Gönderen Konu: Dr. Emrah Cinik / 11.12.2020 / 4900 Greft / FUE / Yaş 32  (Okunma sayısı 9339 defa)

fenderbender

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr. Emrah Cinik / 11.12.2020 / 4900 Greft / FUE / Yaş 32
« Yanıtla #16 : 20 Aralık 2020, 15:58:59 »
Yanlardan hilal sekli alim hic gormemistim
o bölgeye dokunulmamıştı bu sebeple oradan aldılar.

fenderbender

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 21 Aralık 2020, 10:16:42 »
Forumu da iyice araştırarak Kerozan 5+5 e karar verdim ve 6 aylık sipariş ettim. Umarım ufak ta olsa besleyici olarak faydası olur. Xpecia ya göre Saw palmetto mg ı düşük. Xpecia da 340 bunda 200 mg fakat diğer vitaminler açısından zengin görünüyor. Hastaneler biraz sakinleşirse DHT testine de gideceğim gelecek ay.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 21 Aralık 2020, 13:11:50 »
Forumu da iyice araştırarak Kerozan 5+5 e karar verdim ve 6 aylık sipariş ettim. Umarım ufak ta olsa besleyici olarak faydası olur. Xpecia ya göre Saw palmetto mg ı düşük. Xpecia da 340 bunda 200 mg fakat diğer vitaminler açısından zengin görünüyor. Hastaneler biraz sakinleşirse DHT testine de gideceğim gelecek ay.

Fin kullanmıyorsun dimi?
Global Moderator

fenderbender

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 21 Aralık 2020, 20:37:16 »
Fin kullanmıyorsun dimi?

Hintell hocam ilk sayfanın son postunda hem ön çizgi düzeltmenin fotoları paylaştım hem de bundan bahsettim

"Takviye vitamin konusunda internette uzun araştırmalar, ektiren 4-5 arkadaşların tecrübeleri ve sağduyu ile Finanstride(proscar) kullanmamaya karar verdim. Başlıca sebeplerim hali hazırda depresyona yatkın, unutkanlıkları olan, zaman zaman anksiyete de yaşayabilen biriyim, yüksek DHT li dostlara pek yan etki hissi olmasa da henüz test yaptırmamama rağmen düşük DHT li olabileceğimi düşünüyorum. Bu sebeple hiç bulaşmadan daha az DHT baskılayan takviyelerle devam edeceğim. ( ileride test yaptırıp duruma göre dhtm yüksek ise deneyebilirim )

Kerozanla devam edeceğim 6 ay, buna ek öneriniz varsa sevinirim tabi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 22 Aralık 2020, 12:49:39 »
Hintell hocam ilk sayfanın son postunda hem ön çizgi düzeltmenin fotoları paylaştım hem de bundan bahsettim

"Takviye vitamin konusunda internette uzun araştırmalar, ektiren 4-5 arkadaşların tecrübeleri ve sağduyu ile Finanstride(proscar) kullanmamaya karar verdim. Başlıca sebeplerim hali hazırda depresyona yatkın, unutkanlıkları olan, zaman zaman anksiyete de yaşayabilen biriyim, yüksek DHT li dostlara pek yan etki hissi olmasa da henüz test yaptırmamama rağmen düşük DHT li olabileceğimi düşünüyorum. Bu sebeple hiç bulaşmadan daha az DHT baskılayan takviyelerle devam edeceğim. ( ileride test yaptırıp duruma göre dhtm yüksek ise deneyebilirim )

Kerozanla devam edeceğim 6 ay, buna ek öneriniz varsa sevinirim tabi.

Anladım dostum tabi senin kararın ek bir önerim yok zaten vitamin alacağın üstüne + vitaminin bir anlamı olmaz
Global Moderator

fenderbender

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 28 Aralık 2020, 22:34:34 »
selamlar, 17. gün bugün dökülmeler başlamadı henüz. ön çizgiye yapılan revizyonun da 11. günü, hiç belli etmiyor bana göre. Biraz daha kısa sadece. Yanlar arkalar biraz yoluk tabi, fakat sağlam toplayacağını söylediler, hayırlısı diyelim.

fenderbender

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 08 Ocak 2021, 15:54:53 »
28. Gün

dökülmeler hafiften başladı vertex özellikle. Hala Kerozan + hali hazırda başka sebeplerle Balık Yağı + K2D3 vit + Kıkırdak içi osteo bi-flex kolajen alıyorum saçı da besliyormuş.

Bu hafta derma roller a başlayacağım yanında vichy nin serumu belki ama emin değilim

bir de fin için ya Propeciayı 4 e bölüp 0.20 mg microdose veya proscardan emin değilim veya Dut u 3 günde bir yapan bi arkadaş var uzun uzun yazmış oral minoxil adı onu da araştırıcam, düşünüyorum fakat daha karar vermedim çekiniyorum hala.

durumlar böyle, saçla kalın :)

« Son Düzenleme: 08 Ocak 2021, 16:11:17 Gönderen: fenderbender »

fenderbender

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 08 Ocak 2021, 15:56:00 »
ek foto

fenderbender

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 09 Ocak 2021, 12:13:21 »
merhabalar tekrar kafama takılan bir durum oluştu.

Kendi ekim merkezim dermaroller ve hatta minoxidil dahil kafaya temas uygulamaların 6. aydan önce başlamaması konusunda ısrarcı. Oral takviye ve ilaç kullanıyosam ilaçlara devam etmemi söylüyorlar.

İşin garip yanı Asumanhair ve 1-2 merkezden daha ilk aydan itibaren dermaroller ve minoxidil gibi uygulamalar ısrarla öneriliyor. Ve forumda ilk aydan dermaroller uygulayanlardan çok iyi sonuçlara rastladım.

Birbiriyle çelişen bu önerilerin bi standartı yok mudur?

Kendi merkezime diğer bir kaç merkezin bunu önerdiğini söylememe rağmen ısrarla 6 ay dediler.

ben sadece derma ve basit serum kullanacaktım.

bilenler yeşillendirirse sevinirim.

okanokay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 11 Ocak 2021, 11:54:28 »
ekimin hayırlı olsun fiyat nedir birde hangi teknikle ekim yapıyorlar
  • Ekim Tarihi: 2017
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4017
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi 8 AY FİNANSTERİD
2017 asmed
4017 greft

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 11 Ocak 2021, 12:11:24 »
merhabalar tekrar kafama takılan bir durum oluştu.

Kendi ekim merkezim dermaroller ve hatta minoxidil dahil kafaya temas uygulamaların 6. aydan önce başlamaması konusunda ısrarcı. Oral takviye ve ilaç kullanıyosam ilaçlara devam etmemi söylüyorlar. Öncelikle süreç çok güzel ilerliyor, derinde bir tepkime sivilce kızarıklık yok. Dermaroller şuan kullanmanı tavsiye etmiyorum deri zaten travma geçirdi, toparlanması lazım zaten şuan sürekli derin iyileşme sürecinde olup kolejen alımı yapıyor. Dolayısıyla şuan dermoroller ile sivilce iltihaplanma zedeleme durumlarına maruz kalabilir. 4-5 ay sonra rahatlıkla kullanabilirsin. Takviye konusunda kesinlikle devam etmelisin saçın ve derin hiç olmadığı kadar desteğe ihtiyacı var. Aspirin de kullanman lazım kan sulandırıcı etkisiyle saçlı deriye ve saçına destek için. DHT blocker olan finasterid kullancaksan ya düzgün şekilde başla ya da hiç başlama kafana göre gram olarak belirli günde ilaçları kullanman hormonal olarak karışıklık dengesizlik ters etki yapabilir. Yan etkisine psikolojik olarak hazır değilsen veya ruhsal bir problemin ve ruhsal problemin den dolayı ilaç kullanıyorsan finasterid kullandığın takdirde ters etki yapabilir de yapmayabilirde. Kafan rahat olucaksa, AGA-E Tablet sabah-akşam kullanabilirsin ek olarak da omega-3 d vitamini araya sıkıştırabilirsin.

İşin garip yanı Asumanhair ve 1-2 merkezden daha ilk aydan itibaren dermaroller ve minoxidil gibi uygulamalar ısrarla öneriliyor. Ve forumda ilk aydan dermaroller uygulayanlardan çok iyi sonuçlara rastladım.

Birbiriyle çelişen bu önerilerin bi standartı yok mudur?

Kendi merkezime diğer bir kaç merkezin bunu önerdiğini söylememe rağmen ısrarla 6 ay dediler.

ben sadece derma ve basit serum kullanacaktım.

bilenler yeşillendirirse sevinirim.

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 11 Ocak 2021, 18:12:31 »
ekim süreci gayet güzel görünüyor olumsuz olarak doner bölge epey yıpratılmış gibi duruyor ama buna rağmen ekim sonucu güzel gelecek gibi .
hem ekim resimlerine bakarak hemde kabuk dökümü ve şok dökülmeye bakarak bence çok güzel bir sonuç gelecek diye tahmin ediyorum.

fenderbender

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 12 Ocak 2021, 11:13:13 »
ekimin hayırlı olsun fiyat nedir birde hangi teknikle ekim yapıyorlar

merhaba fue tekniği ile 11bin tlye yaptırdım.

ekim süreci gayet güzel görünüyor olumsuz olarak doner bölge epey yıpratılmış gibi duruyor ama buna rağmen ekim sonucu güzel gelecek gibi .
hem ekim resimlerine bakarak hemde kabuk dökümü ve şok dökülmeye bakarak bence çok güzel bir sonuç gelecek diye tahmin ediyorum.

bi derece yıpratıldı evet ama eski fotoğraf bulup koyacağım uçurum fark yok zaten seyrekti belli bi derece yan donörler. Bakalım umarım toparlar, teşekkür ederim.

fenderbender

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 12 Ocak 2021, 11:13:59 »
Loes senin alıntıyı alıntılayamadım :)

teşekkür ederim, sanırım 4-5 ay bekleyeceğim dermaroller için evet.

Facebook Twitter Instagram