Gönderen Konu: GENETİK ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİ SORUNUM VE BAŞARILI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM TEDAVİM  (Okunma sayısı 44638 defa)

Unkownnn

• Full Member
Kardeşim bende hair forte kullanıyorum sadece ön bölge için fakat fena şekilde kabuklanma yaptı kullandığım kısımda 0.5 ölçekle sadece öne kullanıyorum fazla oluyor diyemi acaba böyle bişey oldu bende sendede varmı kabuklanma vs bişey

adapazarlı

• Yeni üye
  • *

jumong

• Jr. Member
  • **
Kardeşim bende hair forte kullanıyorum sadece ön bölge için fakat fena şekilde kabuklanma yaptı kullandığım kısımda 0.5 ölçekle sadece öne kullanıyorum fazla oluyor diyemi acaba böyle bişey oldu bende sendede varmı kabuklanma vs bişey
0.5 dediğiniz dermaroller herhalde eğer dermaroller kullanıyorsanız ne kadar sıklıkla kullanıyorsunuz? Eğer haftada 3-4ten fazla kullanıyorsanız ondan olabilir onun dışında hairforte de deride pullanma ve kaşıntı yapıyor. Şahsen ben 2 günde 1 banyo yaparak bu pullanma ve kaşıntıyı azdırmamaya çalışıyorum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Xpecia (günde 2), Hairforte (günde 2ml), haftada 3 dermoroller, her gün 1 diş sarımsak
Xpecia sabah akşam,
hairforte sabah akşam 1ml,
her gün 1 diş sarımsak,
2-3 günde bir dermoroller,
2 haftada bir bemiks evingen bepanthen ampul,

jumong

• Jr. Member
  • **
kanka son durum ne
Dostum 7.ayın resimleri bunlar yaklaşık 10-15 gün önce çekildim.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Xpecia (günde 2), Hairforte (günde 2ml), haftada 3 dermoroller, her gün 1 diş sarımsak
Xpecia sabah akşam,
her gün 1 diş sarımsak,

Casper2

• Yeni üye
  • *
Zahmet olmazsa son durum ekler misiniz

jumong

• Jr. Member
  • **
Zahmet olmazsa son durum ekler misiniz
buyrun
  • Yaşınız 21
Xpecia sabah akşam,
her gün 1 diş sarımsak,

Casper2

• Yeni üye
  • *
Gerçekten çok sevindim Maşallah hiç döngü yaşamadan korumuşsunuz saçları

muroreis

• Hero Member
buyrun

Sadece xpecia ve hairforte ile mi başarı yakaladınız minox falan var mi
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

dejavuu86

• Sr. Member
xpeciayı günde 2 kere mi kullanıyorsunuz  halen  ve şampuan olarak ne kullanıyorsunuz

jumong

• Jr. Member
  • **
Gerçekten çok sevindim Maşallah hiç döngü yaşamadan korumuşsunuz saçları
teşekkür ederim, evet döngüden nasibimi almadım , iyi ki de almadım
  • Yaşınız 21
Xpecia sabah akşam,
her gün 1 diş sarımsak,

jumong

• Jr. Member
  • **
Sadece xpecia ve hairforte ile mi başarı yakaladınız minox falan var mi

hayır yok sadece ikisi
  • Yaşınız 21
Xpecia sabah akşam,
her gün 1 diş sarımsak,

jumong

• Jr. Member
  • **
xpeciayı günde 2 kere mi kullanıyorsunuz  halen  ve şampuan olarak ne kullanıyorsunuz
ilk 6 ay günde 2 kere ondan sonra saç açıklığım kapandığı için takip ederek 1 e düşürdüm dozu, şampuan olarakta sebamedin saç dökülmesi karşıtı şampuanını kullanıyorum
  • Yaşınız 21
Xpecia sabah akşam,
her gün 1 diş sarımsak,

Spencer

• Hero Member
ilk 6 ay günde 2 kere ondan sonra saç açıklığım kapandığı için takip ederek 1 e düşürdüm dozu, şampuan olarakta sebamedin saç dökülmesi karşıtı şampuanını kullanıyorum

Sebamed Şampuanın dökülme konusunda ekstra bir değer kattığını düşünüyor musun yoksa kaliteli bir şampuan kullanmış olmak için mi kullanıyorsun?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

jumong

• Jr. Member
  • **
Sebamed Şampuanın dökülme konusunda ekstra bir değer kattığını düşünüyor musun yoksa kaliteli bir şampuan kullanmış olmak için mi kullanıyorsun?
bence ben genel olarak şampuanların ahım şahım saça bir etkisi olduğunu düşünmüyorum nasıl anlatsam yani genetik saç dökülmesini bir insan bir şampuanla durduramaz düşüncesindeyim ama yüzeysel deriye şampuanın etkisi var misal kepeği durdurma vb bu sebamed de ise saç derisindeki kan akışını hızlandırdığını duydum ve bu sayede saça giden minarel ve vitaminlerin etkisinin artcağını düşündüm ve bu sebepten kullanıyorum şahsen bence etkisi de var diyebilirim.
  • Yaşınız 21
Xpecia sabah akşam,
her gün 1 diş sarımsak,

phantom

• Hero Member
bemiks evivegen ve bephanten ampüllerin bu tedavide etkili olduğunu düşünüyormusunuz?
ben en çok faydayı dermaroller ve hair fortteden almışsınızdır diye düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram