Gönderen Konu: ESTETISTANBUL HAMID AYDIN HAKKINDA BILGISI OLAN VARMI  (Okunma sayısı 19878 defa)

Salvador

• Hero Member
Ynt: ESTETISTANBUL HAMID AYDIN HAKKINDA BILGISI OLAN VARMI
« Yanıtla #16 : 05 Temmuz 2021, 01:57:37 »
Simdi de youtube kanalı açmış bildiğimiz şeyleri sac tedavisi konusunda söylüyor :)
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Yildirim Bayezid

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 07 Temmuz 2021, 10:18:19 »
dr hamid aydın ekibin başında büyük bir ekiple ekim yapıyorlar diye duydum gurbetçi bir arkdaşımdan .ama nasıl ekim yapıyorlar haklarında şikayet varmı vs yorumlara bende çok denk gelmedim işin gerçeği.
esteistanbul galiba yeni açılan bir ekim merkezi yoksa forumda mutlaka ekim yaptıranlar olurdu diye düşünüyorum.
Nedir sonuç büyük bir ekiple ekim yapıyorlar diye duyduğunuz gurbetçi arkadaşınızın saç ekim sonucu , Başaralı olmuşmu . Aradan 6 ay geçmiş bu yorumunuzun üzerinden. Sorun bakalım o gurbetçi arkadaşınıza sonuç nasıl şu anda memnunmu . Onu öğrenin bence ondan sonra yorum yapın . Öyle varsayımlarla kimseyi övmeyin. Ha bende  bir gurbetçi olarak ve orada ekim yaptıran   ve ekimden sonra hiç bir şekilde ilgilenilmeyen sonuç hüsran olan ,  parası umutları hayalleri  o övmeye çalıştığınız yer tarafından alınan ve mağdur edilen biri olarak diyorumki , burada ekim yaptırmak isteyen varsa , tekrar tekrar düşünüp ondan sonra karar versin

Yildirim Bayezid

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 07 Temmuz 2021, 10:23:57 »
Simdi de youtube kanalı açmış bildiğimiz şeyleri sac tedavisi konusunda söylüyor :)
kim youtube kanalı açmış .

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 07 Temmuz 2021, 10:33:58 »
kim youtube kanalı açmış .
Hamid aydın
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Cebri Süleyman çifci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 14 Ağustos 2024, 02:06:53 »
23 agustos 2023 de ektirdim cok acili 8 saat surdu 4000 greft ekildi , hicbir ise yaramadi 59000 lira verdim 12000 liraya kopuk aldim 1 yil denize girmedim sampuan kullanmadim bu yil kontrole geldim ve tepe bolgesi genelde tutmaz dediler saka gibiler , eger dogruysa bu is yalan ektirmeyin, eger yalansa hamit beyden uzak durun turnikeye sokup lparanizi aliyor
Ekli fotoda 1 nci fito ekilmeden once 2 nci foto ekildikten sonra

erich von

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 14 Eylül 2024, 13:15:20 »
Konunun dışında bir şeyden bahsetmek istiyorum bu konuyla alakası yok belirteyim denk geldi buraya yazacağım.. Öncelikle benim zekamı test etmeye çalışan ekim merkezleri ve adamlarına sesleniyorum..

Buraya konu açıp forumdaki tercih edilen dr lerin isimlerini yazıp hangisine  gideyim diyip.
Daha sonra o şöyle bu böyle diyerek başkasına şu kişiye ektiricem diyip algı yaratan (bu da yeni taktikleri) arkadaşlar.. forum yönetimini sınamayın. Forum kültürünü dönen ve dönecek olan her türlü dolabı siz daha akil etmeden biz akil ederiz.

Bunların dışında reklam amaçlı şu x kişiye ektiricem diyerek konu açıp gene Algı çalışması.
Olumsuz bir mesaj da hemen can siparane koruma çabaları:)

Bakın ciddiyim kar güderken zarara uğrarsınız beni sınamayın. :)

Ben sizin merkezinize gelip kurallarınızı bozmuyorum forumun kurallarına aykırı davrananlarlada hesaplaşırım.

kim ne der ne bok atar bilmem ilgilenmemde şu adamdan sadece Allah razı olsun der geçerim
kaç kişiyi kimlerin elinden kurtardı kaç adamı mutlu etti kaç kişinin piskolojini düzeltti
kaç insanı madur edilmekten kurtardı

hepimize saç ekimi nasıl yapılır bu adam öğretti kimse hakkını yemesin bu adamın allah yukarıda ah alırsınız.

allah razı olsun sayende mutluyum.

senin sırtın yere gelmez Hintell hocam üzerinde inan çok dua var senin ayağına taş değmez sen neye elini atsan hayrıyla gelir kalben söylüyorum iyiki seni tanıdım iyiki sana denk geldim.

Facebook Twitter Instagram