü oluşmuş,örneğin bir koray erdoğan olsaydı o saçlı alanı  kesinlikle pas geçerdi ve bu tür ayrıntılardan dolayı başarılı oluyor kendisi.bunu düşünmek çok zor değilken neden böyle hatalar yapıp greft ziyan ediyorlar anlamış değilim.
Konu ilk açıldığındada çoğunluk bu ekimin neticesinin çok iyi olacağını yazmış yüzde 40 çıksa kesinlikle çok başarılı olur ama bu planlamayı yapan kişinin  işinin ehli olduğunu göstermez.
hocam yorumunuz için teşekkür ederim.dedikleriniz doğru evet ekimden sonra kendi  saçlarımdan dökülen oldu yerine geldi bakalım hocam zaman  gösterecek on cizgi koray erdogan in işi ve çok başarılı butcem yeterli gelmedi yetseydi oraya giderdim.ve bu gerçek ki çoğu yerde hep aynı şekilde ekiyorlar hep aynı planlama mesala koray hoca Muttalip hoca kaybolmuş sac çizgisini tasarlıyor kulak üstü bölgeye ekiyor lar çoğu klinik bundan kaçıyor.bakalım hocam  şu an süreç devam ediyor bakalım sonuç ne olacak.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2017, 09:23:24 Gönderen: Sacii »

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 22 Ağustos 2017, 15:05:51 »
Arkadaslar bugün itibariyle 105.gün yorumlariniz

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #117 : 22 Ağustos 2017, 18:39:23 »
Gidişat iyi görünüyor. Memnun olacağınızı düşünüyorum.

isimsiz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 22 Ağustos 2017, 20:50:34 »
Daha erken ama Sanki yön problemi mi olacak gibi usta saclarinda

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 23 Ağustos 2017, 09:46:16 »
Gidişat iyi görünüyor. Memnun olacağınızı düşünüyorum.
İnşallah hocam bekleyip gorucez

Facebook Twitter Instagram