Gönderen Konu: Zekeriya Kul Saç Ekimi 3000 Graft (Henüz ekilmedi)  (Okunma sayısı 12238 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul Saç Ekimi 3000 Graft (Henüz ekilmedi)
« Yanıtla #16 : 02 Mayıs 2017, 01:16:55 »
Başka bir klinikle görüşmedim. piyasadaki en iyi ekimciler Koray Erdoğan graft başı 3 euro Keser 3,5 euro kul 1 euro maliyet açısından en uygunu zekeriya kul.. bir de HLC var onun hakkında bilgim yok. ilerde orta ve tepe bölgem komple açık kalacaksa öne ektirmenin mantığı yok gibi kafam çok karışık. Şuan var olan saçların büyük kısmı zarar görür dedi Zekeriya hoca. Ahmet67 senin görüştüğün bir yer varmı orta ve tepe bölgesi ekimi için?

Karar vermek için hiç acele etme, tepen ve orta kısmın eğer çok extrem bir durum olmaz ise tamamen kel kalacak zaten sende farkındasın durumun. Çok araştır önce kendin planlamanı yap sonra uygun gördüğün yerde ekimini yaptır.
Kafanda bu kadar soru işareti ile girdiğin Ekim seni mutlu etmeyebilir.Bu iş birazda psikolojik tarafı ağır basan bir iş. Henüz saçların çok kötü degil , araştır içine sinsin öyle yaptır.

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 03 Mayıs 2017, 11:18:53 »
bu da banyoda ıslak geriye taranmış ve öne doğru taranmış hali. aslına bakarsanız ben şuan kafamda saç yokmuş gibi hareket ediyorum. toppik ve benzeri kapatıcılarla.. benim ekimi norvecli gibi geriye doğru yaparsa hocam memnun kalırım ancak ahmet67 gibi sadece ön tarafa yaparsa o düşündürüyor beni

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 03 Mayıs 2017, 11:26:57 »
hocam baya bir saçınız varmış. aslında ekim için zor bir iş olacak sizinkisi. şakaklar ve tepe gitmiş ama ortada yoğunluk mevcut. var olan saçlar ortada olduğu için hasar görme olasılığı yüksek diye düşünüyorum. iyi düşünüp karar vermenizde fayda.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 03 Mayıs 2017, 11:41:53 »
öncelikle kendine şu soruyu sor ben bu saçlarla mutlumuyum..dökülmesini bekleyeyim mi dökülene kadar belki  4 5 yıl  geçecek..o bölgeyi yok sayarak planlama yapmak daha iyi sonuç verecek..saçlı kısmın öyle sık  falan da değil nasıl mutlu olacaksan öyle yaptır .bu içinden gelen sesle ilgili..arkadaşların tecrübeleri tabiki saygı duyulacak tecrübeler.ama olay sende bitiyor..ben öyle diğer saçlara zarar geldiğini çok az gördüm ekim sonuçlarında eken kasap değilse kasti olarak damarları kesmezse zor o iş..git iyi planlama yaptır..donöründe 2 .ekim için saç kalsın ki bence iyi bir hoca bunu düşünür zaten..benim fikrim ektir kardeşim

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 03 Mayıs 2017, 13:53:49 »
ne norveçliymiş arkadaş biraz abartılıyo sanırım bu durum. Bir ekim üzerindede bu kadar durulması şaşırtıyor beni.Zekeriya Kulun ekimlerinin doğal olmadığı ektirenlerin beklentilerini karşılamadığını düşünüyorum. İlk ekimini Zekeriya Kula yaptıranlara dikkat edin yeteri kadar memnun değiller ki ikinci ekim için bir araştırma içerisene giriyorlar. Ben öyle düşünüyorum farklı düşünenlerde var tabiki.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 03 Mayıs 2017, 14:31:31 »
ne norveçliymiş arkadaş biraz abartılıyo sanırım bu durum. Bir ekim üzerindede bu kadar durulması şaşırtıyor beni.Zekeriya Kulun ekimlerinin doğal olmadığı ektirenlerin beklentilerini karşılamadığını düşünüyorum. İlk ekimini Zekeriya Kula yaptıranlara dikkat edin yeteri kadar memnun değiller ki ikinci ekim için bir araştırma içerisene giriyorlar. Ben öyle düşünüyorum farklı düşünenlerde var tabiki.

Zekeriya kulun ektigi saclar cikiyor mu. Valla hakkini yemiyelim tamamina yakini cikiyor. Ama ne kadar dogal tartisilir.. yani kula ekim yaptirmis insanlarda (benim gorduklerim) ekim yapildigi 3.km den gorunuyor. Sac sorunu olmayan ekimle ilgisi olmayan biri bile -bu adamin saclarinda bi gariplik var-diyor yani. Dogal olsun ya da olmasin onrmli degil.saclarim ciksin yeter diyip 12 bin tl yi gozden cikarmissan hic  dusunmeden kula gidebilirsin. Ama sac ekiminde dogallik cok onemli bir kıstas diosan dusunmekte fayda var.

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 03 Mayıs 2017, 18:20:21 »
doğallık tabiki önemli ancak 3 km'den saç ektirdiği anlaşılıyor kısmına katılmıyorum. Kul geniş alana ekim yapmadığı için ektirenler 2.ekim arayışına giriyor. Şimdi Koray Erdoğan ve Keser'e 30 bin tl vermek mi yoksa kula ektirip en azından ön bölgeden kurtulmak mı.. Varsa tavsiyen dinliyorum mesela kime ektirmeliyim önerilere açığım.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 03 Mayıs 2017, 18:27:07 »
doğallık tabiki önemli ancak 3 km'den saç ektirdiği anlaşılıyor kısmına katılmıyorum. Kul geniş alana ekim yapmadığı için ektirenler 2.ekim arayışına giriyor. Şimdi Koray Erdoğan ve Keser'e 30 bin tl vermek mi yoksa kula ektirip en azından ön bölgeden kurtulmak mı.. Varsa tavsiyen dinliyorum mesela kime ektirmeliyim önerilere açığım.
kim diyo yapmıyo diye öyle bişey yok.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 03 Mayıs 2017, 18:32:16 »
ben zekariya kulun ekimlerinde doğallık dışı birşey hiç görmedim. doğallıktan kasıt önde 3 tane saçım olsun seyrek olsun diyorsanız türkiye yüzlerce ekim merkezi var. hadi türkiyeyi geçtim yurt dışından özellikle avrupadan koray,keser,hlc ve kul tercih ediliyor saç ekiminde. beyler verkexte saç olsa olmasa ne olur. önlerde şekil veremedikten sonra. sizde iyice taktınız vertex önler seyrek olsun vertex gür olsa neye yarayacak.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 03 Mayıs 2017, 18:35:22 »

Hocam ben burda isim verip te kimsenin reklamını yapmak istemem.bu iş insanın kendisinde bitiyor. birisi önerir,mükemmel sonuçları vardır,gider adamla görüşürsünüz ama samimi gelmez.içinize sinmez ve vazgeçersiniz. o yüzden gidip yüz yüze görüşmek lazım. ben kula yaptırır mıydım, kesinlikle yaptırırdım. ama olaya realist bakmak lazım.ben kulun onlarca çalışmasını gördüm.gerçekten ön hatta doğallık problemi var. kul üst seviye bir doktor.doğallık sorunun çözer ve  manuel puncha geçerse fiyatını 2.5 euro yapar.

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 03 Mayıs 2017, 19:14:32 »
Kul düşük hızda ve ince punch kullanılarak micromotor'un da çok iyi sonuç vereceğini söylüyor. Ayrıca 3000 graft ekimi 2güne ayırıyor ekim işini kendisi yapıyor süreçle bizzat ilgileniyor. Yoksa sıradan ekim yerlerine de 3000 grafti geniş alana yayarak 1 günde eken çok yer var. Kesinlikle benim için şuan öncelik ön bölge vertex ikinci planda kalıyor ayrıca bir insanı gösteren önden görünümü bence fotoğraflar olsun biriyle yüz yüze konuşmak olsun.. Şahsen param olsaydı İnjerto Capilar'a giderdim. Burada da Koray erdoğan yada kesere gitmek isterdim ama şuan en iyi alternatif kul gibi duruyo merdiven altı biyerde 3-5 bin tl'ye de ekim yaptırmak istemiyorum açıkçası.. Serkan Aydın ve Konya Transplus'u da düşündüm bi ara ama şuan Kul'a gidicem gibi fikrim bu yönde. Ramazan gelmeden gideyim diyorum bakalım.

hakaan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 16 Mayıs 2017, 13:03:53 »
Kul düşük hızda ve ince punch kullanılarak micromotor'un da çok iyi sonuç vereceğini söylüyor. Ayrıca 3000 graft ekimi 2güne ayırıyor ekim işini kendisi yapıyor süreçle bizzat ilgileniyor. Yoksa sıradan ekim yerlerine de 3000 grafti geniş alana yayarak 1 günde eken çok yer var. Kesinlikle benim için şuan öncelik ön bölge vertex ikinci planda kalıyor ayrıca bir insanı gösteren önden görünümü bence fotoğraflar olsun biriyle yüz yüze konuşmak olsun.. Şahsen param olsaydı İnjerto Capilar'a giderdim. Burada da Koray erdoğan yada kesere gitmek isterdim ama şuan en iyi alternatif kul gibi duruyo merdiven altı biyerde 3-5 bin tl'ye de ekim yaptırmak istemiyorum açıkçası.. Serkan Aydın ve Konya Transplus'u da düşündüm bi ara ama şuan Kul'a gidicem gibi fikrim bu yönde. Ramazan gelmeden gideyim diyorum bakalım.

Ekim yapıldı mı?

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 16 Mayıs 2017, 13:10:26 »
Mevcut saçları korumak için dhi Ekim yaptırmalımıyız

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 16 Mayıs 2017, 18:27:33 »
Dikkat et zekeriya kul sadece saç ekimi yapmıyor. Sabah başka estetik yapıp seni akşam üzeri almasın ben de öyle olmuştu gittim 2 saat bekledim akşam üzeri sonra başladı. Sonucuda biliyosunuz zaten.

Facebook Twitter Instagram