Gönderen Konu: 14.10.2020 / Asuman Hair Transplant CLİNİC (Asuman AKGÜL) / 4500 Greft / Yaş 36  (Okunma sayısı 13345 defa)

şimşirtarak

• Jr. Member
  • **
aralara da ekim yapılmış dhi daha avantajlı sanırım bu tarz ekimlerde? siz de dhi mi yaptırdınız acaba?

Kayser Soze

• Hero Member
Fue veya dhi... hangisi olduğunuzu belirtebilir misiniz
Sordum ama bir an unuttum.
Asuman hanım dhi ekim yapmıyor

123

• Yeni üye
  • *
Herkese merhabalar saç ekiminin 90. günündeyim takviye olarak xpacia tablet ve minoksidil kullanıyorum son durum fotoğraflarını ekliyorum

123

• Yeni üye
  • *
Ekim alanı sağlıklı, Şakalar da Güzel olmuş, İyi gidiyor Süreç, Ekiminiz hayırlı olsun, Bol şans.. |-onayisareti-|(^_^)
Teşekkürler senin son durumda gayet iyi ve gelişmen güzel devam ediyor

123

• Yeni üye
  • *
hayırlı olmasını dilerim Asumanhair saç ekim fiyatı nedir siz saç ekimi için ne kadar ücret ödediniz?
Teşekkürler hocam ben 8 bin tl ye ekmiştim şu an fiyatlar değişmiş https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11622.0 burdan takip edebilirsin arkadaşlar güncelliyor

baldLion

• Hero Member
Çok iyi sonuç olacak gibi duruyor henüz sürecin başı olmasına rağmen çok iyi durumdasın.

123

• Yeni üye
  • *
aralara da ekim yapılmış dhi daha avantajlı sanırım bu tarz ekimlerde? siz de dhi mi yaptırdınız acaba?
Dhi ekim değil ama Asuman hocanın güzel sıklaştırma donuçlarınıda  gördüm forumda

123

• Yeni üye
  • *
Çok iyi sonuç olacak gibi duruyor henüz sürecin başı olmasına rağmen çok iyi durumdasın.
Evet sürece göre güzel ilerliyor iyi dileklerin için sağol

123

• Yeni üye
  • *
Sordum ama bir an unuttum.
Asuman hanım dhi ekim yapmıyor
Evet :)

Harunnnnn

• Yeni üye
  • *

Poznan

• Jr. Member
  • **
Çok güzel , 5. Ay da patlar saçlar güzelce   , maaşallah . minoksidil ne sıklıkta kullanıyorsun

Sea

• Full Member
şu an için gayet iyi görünüyor.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Gayet iyi gidiyor, Bol sabırlar.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Güzel ilerliyor ekiminiz. Konunuzu takipteyim...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram