Gönderen Konu: Zekeriya Kul Saç Ekimi 3000 Graft (Henüz ekilmedi)  (Okunma sayısı 12236 defa)

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba 2 hafta sonra Zekeriya Kul Hocama saç ektiricem kısmetse. Saç açıklığımı paylaşıyorum şimdi sizlerle daha önce Norvecli ve Ahmet67 ektirmişti açıklıklarımız benzer diye düşünüyorum Kul 3000 ekeriz ön bölgeye arkaya dokunmayız dedi ne diyosunuz siz bu duruma hemde açıklığımla ilgili yorum yaparsanız sevinirim.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul Saç Ekimi 3000 Graft (Henüz ekilmedi)
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2017, 12:27:32 »
Hocam ön hat sık olsun şekil verilebilir olsun da arka pek önemli değil benim için. benim saçlarda sizin gibi bende zekeriya hocayı düşünüyorum.

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2017, 12:43:41 »
Zekeriya Hoca dökülme henüz tamamlanmamış dedi ancak ön bölgeye 3000 greftlik bir ekim çok güzel durur yapacaksak güzel olmalı dedi ancak arkası için beklentini düşük tut dedi.. Zaten norvecli ve Ahmet67 ekimlerine de bakınca anlıyoruz tepeyi.. bencede ön hat mutlu eder bizi şimdilik

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2017, 13:14:24 »
Mevcut saçlarının zarar görüp görmeyeceği konusunda birsey söyledi mi Zekeriya Kul?
🏇🏇

Hadihayırlısı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2017, 13:20:59 »
3000 GREFT e fiyat nedir hocam?

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2017, 13:41:03 »
Bildiğim kadarıyla zekeriya hoca greft başı 1 euro diyor şehir dışından gelen hastalar içinde yüzde onluk bir indirim uyguluyor diye biliyorum. 3000 greft seni memnun eder sık bir görüntü olur ön hat varolan saçların arasına girelecegi için saç kaybı olur mu hoca ya danış ama en önemlisi donor bölge aman diyim

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2017, 13:41:28 »
Hocam bnce biraz daha dökülmesini bekleyin derim.bekleyemem diyorsanız norveclinin ekimi gibi biraz daha geriye doğru ektirin yoksa ilerde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2017, 14:39:47 »
3000 greft için 3000 Euro sanırım şehirdışına indirim uyguladığını duymamıştım. Mevcut saçların zarar görebileceğini söyledi Zekeriya Hoca oyüzden sadece ön bölgeye ekeriz hem donör de çok yıpranmaz dedi.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2017, 19:06:51 »
Ne demek zarar görür ya. Ben de bunu anlamıyorum. Dünyanın saçı var orda.  Madem aralar girip ekemeyeceksin, yapma bu işi demezler mi adama
🏇🏇

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2017, 20:15:45 »
önlere sıklaştırma ekecek mi zekeriya kul, siz telefonda mı konuştunuz, zekeriya kul önlere sıklaştırma giriyor mu bilen var mı, sitesinde 1cm kareye 100graft koyduğu videosu vardı, onu yapıyoda sıklaştırma mı yapmıyo? eğer yapmıyorsa

Estarabim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Mayıs 2017, 10:17:12 »
Başka bir klinikle görüşüp, ekilecek greft sayısı hakkında görüş aldınız mı?
Şimdi ekim yapılmayacak olan arka bölgeye ileride saç ektirmeyeceğinizden emin misiniz?

Resimlerde keşke saçınızı geriye tarasaydınız, ön saç çizgisi daha net görülürdü...

Dr.Kul hemen herkese 3.000 dolaylarında greft ekiyor. Bu husus dikkatimi çekiyor. Sonuçta doktor, nereye ne kadar sayıda greft ekeceğini söylüyor ve hastalar da bilerek gidiyor, burada doktor suçlanamaz, hasta kabul ediyor ekim planını... Ancak ben, misal  olarak, 5.000 greftlik ekime ihtiyacım varsa; 3.000 lik ekim planlamasını kabul etmezdim...

Özetle, başka yerlerden de greft sayısı hakkında fikir al, resimleri gönderince hemen her yer bedava konsültasyon, geri dönüş yapıyor... Sadece ön tarafa yapılacak ekimin seni memnun edip-etmeyeceğinden emin ol. Geriye yapılacak sıklaştırma ekiminin zarar verip/vermediği hususunu da araştır...

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Mayıs 2017, 17:19:15 »
Kardeşim 3000 grefti sadece öne ektirme derim dökülmesini bekle veya farklı ekim merkezlerine git.3100 greft bnm önlere ekildi şimdi arka ve orta kısma 2500 den fazla ekemeyiz diyorlar.

Ziyade11

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Mayıs 2017, 18:15:11 »
Ben manuelciyim, tavsiyem biraz bekle para biriktir. Buarada propesia deniyebilirsin. Daha guzel planlama yapan bir yerde ve donorune az zarar gelecek yerde yaptir. Son pismanlik bir ise yaramiyor sevgili kardesim, gorunen su ki senin sac dokum surecin tamamlanmamis. Donor bolgene altin gibi bakmalisin.

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Mayıs 2017, 01:05:49 »
Ahmet67 kardeşim senin ekim fena değil ancak sadece ön bölge olması kötü olmuş, ortalara da girseydi iyi olabilirdi vertexi ekmemesini anlarım da orta bölümün boş kalması kötü.. Daha geniş bir alana ekim yapabilecek bir yer varmı bildiğiniz? Ben Zekeriya hocanın ekimleri genel olarak başarılı olduğundan onu tercih etmek istemiştim. Şuan toppik tarzı kimyasallarla idare ediyorum ama Norvecli'nin ekimi gibi yapacaksa Zekeriya hoca fena olmaz gibi geliyor bana bilmiyorum siz ne diyorsunuz.

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Mayıs 2017, 01:11:23 »
Başka bir klinikle görüşmedim. piyasadaki en iyi ekimciler Koray Erdoğan graft başı 3 euro Keser 3,5 euro kul 1 euro maliyet açısından en uygunu zekeriya kul.. bir de HLC var onun hakkında bilgim yok. ilerde orta ve tepe bölgem komple açık kalacaksa öne ektirmenin mantığı yok gibi kafam çok karışık. Şuan var olan saçların büyük kısmı zarar görür dedi Zekeriya hoca. Ahmet67 senin görüştüğün bir yer varmı orta ve tepe bölgesi ekimi için?
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2017, 01:13:06 Gönderen: badcops34 »

Facebook Twitter Instagram