Gönderen Konu: FİNASTERİD KULLANICILARI  (Okunma sayısı 9959 defa)

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: FİNASTERİD KULLANICILARI
« Yanıtla #30 : 13 Aralık 2020, 17:52:21 »
Doktora gidin bu kadar kötü hissediyorsanız kendinizi. Hangi doktora gideceğim diye yazmışsınız ama sorunlarınız için ayrı doktorlara gitmeniz gerekli. Cinsel problemleriniz için ürologa, kulak çınlaması için kulak - burun - boğaz bölümüne gitmeniz gerekli. İlacın yan etkileri de tamamen 1 ay içerisinde geçer. Kalıcı yan etki de kısa süreli kullanımda yaşanmaz. Yani 1.5 ayda kalıcı yan etki yaşamazsınız.

Edit: Ayrıca yazamadan edemeyeceğim nicki Luficer olan birininin ilk yazdığı iletinin sonunda "Allah rıza için yardım edin" demesi bana çok entresan ve komik geldi.

Evet lucifer olması normal değil ,açtığı konuda normal değil.
Kendi çapında finasterid kullananları trollüyor  :)

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 13 Aralık 2020, 19:53:45 »

Gecer bir sure penisinle ilgilenme
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2020, 03:01:25 Gönderen: Hintel »
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 14 Aralık 2020, 01:38:40 »
Evet yaz.Post finasteride syndrome diye birbirinden değişik hikayeler var.E.d yüzünden karısındam boşanan mı dersin,10 sene boyunca doktor doktor dolaşıp en sonunda intihar notu bırakarak kendini asan mı dersin her türlü hikaye var.

manyakmısın nesin adamın iyice psikolojisinimi bozmaya çalışıyorsun o dediğin siteyi biliyorum hepsi yalan dolan 10 sene önce merckten tazminat almak için uydurulmuş yalanlar kim inanır onlara.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 14 Aralık 2020, 01:53:25 »
Geçmez mi Hocam? Yapmayın ben de intihar düşündüm bi ara , gerçekten yapmayın lütfen zor durumdayım?

Anlaşılan bu durumu biraz abartmışsınız yani en azından psikolojik olarak.Şu anda bu problem sizde depresyona neden olduğu için ereksiyon olmanız psikolojik olarak zor hale gelmiş.bir nevi panik atak gibi bir sorun seninkisi .rahat olup erekte olman bu kafayla zor bence.
biraz kendine zaman ver, yorum yapan diğer arkadaşların önerilerine kulak ver mutlaka geçecektir ama önce psikolojinin düzelmesi lazım onunda çaresi zaman .zaman bırakırsan kendiliğinden çözülecek bir problem buna emin olabilirsin.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 19 Aralık 2020, 23:59:03 »
Kulakta çınlama yaygın bir yan etki ben ilk defa ilaca başladığım gün şiddetli bir çınlama hissettim fakat sonradan geçti. Cinsel olarak yan etki hissetmedim. Zaten 1.5 ay gibi kısa sürede kullanıp bıraktığın zaman yan etki kalmaz psikolojik olarak öyle hissediyorsun. Finasterid DHT baskılıyor belli bir oranda insanları top yapmıyor. O yüzden biraz mantık çerçevesinde olaya bakmak lazım. İntihar düşünen varsa ilaçın yan etkisinden değil öncelikle kendi psikolojisini tedavi etsin sorunu kendinizde arayın.

Luciferr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 19 Ocak 2021, 07:09:07 »
Arkadaşlar 1.5 ay oldu hala yan etkiler düzelmedi. Özelde doktor önerisi olan var mı?

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 23 Ocak 2021, 01:12:02 »
Kaç yaşındasın sen ? Üroloji uzmanına görünmenin gerekli bu konuda ...1.5 ay finasterid kullanımı çok kısa süre bu kadar panik öldü kuşum demek kusura bakma taşak geçiyorsun gibi geldi sevimsiz duruyor tepkilerin  ..çok uzun kullanımda finasterid mutlaka değiştirir hormonların dengesini buda yan etkileri tetikler özellikle erkeklik ile ilgili istek ereksiyon vs..bu etken maddesini kullanırken bunları göze alacaksın ya saçtan vazgeçeceksin yada kuştan ...ikisi aynı anda olmaz bu ilacı kullanırsan neyse dediğim gibi üroloji uzmanına görün burdan yardım alınacak bir durum söz konusu değil ..
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 23 Ocak 2021, 01:17:31 »
Kaç yaşındasın sen ? Üroloji uzmanına görünmenin gerekli bu konuda ...1.5 ay finasterid kullanımı çok kısa süre bu kadar panik öldü kuşum demek kusura bakma taşak geçiyorsun gibi geldi sevimsiz duruyor tepkilerin  ..çok uzun kullanımda finasterid mutlaka değiştirir hormonların dengesini buda yan etkileri tetikler özellikle erkeklik ile ilgili istek ereksiyon vs..bu etken maddesini kullanırken bunları göze alacaksın ya saçtan vazgeçeceksin yada kuştan ...ikisi aynı anda olmaz bu ilacı kullanırsan neyse dediğim gibi üroloji uzmanına görün burdan yardım alınacak bir durum söz konusu değil ..

ya saçtan vazgeçeceksin ya kuştan.. böyle diyerek sadece insanları korkutuyorsun

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 23 Ocak 2021, 02:27:05 »
niye ikisi bir anda olmasın hocam? kontrollü bir şekilde kullanan binlerce insan var. insanları boşa tribe sokuyorsunuz sonra böyle konular açmaya başlıyorlar. gelişimini tamamlayan her kişi bence finansa kontrollü bir şekilde şans vermeli.

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 24 Ocak 2021, 12:23:54 »
niye ikisi bir anda olmasın hocam? kontrollü bir şekilde kullanan binlerce insan var. insanları boşa tribe sokuyorsunuz sonra böyle konular açmaya başlıyorlar. gelişimini tamamlayan her kişi bence finansa kontrollü bir şekilde şans vermeli.
Ben finansal sans vermesin demiyorum kendi bileceği is ben kullanirken olacakları diyorum hormonların dengesini değiştirdiğini bile bile kullanıp niye burda böyle oldu şöyle oldu lütfen yardım edin vs...üroloji uzmanına görün dedim zaten iyi okumadın sanirim ..
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 24 Ocak 2021, 16:00:11 »
Ben finansal sans vermesin demiyorum kendi bileceği is ben kullanirken olacakları diyorum hormonların dengesini değiştirdiğini bile bile kullanıp niye burda böyle oldu şöyle oldu lütfen yardım edin vs...üroloji uzmanına görün dedim zaten iyi okumadın sanirim ..
hocam bence siz kendinizi iyi ifade edemediniz. neyse, iyi günler.

Alperen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 25 Ocak 2021, 19:59:02 »
Yalnızca minoksidil içeren tedaviler saç dökülmesinin ana nedenini tedavi etmez.  Oral tabletler, kullanımını sınırlayan cinsel yan etkilere neden olabilir.  Topikal solüsyonun cinsel yan etki riski  yoktur. ( bilinçsizce ve izinsiz yapılan losyonlarda olabilir. ) çünkü solüsyonun çok küçük miktarları kan dolaşımına girer.  Bunun yerine, kafa derisine lokal olarak etki eder ve çok daha düşük yan etki riski ile daha iyi sonuçlar verebilir.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 26 Ocak 2021, 14:09:32 »
arkadaşlar foruma yeni katıldım. herkese merhabalar dilerim. propecia ilacını 1 kutu günde 1mg olacak şekilde bazı günler almayı unuttum, 1 kutu bitirince yan etki görünce bıraktım. sanırım 1,5 ay kullandım. yaklaşık bırakalı 10 gün oldu ve yan etkiler hala geçmedi. yan etkileri; kulakta çınlama, sabah ereksiyon problemleri , cinsel isteksizlik. benim gibi aynı durumda olan varmı?? kafayı yemek üzereyim, çok kötü durumdayım. hangi doktora girmeliyim?? bir ilacı varmıdır?? nasıl bir yol izelemeliyim. Allah rızası için yardım edin.
Benim yaşadığımın aynısını yaşamışsın bende 2 ay kadar kullanıp yan etki görünce hemen bıraktım bıraktıktan sonra iyi erekte olmuştum ve o günden sonra ip kopmuştu herşey üst üste gelmeye başladı 1.5 sene oldu tam eskisi gibi değilim iyileşemedim ve watsap gurubu var benim gibi insanlar çok 100 lerce konuşuyoruz bir çare bulmak için insanın başına bir müsibet gelmeden inanmıyor bende yan etki olmaz diyordum 1 ay bekledim 3 ay 6 ay şuan 18 19 ay oldu ilk 3 ayla şuan ile arada fark yok bir ilaç yüzünden saç uğruna herşeyimi aldı benden anladımki en büyük hediye sağlığımızmış sağlığınızı hiçbirşekilde riske atmayın ben böyle yaşamayı kabullendim artık çünkü doktorlar bile pfs nedir bilmiyorlar birşeyin yok diyip gönderiyorlar

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #43 : 26 Ocak 2021, 15:19:24 »
 İste kardeslerim gorun gorun bakın bunlar en azından yan etki gorenler ben bu insanlara yalancı demiyorum ben bu insanların varolduugunu biliyorum  butun foruma anlatıyorum bu yuzden kesinlikle ama kesinlikle finasterid dudasterid kullanan arkadaslara soyluyorum finasterid kullanıyorsanız en yuksek 1.25 mg en dusuk 0.25mg dudasterid kullananlar haftada 1 kullansın      bakın size ilacları bırakın demiyorum ama o analarınızın  dogurdugu vucudunuza fazla zehir yuklemeyin bu ilacları   basit ilaclar zannetmeyin kontrollu kullanın       sac yapıyım derken kas cıkarmayın boyle insanlar cok var yan etki oranı var yalan atamam bu bir gercek ama duzenli ve dusuk dozda kullanırsanız  bir sey olmaz ...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 27 Ocak 2021, 04:11:29 »
Benim yaşadığımın aynısını yaşamışsın bende 2 ay kadar kullanıp yan etki görünce hemen bıraktım bıraktıktan sonra iyi erekte olmuştum ve o günden sonra ip kopmuştu herşey üst üste gelmeye başladı 1.5 sene oldu tam eskisi gibi değilim iyileşemedim ve watsap gurubu var benim gibi insanlar çok 100 lerce konuşuyoruz bir çare bulmak için insanın başına bir müsibet gelmeden inanmıyor bende yan etki olmaz diyordum 1 ay bekledim 3 ay 6 ay şuan 18 19 ay oldu ilk 3 ayla şuan ile arada fark yok bir ilaç yüzünden saç uğruna herşeyimi aldı benden anladımki en büyük hediye sağlığımızmış sağlığınızı hiçbirşekilde riske atmayın ben böyle yaşamayı kabullendim artık çünkü doktorlar bile pfs nedir bilmiyorlar birşeyin yok diyip gönderiyorlar

Kardeşim üzüldüm senin adına

Tam olarak yan etkiler neler? Adı duyulmuş iyi bir üroloji uzmanına gitmeni öneririm.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram