Gönderen Konu: FİNASTERİD KULLANICILARI  (Okunma sayısı 9953 defa)

Furymen

• Sr. Member
Ynt: FİNASTERİD KULLANICILARI
« Yanıtla #45 : 27 Ocak 2021, 18:31:33 »
Kardeşim üzüldüm senin adına

Tam olarak yan etkiler neler? Adı duyulmuş iyi bir üroloji uzmanına gitmeni öneririm.
Ben kardeşimle beraber başladım ikiz gibiyiz o bir ay kullanıp yan etki görmeden bıraktı ben bi 20 gün daha kullandıktan sonra kadınsı kilo aldırdığını farkedince hemen bıraktım popo ve bacakta yağlanma yapıyor bu durum aslında ilk hoşuma gitmişti bacaklarım çok zayıf kalıyordu pantolonlar içinde hep biraz daha iri olsun istiyordum her neyse sağ göğsüm'de yağlanma farkedince hemen bıraktım tek yoğunlaştığım şey yağlanmayı geçirmekti sonra cinsel dürtü 0' indi 1 hafta içinde düzeldi ama bu seferde eskisi gibi tam sertleşme olmuyordu ve sertleşmeden önce uyuşukluk hissediyordum sonra sakalı seyrekleştirmiş bırakınca farkettim biraz depresif oldum mutsuz oldum zaten eski sağlığa kavuşsam mutlu olurum ilaca bağlamıyorum bu durumu korktuğum herşey başıma geldi artık ölsemde gam yemem yani ;D bu duruma geleceğimi düşününce bile kötü olurdum eskiden şuan bu durumdayım ve doktorların finasın bile ne olduğunu bilmiyor yettiki anlatabilesin pfs'yi hormon tektiklerim normal deyip gönderdiler 1 senedir gitmedim randevu bulamadım ve virüsten dolayı

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #46 : 27 Ocak 2021, 18:49:07 »
Ben kardeşimle beraber başladım ikiz gibiyiz o bir ay kullanıp yan etki görmeden bıraktı ben bi 20 gün daha kullandıktan sonra kadınsı kilo aldırdığını farkedince hemen bıraktım popo ve bacakta yağlanma yapıyor bu durum aslında ilk hoşuma gitmişti bacaklarım çok zayıf kalıyordu pantolonlar içinde hep biraz daha iri olsun istiyordum her neyse sağ göğsüm'de yağlanma farkedince hemen bıraktım tek yoğunlaştığım şey yağlanmayı geçirmekti sonra cinsel dürtü 0' indi 1 hafta içinde düzeldi ama bu seferde eskisi gibi tam sertleşme olmuyordu ve sertleşmeden önce uyuşukluk hissediyordum sonra sakalı seyrekleştirmiş bırakınca farkettim biraz depresif oldum mutsuz oldum zaten eski sağlığa kavuşsam mutlu olurum ilaca bağlamıyorum bu durumu korktuğum herşey başıma geldi artık ölsemde gam yemem yani ;D bu duruma geleceğimi düşününce bile kötü olurdum eskiden şuan bu durumdayım ve doktorların finasın bile ne olduğunu bilmiyor yettiki anlatabilesin pfs'yi hormon tektiklerim normal deyip gönderdiler 1 senedir gitmedim randevu bulamadım ve virüsten dolayı
Çinko d vitamini ve magnezyum alımına dikkat et darbeli matkap gibi olursun. Finasın etkisi kalmamıştır vitaminlere dikkat et bayağı faydası oluyo bunların

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 27 Ocak 2021, 18:52:13 »
Çinko d vitamini ve magnezyum alımına dikkat et darbeli matkap gibi olursun. Finasın etkisi kalmamıştır vitaminlere dikkat et bayağı faydası oluyo bunların
Menide sıkıntı yok eskisi gibi koku renk olarak ama işte pelvik kasımda gücünde azalma var d vitamini alıyorm magnezyumda deniyeceğim

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 27 Ocak 2021, 18:57:08 »
sen bırakalı uzun zamn oldu galiba finasın etkisi faln kalmamıştır kesinlikle. Vitaminlere dikkat et çinko mg d vit bunlar direk etkiliyo

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #49 : 27 Ocak 2021, 19:01:50 »
sen bırakalı uzun zamn oldu galiba finasın etkisi faln kalmamıştır kesinlikle. Vitaminlere dikkat et çinko mg d vit bunlar direk etkiliyo
1.5 sene oldu işte göğüs kıllarım arttı biraz ama genital bölge ve sakal eskisi gibi gür değil halen onlar düzelirse herşey yolunda demek

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : 27 Ocak 2021, 19:03:46 »
Sakallarda boşluk mu oluşuyor yoksa genel minyatürleşme olup öyle kalıyor mu?

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #51 : 27 Ocak 2021, 19:04:43 »
Sakallarda boşluk mu oluşuyor yoksa genel minyatürleşme olup öyle kalıyor mu?
Boşluk oluşuyor mesela bir kök 3 lü ise tekli oluyor seyrek görünmesine sebeb oluyor buda

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 27 Ocak 2021, 19:06:40 »
Sakalım kalın telli ama çoklu değil, uzadığında yoğun baya. Genel incelme olsa çok sorun değilde bölgesel ise çok sırıtır..

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #53 : 27 Ocak 2021, 19:07:44 »
Sakalım kalın telli ama çoklu değil, uzadığında yoğun baya. Genel incelme olsa çok sorun değilde bölgesel ise çok sırıtır..
Genel seyrelme bölgesel olmuyor bide yanak kılları azalıyor aynı şekilde

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #54 : 28 Ocak 2021, 03:33:58 »
Merhaba sırf yorum yapmak için üye oldum. 24 yaşındayım yaklaşık 22 gün önce finhair 1mg(finasterid içerikli) ikiye bölerek yani buda günde 0.5 mg demek oluyor kullanmaya başladım. Son 1 haftadır testislerde ağrı, vücutta güç kaybı, sabah kalktığımda kendimi bildim bileli ereksiyon halinde olan penisim 1 haftadır tuvalet ihtiyacım olmasına rağmen yokmuş gibi davranıyor. İlacı kullanmaya başladığım 15. Günde mastürbasyon esnasında boşaldığımda meni gelmedi. Bu sonraki günlerde ortadan kayboldu. Yine aynı şekilde 1 haftadır cinsel isteğim sıfır. Penisi uyarmaya çalışıyorum eskiye göre daha çok zamanımı alıyor. Bugün itibariyle ilacı bırakmış bulunmaktayım. Kullanmayi düşünenler varsa birkez daha düşünsün derim.
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 28 Ocak 2021, 11:35:04 »
Merhaba sırf yorum yapmak için üye oldum. 24 yaşındayım yaklaşık 22 gün önce finhair 1mg(finasterid içerikli) ikiye bölerek yani buda günde 0.5 mg demek oluyor kullanmaya başladım. Son 1 haftadır testislerde ağrı, vücutta güç kaybı, sabah kalktığımda kendimi bildim bileli ereksiyon halinde olan penisim 1 haftadır tuvalet ihtiyacım olmasına rağmen yokmuş gibi davranıyor. İlacı kullanmaya başladığım 15. Günde mastürbasyon esnasında boşaldığımda meni gelmedi. Bu sonraki günlerde ortadan kayboldu. Yine aynı şekilde 1 haftadır cinsel isteğim sıfır. Penisi uyarmaya çalışıyorum eskiye göre daha çok zamanımı alıyor. Bugün itibariyle ilacı bırakmış bulunmaktayım. Kullanmayi düşünenler varsa birkez daha düşünsün derim.

Yan etki yaşamıssın senin bırakman gerek bu herkes de olmaz olanın bırakması gerek
Global Moderator

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 28 Ocak 2021, 11:46:29 »
Bazı arkadaşlar gerçekten   çok çok erken yan etki goruyor.2 sene kullandım bende şu spor konusunda özellikle daha fazla ağırlık kaldırmaya başladım ama şöyle bu ilacı alırken bazı kişiler spor konusunda halsiz veya ağırlık düştüm felan diyorlardı ben bunu düşündükçe daha çok hırslı bir şekilde ağırlık çıktım hep .Cinsel istek konusundada iyi hissediyordum sporu aksatmiyordum.Yani spor yapmak istemeyenler  bile en azından evde şinav mekik çekmeye çalışın gerçekten bunlar bile çok iyi hissettiricektir sizi .insanoğlu kendi kendini okadar  motive ve iyi hissedebilirki.Dusundukleriyle biranda çok mutlu olabilir veya tam tersi çok morelinide bozabilir bu kısımlarda çok konuşabilirim ama umarım anlaşılmıştır. Tabi bu ilacı kulanmak direk atıp saç sorunum kalksın demek yanlış.Bendede az çok komik yan etkiler oldu tabi. Fin okadar güçlü bir ilacda değil herkesde işe yaramıyor.Ama genelde  şu var bizlerde bir ilacı kullandığımız zaman çok erken 1-2 ay içinde çok beklentimiz oluyor sonra bırakanlar bir işe yaramıyor diyenler oluyor bu çoğu ilaç için geçerli bir ilaca baslaniyorsa saç için bunu hayatı boyunca maalesef sürdürmelidir ama şunu anliyamiyoruz kullandığımız ilaç saçlarımızi koruyor saç çıkarmıyordur veya kalınlaştırmiyordur ama saçlarımızı korumamiz bile çok mükemmel bişi insan oğlu hep daha fazlasını istiyor çoğu konuda bu bi gerçek oysa ilaçları kullanmasa belkide o kalan saclarida gidicek. İlerde tekrar başlamayı düşünüyorum. umarım 2 sene nasıl kullanmissan aynı şekilde devam eder .
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2021, 11:52:42 Gönderen: Beysev »

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #57 : 28 Ocak 2021, 12:02:39 »
aramıza hoş geldin umarım çabucak atlatırsın ilacı bıraktıktan sonra daha kötüye gitmez inşallah

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #58 : 28 Ocak 2021, 12:32:27 »
aramıza hoş geldin umarım çabucak atlatırsın ilacı bıraktıktan sonra daha kötüye gitmez inşallah
Merhaba hoşbuldum. Bugün itibariyle bıraktım merak edenler olacaktır ileriki günler için eskiye dönüş ne kadar sürecek tekrardan bilgilendirme sağlayacağım.
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 28 Ocak 2021, 14:43:22 »
Merhaba hoşbuldum. Bugün itibariyle bıraktım merak edenler olacaktır ileriki günler için eskiye dönüş ne kadar sürecek tekrardan bilgilendirme sağlayacağım.
Karşılaştığın sorunları bana özelden yazabilirsin şu oldu bu oldu diye tecrübe olarak sana yardımcı olabilirim

Facebook Twitter Instagram