Gönderen Konu: Dr Erkan demirsoy Hair Transplant Results  (Okunma sayısı 22336 defa)

admin

• Ziyaretçi
Dr Erkan demirsoy Hair Transplant Results
« : 27 Mayıs 2014, 00:46:38 »
Yabancı forum sitelerine attığı postlarla adını duyurmuş bir doktor,bunların dışında  sitemizde bir iki ekim haricinde nerdeyse hiç ekim örneği yok.yabancı sitelere atılan postlar hiç güvenilir değil.yoğunluk kendi saç ekimi temsilcilerinden geliyor.
İlk ekim fotoğrafları dr koray erdoğanın ekim tarzını andırdığı için kendisi hakkında epey bir olumlu imaj uyanmakta fakat nerdeyse hiç ekim örneği olmayan birinin sadece bu sebepten araştırılıyor olmasının en büyük nedeni ilk etapta insanlarda bıraktığı ikinci bir koray erdoğan olabilirmi  izlenimi vermesi.
Bu izlenimi ilk etapta vermesine rağmen detaylı araştırmaya kalktığınız zaman sadece yabancı hastalarının olması (o da haftada en çok üç hasta) ve nerdeyse türk hastaların kendilerine ulaşılabilme inkanlarının nerdeyse engellenmiş olması dr erkan demirsoyun sadece hobi amaçlı saç ekimi yapan birisi olduğu intibasını uyandırıyor ,zaten bu düşüncemizde kendisine ulaşan ve ulaşmaya çalışanlar tarafından defalarca tasdik olunmuştur.
Bir diğer bilinmesi gereken nokta dr erkan demirsoyun sadece sitemizde popüler olduğudur.Bununda en büyük sebebi bazı site yöneticilerimizin popüler listesinde kendisinin olmasıdır.
Bu yazının amacı bizler yani bazı yöneticilerimiz tarafından ismi ortaya atılan birinin sizler tarafından objektif yorumlanmasıdır.
Bu konularda en iyi araştırmayı siz forum üyelerine bırakıyoruz ,yanılgı içerisine düşmeden sitemizde var olan saç ekimi sonuçlarına göre saç ekim uzmanı  tercihinde bulunmanıza yardımcı olmak için varız,ekim sonuçları hiç olmayan birilerinin popüler hale gelmesinde katkımız olduysa bunuda düzeltme ve uyarma görevini hissettiğimiz için konuyu güncelliyoruz.

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Erkan demirsoy saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2017, 22:58:28 »
türk hastalara ekim yapmaması kendi tercihi kimse bişe diyemez.ama bunun yolu mail ve aramalara kapıdaki güvenliğe burda öyle biri yok diyerek olmaz adam gibi bakar sekreter tele kardeşim biz trde ekim yapmıyoruz der kimsede aramaz bidaha.bu doktorun bu sitede ismi olmaması lazım

splinterusta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2017, 23:08:30 »
Bence bunun gibi şişirilen daha çok kişi var. Zekeriya kul deniyor bakıyorum 2-3 tanesi dışında düzgün ekim bulamıyorum. Neden bu kadar övülüyor? Keza hakan doğanay, yabancı forumlarda çok şikayet var hakkında. Demek istediğim aldıkları eurolar sadece imaj için mi? Sonuç olmadan bu paraları neden veriyoruz?

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2017, 23:17:00 »
Haklı +
ALLAH"ın adamıyık...

Beta

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2017, 23:52:59 »
Bencede haklı

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2017, 23:56:39 »
türk hastalara ekim yapmaması kendi tercihi kimse bişe diyemez.ama bunun yolu mail ve aramalara kapıdaki güvenliğe burda öyle biri yok diyerek olmaz adam gibi bakar sekreter tele kardeşim biz trde ekim yapmıyoruz der kimsede aramaz bidaha.bu doktorun bu sitede ismi olmaması lazım
kesinlikle katılıyorum bu forumda yeri olmamalı 

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2017, 01:37:54 »
Bence bunun gibi şişirilen daha çok kişi var. Zekeriya kul deniyor bakıyorum 2-3 tanesi dışında düzgün ekim bulamıyorum. Neden bu kadar övülüyor? Keza hakan doğanay, yabancı forumlarda çok şikayet var hakkında. Demek istediğim aldıkları eurolar sadece imaj için mi? Sonuç olmadan bu paraları neden veriyoruz?
Biraz abartı olmuş sanki? Zekeriya kul ve hakan doğanay da kötüyse geriye 2 kisi kalıyor ekimci olarak..

huseyin26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Erkan demirsoy Hair Transplant Results
« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2017, 02:21:33 »
Gerçekten bence de abartı olmuş adam Türkiye'de Ekim yapmaktan kaçınıyor diye bildiğin kötü reklam yapılıyor. Her doktorun kendine göre bazı sorunları var mesela Koray Erdoğan dan konuşalım bu doktorumuz da Türkiye'de yaşayıp çalışırken para birimi olarak Avrupanin para birimini kullanıyor. Bu da saçmalık ki Koray Erdoğan aldığı her kuruşu hak ettiğini düşünüyorum. Ama sürekli Erkan demir soyu yermek dışarıdan gerçekten çok saçma görünüyor. Ayrıca konu başlığı saç ekimi sonuçları altında :)

huseyin26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2017, 02:22:34 »
Başka insanlar bu başlık altında farklı konu açınca admin değiştiriyordu hemen. Şimdide aynı hareketi bekliyorum :)

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2017, 02:32:02 »
Konuyu biraz karalama kampanyasina benzettim biraz.eski bir tarihli konudur evet ama yazilanlar ne kadar doğru? Ekim örneklerini n az olması karalama için esas oluyormu ki? Saç ekimi sonuçları bolumunde konunun ne alakasi var onu da anlamadim. Ayrıca diger konu olan Koray erdogan sonuclarinda yerli yabanci tüm konular eklenmisken, Erkan hocanin da yabançı forumlarda baya bir konusu vardır onların eklenmemesi garip degilmi
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2017, 02:33:48 Gönderen: Mehikoko »
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

huseyin26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2017, 02:35:16 »
Konuyu biraz karalama kampanyasina benzettim biraz.eski bir tarihli konudur evet ama yazilanlar ne kadar doğru? Ekim örneklerini n az olması karalama için esas oluyormu ki? Saç ekimi sonuçları bolumunde konunun ne alakasi var onu da anlamadim. Ayrıca diger konu olan Koray erdogan sonuclarinda yerli yabanci tüm konular eklenmisken, Erkan hocanin da yabançı forumlarda baya bir konusu vardır onların eklenmemesi garip degilmi

Katılıyorum. Umarım düşündüğümüz gibi karalama filan değildir, yoksa bu sitenin yıllardır takipçisiyim buranın bagımsızlıgına olan güvenim sarsılır.

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #11 : 14 Kasım 2017, 02:36:55 »

Katılıyorum. Umarım düşündüğümüz gibi karalama filan değildir, yoksa bu sitenin yıllardır takipçisiyim buranın bagımsızlıgına olan güvenim sarsılır.
Aynen forumun tarafsızlığını korumadığını düşündürüyor
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

huseyin26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Kasım 2017, 02:48:35 »
Konunun başlıgının ingilizce olması ile ilgili bir sorun oldugunu soylemedik sanırım. Çok eski bir sayfa ama sanki yeniden canlandırılmıs gibi 3 yıl sonra . Adam istediğine yapar istediğine yapmaz :D Forumdaki herkesin derdi bu olmuş gibi :D

huseyin26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Kasım 2017, 02:49:51 »
Başka insanlar bu başlık altında farklı konu açınca admin değiştiriyordu hemen. Şimdide aynı hareketi bekliyorum :)

Bu başlık altında kım farklı konu açmış anlayamadım ?
Demek istediğim mesela insanlar bu sac ekimi sonucları baslıgı altında sacekimi ile ilgili soru sordugunda konu baska yere tasınırdı alakasız oldugu için. Bu konuda aynı şekilde saçekimi ile alakasız değil mi onu merak ediyorum.

huseyin26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Kasım 2017, 02:54:56 »
Konunun başlıgının ingilizce olması ile ilgili bir sorun oldugunu soylemedik sanırım. Çok eski bir sayfa ama sanki yeniden canlandırılmıs gibi 3 yıl sonra . Adam istediğine yapar istediğine yapmaz :D Forumdaki herkesin derdi bu olmuş gibi :D

dostum ozaman derdi bu olanlara söyle onu yok admin söyle yol admin böyle demek yerine. Bizim kendisi ile bir derdimiz yok başarılıda buluyoruz  Tr deki hastalarıda geri cevırmese iyi olurdu.
Abi benim demek istedgim baska sey aslında neden bu konu burada duruyor ? Sac ekimi sonucları altına Koray Erdoganın fıyat politikası hakkında baslık acsak cok saçma olmaz mı ? Bu da aynı durum.

Facebook Twitter Instagram