Gönderen Konu: KELOPESİA REBOOST HAKKINDA !!!  (Okunma sayısı 45769 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
KELOPESİA REBOOST HAKKINDA !!!
« : 05 Mayıs 2017, 11:42:25 »
çıktı çıkyor dendi ,hatta şuan yedi tepe üniversitesinden satıldığı söyleniyor.. finasndan minoxilden daha etkili olduğu söyleniyor..bu konuda bilgili arkadaşların görüşlerini almak istiyorum...

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: KELOPESİA REBOOST HAKKINDA !!!
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2017, 11:55:24 »
işin içinde türkler varsa güvenme o işe hocam.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2017, 12:06:34 »
yani dediğin doğru aslında ama bir üniversite de adını kötülemez gibi geliyor bana ..kötü ün istemez sonuçta özel bir kurum..tam net konuşamıyorum ama özellikle bu işi araştıran arkadaşlar varsa yazsınlar...

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2017, 12:39:49 »
ALINTI "Prof. Dr. Şahin ise bundan üç yıl önce çalışmalarına başlanan kellik çalışmalarının bugün neredeyse sona yaklaştığını, çok kısa bir süre içinde ortaya çıkan ürünün krem, sprey, losyon ya da şampuan şeklinde halka sunulmak üzere olduğunu belirtti. Yapılan çalışmaların bilimsel haritasını basın mensuplarıyla paylaşan Prof. Dr. Şahin, yenidoğanların sünnet derilerinden izole edilen kök hücrelerin, hücre kültür ortamında ürettikleri moleküler kokteyl ile saç dökülmesine neden olan vitamin ve mineral eksikliklerini gidermek üzere hazırlanan formülasyonu; in-vitro (laboratuvar ortamında ya da yapay koşullarda), pre-klinik (hayvan denek) ve gönüllü insan denekler üzerinde uyguladıklarını açıkladı.
Prof. Dr. Şahin, buna göre yaş, cinsiyet ve genetik faktörlere göre değişik sonuçlar elde ediliyor olsa da yaklaşık 10 gün içinde yeni saç oluşumunun sağlandığı belirtti. Bedrettin Dalan daha önce ABD’de kelliğe karşı piyasaya sürülen ürünlerin, Yeditepe Üniversitesi’nde bulunan bu üründen çok daha az etkili olduğunu vurgularken, yeni çıkacak ürünün isminin Kelopesia olmasını tasarladıklarını da açıkladı. "SON BASIN AÇIKLAMASI BU TRT HABER..

« Son Düzenleme: 16 Haziran 2020, 01:54:21 Gönderen: Hintell »

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2017, 12:41:35 »
hocam bunları bıraksın yiyorsa ''fda'' dan onay alsın.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2017, 12:45:04 »
hocam bunları bıraksın yiyorsa ''fda'' dan onay alsın.
yurt dışına açılırsa olabilir..bekleyip görmek lazım. olanı korusa bile yeter aslında..finas illeti ve minox dögüsünden kurtaracak bir yenilik gelecek ama replicelden bence :) :)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Mayıs 2017, 12:49:47 »
sertaç sende baya araştırıyorsun anladığım kadarıyla replicele ne diyosun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2017, 12:53:37 »
Sertaç a katılıyorum dünya genelınde sadece 2 ürün fda dan onay alabildi simdiye kadar  piyasada 100 binlerce ürün var :) hepsıde büyük reklam ve beklentiler sunularak çıkarıldı  piyasaya  buda bence boş iş ama umarım degildir Hayırlısı olsun  bakalım
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2017, 13:06:20 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Mayıs 2017, 13:00:49 »
ben yabancı haber sitesinde makale okudum. zaten şuan bile kelliğin çaresi bulunmuş ''dihidrotestorenu'' baskılayan ilaçlar ile saçlar güçlenir çıkıyor ama sıkıntı erkeksel faliyetlerde sıkıntı olması. bu yüzden araştırmacılar tamamen buna odaklanmış erkeklik hormonuna zarar vermeden nasıl saçları koruruz diye.
şimdi bütün dünya harıl harıl bunun üzerinde çalışıyor geçen yine yazmıştım buraya geçen senelerde ilk kez avrupa ve amerikadan sonra japonya ve güney kore de kellik ile mücadeleye ciddi araştırmalar yatırımlar yapmaya başlamış. düşünsenize yan etkisiz bir ilaç bulunca ülkenin ekonomisine girecek parayı.

o ilaçı bende duydum onun gibi bir kaç araştırma daha var hatta 2019 ve 2020 de ilaç konusunda önemli gelişmeler olabileceğini yazıyordu. malum ilaçlar hemen buldum çıkarıyorum diyerek olmuyor bizde gibi baya deniyorlar, üzerinde  araştırmalar denekler üzerinde etkisi vs vs uzun sürüyor.
klonlamaya daha varmış ama ilaç konusunda umutlandırıcı şeyler yazıyordu.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Mayıs 2017, 13:05:19 »
dostum yaptığın araştırmaların makalelerin konusunu aç yorumlarını yap ilerleyen günlerde ..ben bilimsel makalelerin ve bu tarz haberlerin sitede olmasını istiyorum koca karı ilacı olmasın yeter..:)yorumlarını esirgeme

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Mayıs 2017, 14:26:02 »
İş yerinde bir arkadaşım aldı ilacı dün geldi. Fiyatı 300 lira ufak bir kutu. Gelişmesini takip edeceğim bakalım :) Bence fiyasko olacak ama bekleyip görmek gerek.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Mayıs 2017, 15:13:55 »
İş yerinde bir arkadaşım aldı ilacı dün geldi. Fiyatı 300 lira ufak bir kutu. Gelişmesini takip edeceğim bakalım :) Bence fiyasko olacak ama bekleyip görmek gerek.
300 müü yuhh o neymiş.. birde fotosunu çekip paylaşma durumun varsa ilacın iyi olur
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2017, 15:27:00 Gönderen: ruhi mücerret »

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Mayıs 2017, 15:31:30 »
300 mü yoağmına inş  piyasadaki diğer saçma ürünler gibi vur kaç taktiği değildir
Aynen ruhi hocamın dediği gibi bi resim alabilir miyiz
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Mayıs 2017, 09:49:39 »
Hocam bazı hastaliklarin tedavisi bulunsa da açıklanamaz bence. Dünyada insanları uyutup para kazanmak varken neden tedavisi bulunsun? Mesela fda onaylı ilaçlar da kullandıkça faydasi var bırakınca eski haline geliyor insan.adamlar organ nakli yapti uzaya çıktı dna kodladi da 1 teli kafada tutamayacak mi? İlaç şirketleri izin vermezzz çok bekleriz biz..sen ilacı bulsan 2 trilyon verseler senide ikna ederler ilaç yine piyasaya çıkmaz :) ben bulsam da ayni durum..

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Mayıs 2017, 10:05:58 »
paranizi cöpe atmayin arkadaslar

« Son Düzenleme: 16 Haziran 2020, 01:54:58 Gönderen: Hintell »

Facebook Twitter Instagram