Gönderen Konu: GENETİK ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİ SORUNUM VE BAŞARILI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM TEDAVİM  (Okunma sayısı 44639 defa)

jumong

• Jr. Member
  • **
bemiks evivegen ve bephanten ampüllerin bu tedavide etkili olduğunu düşünüyormusunuz?
ben en çok faydayı dermaroller ve hair fortteden almışsınızdır diye düşünüyorum.
ampullerin tedavime faydası olduğunu düşünüyorum ama çok hayati olduğunu sanmıyorum. Çünkü 6.aydan sonra bıraktım ampulleri ve saç dökülmem artmadı ve açılma olmadı. hairfortte ve dermarollerdan ziyadde ben xpecianın hayati olduğunu düşünüyorum ama tabi ki hairforte ve dermaroller da önemli bir yere sahip diyebilirim
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Xpecia (günde 2), Hairforte (günde 2ml), haftada 3 dermoroller, her gün 1 diş sarımsak
Xpecia sabah akşam,
hairforte sabah akşam 1ml,
her gün 1 diş sarımsak,
2-3 günde bir dermoroller,
2 haftada bir bemiks evingen bepanthen ampul,
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Königstiger

• Jr. Member
  • **
Merhaba dostum, şu andaki tedavimiz aynı sarımsak ve ampul dışında :D. Ben de 21 yaşındayım. 5 aydır xpecia, hairforte, dermoreller ve mino masaj aleti ile masaj yapıyorum. İlk 3 ay neredeyse salmadım ama ondan sonra biraz aksamalar oldu. Karantina süresindeydim o ara saldım mesela sonra düzensizleştim. Şimdi xpeciayı ilk 3 aydan sonra teke indirin dedikleri için teke indirdim. Hairforteyi neredeyse hiç sabah-akşam kullanmadım iş sebebiyle. O yüzden bi arkadaşın tavsiyesiyle günde akşamları masaj sonrası 1.5 ml kullandım. Şu anda da ipleri tekrar ele almaya çalışıyorum. Akşamları yarım saat mesaj, haftada 2,3 kez dermoreller, 1.5 ml hairforte ve günde 1 xpecia kullanıyorum. Bu ara saç biraz cansızlaştı ve dökülme arttı gibi geliyor. Belki ben öyle hissediyorum ama bir şeyler sıkıntıda gibi. Acaba 14 günlük karantina arası(karantina da sanırım 1-2 kez kullandım) ve ondan önceki biraz düzensizlikten dolayı mı olmuştur yoksa xpeciayı 1'e indirdiğim için mi ? veya bu tedavi de döngü olayı nasıl oluyor acaba döngüde miyim ?
  • Yaşınız 21

HEKTOR

• Hero Member
Procapil kaç gün yetiyor sana

Königstiger

• Jr. Member
  • **
Procapil ortalama 1 ay 1 hafta gibi sürüyor bitmesi.
  • Yaşınız 21

Ahmet Bahtiyar

• Yeni üye
  • *
Merhaba yaşim 22 benimde aynı durumdan şikayetim var sizinle nereden iletişime gecebilirim bilgi amacli

Alfa Ayaz

• Jr. Member
  • **
Öncellikle Selamun Aleyküm arkadaşlar, hepinize iyi akşamlar dilerim.
İlk başta saç dökülme hikayemi sizlerle paylaşmak isterim. Yaklaşık 2 sene önce saç dökülmem başlamıştı, bunun farkında değildim çünkü başlarda bu durumu kabullenmiyordum. Arkadaşlar tepe bölgemin açıldığını söyleyince; benim saç tipim böyle, seyrek saçlıyım, diyip geçiştiriyordum. Çünkü gerçekten çok açıldığını düşünmüyordum, düşünmediğim için saç tipimden böyle kaynaklandığını düşünüyordum. Fakat işler hiç öyle değilmiş bunu eylül ayında anlamıştım. Çünkü eylül ayında arkadaşlarımla uzun bir aradan buluştuktan sonra ciddi tepki almıştım yani geçmiştekine nazaran daha fazla tepki verip dalga geçmişlerdi. Arkadaşlarım Uzun boyluydu ve saçımın üst ve tepe tarafını gördüğünden dolayı benim saç dökülmemin ilerlediğini ciddi bir şekilde dile getirdiler. Bu durum benim feci şekilde canımın sıkılmasına neden oldu. Aslında pandemiden dolayı saçımın inceldiğini farkediyordum ama bu seferde şampuandan dolayıdır diye kendimi kandırıyordum.   Arkadaşlarımın o uyarısından sonra ilk işim eve geçtiğimde tepeden fotoğraf çekilmek oldu ve olayın ne kadar ciddi olduğunu anlamıştım. O gece saç genetiğimi babamdan aldığımı kabullendim. Çünkü babamda keldi. O gece uyayamadım ve gidip cildiyeden randevu bakmaya koyuldum. Fakat çevrede hiç boş randevu yoktu ama saçım her saniye dökülüyordu ben ne kadar farketmesemde... Ve bunu engellemem gerektiğinden dolayı karşıdan silivri devlet hastanesinden randevu aldım. Sabah doktorun yanına gittiğimde o da aynı düşündüğüm gibi genetik saç dökülmemin başladığını xpecia ve hairforte kullanmam şeklinde saç dökülmemin duracağını söyledi. Bu bana pek inandırıcı gelmemişti. Para tuzağı olduğunu düşündüm ve internette araştırma yapmaya başladım. Çok kullanıcı deneyimi göremedim görsem bile çoğu kısmı fayda göremediğini dile getiriyordu. Fakat bunun yanında fayda görenlerde vardı ne kadar çok olmasa da. Bu ilaçlarının yanı sıra minoxil, finasterid ve dutasteridi de görüyordum fakat çok fazla forumlarda yan etki iddası vardı. Bu da beni telaşlandırıyordu. Bu sebepten dolayı kendi kendime şunu dedim xpecia ve hairforteden memnun olan çok az insan var ve bu insanlar yan etki sorunu yaşamadığını dile getirmiş. Denesem ne kaybederim diye düşünüp, ertesi sabah eczaneden ilaçları alıp başladım. Fakat saçlarım uzundu derime direk nufüz etsin diye 15 gün sonra saçımı kazıttım. Tedaviye öyle devam ettim. Bu ilaçların yanı sıra her gün 1 diş sarımsak ve haftada 2-3 kez dermoroller yapıyordum ve ilaveten 2 haftada bir bemiks evingen bepanthen 3lüsünün yanına badem yağıda döküp karıştırdıktan sonra saçımda 2 saat bekletiyordum. Bunu yaklaşık olarak 3 ay devam ettirdim ve şimdi size sonuçlarımı paylaşacağım. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar.

Bu resimler ilaca başlamadan önceki halim;
2 tanesi mutfakta flaşlı diğeri ise dışarı da güneşli ortamda
inanılmaz bir sonuç darısı başıma

muroreis

• Hero Member
Dökülme şeklimiz benziyo gibi geldi abi , basarini tebrik ederim inşallah gerileme olmadan korumaya devam edersin , benimde seyrelme vertexten başlayıp ortalara kadar geliyo ön çizgi ve sakaklar iyi durumda iki haftadır xpecia kullanıyorum bakalım procapil içerikli sprey de düşünüyorum
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

jumong

• Jr. Member
  • **
Merhaba yaşim 22 benimde aynı durumdan şikayetim var sizinle nereden iletişime gecebilirim bilgi amacli
Buradan yazabilirsiniz. Ben ve arkadaşlar size gerekli cevapları verebiliriz elimizden geldiğince
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Xpecia (günde 2), Hairforte (günde 2ml), haftada 3 dermoroller, her gün 1 diş sarımsak
Xpecia sabah akşam,
her gün 1 diş sarımsak,

Ahmet Bahtiyar

• Yeni üye
  • *
Benimde aynı problemler var fakat 1 ayda tepe bölgesi bir anda açıldı şuan xpecia ve hairforte kullanıyorum fakat bağırsaklarda sorun oldu sanirim kabizlik yapıyor nasıl bir yol izleyebilirim ve suan sabah akşam hairforte kullandığımda 60 tel civarında lavaboya düşüyor ek olarak sizin şuanda durumunuz nasıl fotoğraf koyabilirmisiniz şimdiden teşekkürler

alparslan06_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hair forte sprey bu kadar etkisi var mı ben dandik bir ürün olarak biliyorum şaşırdım bu sonucu gördügümde

Ankaralı

• Sr. Member
Buradan yazabilirsiniz. Ben ve arkadaşlar size gerekli cevapları verebiliriz elimizden geldiğince
Benim bu saça etki olur mu ki

jumong

• Jr. Member
  • **
Benim bu saça etki olur mu ki
bunu ilacı kullanarak öğrenebiliriz ama ben sizin yerinizde olsam bi cildiye doktoruna danışırım onun fikrini de alırım.Belki benim ilaç dışında daha etkili bir alternatif önerebilir.
  • Yaşınız 21
Xpecia sabah akşam,
her gün 1 diş sarımsak,

Alvin Bey

• Full Member
bunu ilacı kullanarak öğrenebiliriz ama ben sizin yerinizde olsam bi cildiye doktoruna danışırım onun fikrini de alırım.Belki benim ilaç dışında daha etkili bir alternatif önerebilir.

dostum xpecia için doktorum bana ilk 1 ay 2 tablet sonraki aylarda teke düş dedi sence etkisi düşer mi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Kardeşim seni forumun "Son DHT Bükücüsü" ilan ediyorum.

Süper sonuç.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Requiemm

• Sr. Member
Minox ve finasterid kullanmadan son zamanlarda gördüğüm en iyi sonuçlardan birisi. tebrıkler

Facebook Twitter Instagram