Gönderen Konu: Zekeriya Kul Saç Ekimi 3000 Graft (Henüz ekilmedi)  (Okunma sayısı 12231 defa)

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul Saç Ekimi 3000 Graft (Henüz ekilmedi)
« Yanıtla #30 : 16 Mayıs 2017, 18:45:37 »
Kul düşük hızda ve ince punch kullanılarak micromotor'un da çok iyi sonuç vereceğini söylüyor. Ayrıca 3000 graft ekimi 2güne ayırıyor ekim işini kendisi yapıyor süreçle bizzat ilgileniyor. Yoksa sıradan ekim yerlerine de 3000 grafti geniş alana yayarak 1 günde eken çok yer var. Kesinlikle benim için şuan öncelik ön bölge vertex ikinci planda kalıyor ayrıca bir insanı gösteren önden görünümü bence fotoğraflar olsun biriyle yüz yüze konuşmak olsun.. Şahsen param olsaydı İnjerto Capilar'a giderdim. Burada da Koray erdoğan yada kesere gitmek isterdim ama şuan en iyi alternatif kul gibi duruyo merdiven altı biyerde 3-5 bin tl'ye de ekim yaptırmak istemiyorum açıkçası.. Serkan Aydın ve Konya Transplus'u da düşündüm bi ara ama şuan Kul'a gidicem gibi fikrim bu yönde. Ramazan gelmeden gideyim diyorum bakalım.
Dikkat et zekeriya kul sadece saç ekimi yapmıyor. Sabah başka estetik yapıp seni akşam üzeri almasın ben de öyle olmuştu gittim 2 saat bekledim akşam üzeri sonra başladı. Sonucuda biliyosunuz zaten.

Hocam dediğin şey benim de dikkatimi çekmişti daha önce. kulun instagram sayfasında sadece 1 tane ekim fotosu gördüm.o da efsane ekimi NORVEÇLİ. yani kanımca kendisi estetik,dolgu v.s gibi kadın operasyonlarına daha çok önem veriyor. (ordan daha çokmu kazanıyor,bilmiyorum)

badcops34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul Saç Ekimi 3000 Graft (Henüz ekilmedi)
« Yanıtla #31 : 17 Mayıs 2017, 12:20:17 »
Ancak bu konuda hakkını yemiyelim Zekeriya Hocanın bu forumda onlarca başarılı sonucu var.. Norveçli en başarılısı ki kendiside ekim öncesi sonrası fotoğraf paylaşmadığını söylemişti. Forumu gezerek sonuçlara bakabiliriz. İş dolayısıyla henüz gidemedim ekime leyla hanımla görüştüm Ramazanın ortalarına doğru ekim planlıyoruz bakalım hayırlısı.

Facebook Twitter Instagram