Gönderen Konu: Saç ekimi  (Okunma sayısı 3715 defa)

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #46 : 27 Aralık 2020, 11:57:13 »
19 yaşındaki birinin donör alanı çok kötü olamaz zaten yamaç gayet iyi şu anda.

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #47 : 27 Aralık 2020, 18:07:37 »
Teşekkür ederim
  • Ekim Merkezi ismi asuman hair saç ekimi merkezi
  • Yaşınız 18

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #48 : 31 Aralık 2020, 21:38:16 »
E hepinize iyi akşamlar now hair time ile saçlarım hakkında konuştum 2000 2500 greft olur dediler ilerleyen zamanda dökülme olursa 2. Bi ekim olma ihtimali var dediler fotoğrafları attım şuan saçımın güncel siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar özellikle hintell
  • Yaşınız 18

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #49 : 31 Aralık 2020, 21:41:01 »
Lütfen bide now hair time ile Bi görüşünüz varmı
  • Yaşınız 18

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 31 Aralık 2020, 22:41:28 »
Sana saç ekimi olur diyen varsa orada kimse ekim olmasın diyorum sana defalarca anlattım sende defalarca yazdın konuna son yorumum hayır çok yakından on çizginin bir fotoğraf at biz mi birşey göremiyoruz anlamadım ki

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #51 : 03 Şubat 2021, 13:42:42 »
Merhaba Bi süre geçtikten sonra değişiklikler oldu ve ben bidaha ekim yerlerine yazdım fotoğraf larda göreceksiniz emrah cinik ile 2 kere görüştüm ve 1. Sindde gerek yok sağlıklı dediler biraz zaman geçti ve fotoğrafları ilettim 1500 2000 gref dediler 1. Ci sinde gerek yok dediler güncel fotoğrafı atıktan sonra böle karar verdiler Asuman hair de aynı şeyi dedi ama onlar kliniğimizze gelip tam kararı vermek istediler serkan aygın da aynı şekilde kliniğe davet etti haklı olarak 1 2 yer le daha iletişime geçip tam karar almak istiyorum sizeede sorıyım dedim
  • Yaşınız 18

Soul

• Full Member
« Yanıtla #52 : 03 Şubat 2021, 16:45:43 »
Ilk fotolara gore biraz seyrelme olmus sanki ama net anlasilmiyo

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 03 Şubat 2021, 17:15:48 »
Yamaç daha 18 yaşındasın 24 25  yaşını bekle
Global Moderator

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #54 : 03 Şubat 2021, 18:11:29 »
E hintel belirttiğim yerlerle ilgili ne düşünüyorsun eğer yaparız derlerse bunda sakınca yok bence fotoğraf da Da görüyorsun 24 25 çok geç bana lazım saçlarım şu anda hedeflerim var ve bu özgüven le de yapamam anla beni sence ekimde sıkıntı çıkarmı
  • Yaşınız 18

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #55 : 03 Şubat 2021, 18:19:24 »
Eminimki 1500 2000 greft beni uzun yıllar kurtaracak ekim olacağım yer eğer olursam eğer oda o greft sayısı fotoğraf daki yerlere girecek lerdir benim düşüncem tam bilmiyorum ama benim görüşüm böle hintel peki emrah cinik başarılı Bi klinikmi veya serkan aygın
  • Yaşınız 18

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 03 Şubat 2021, 18:21:01 »
Merhaba Bi süre geçtikten sonra değişiklikler oldu ve ben bidaha ekim yerlerine yazdım fotoğraf larda göreceksiniz emrah cinik ile 2 kere görüştüm ve 1. Sindde gerek yok sağlıklı dediler biraz zaman geçti ve fotoğrafları ilettim 1500 2000 gref dediler 1. Ci sinde gerek yok dediler güncel fotoğrafı atıktan sonra böle karar verdiler Asuman hair de aynı şeyi dedi ama onlar kliniğimizze gelip tam kararı vermek istediler serkan aygın da aynı şekilde kliniğe davet etti haklı olarak 1 2 yer le daha iletişime geçip tam karar almak istiyorum sizeede sorıyım dedim

18 yasindasin kardesim git hayatini yasa saclarini uzatinca gayet normal gozukur. İnce telli sacin var kisayken isik altinda hepten seyrek duruyor. Yapisal bence. Hem suan ekim yaptirsan bilmiyorsunki sacin 2-3 seneye nasil olcak. İlerleyen yapisi var kelligin her sene ustune koyuyor. Eger genetik dokulmen varsa boyle kalmayacaksin yani. Belkide ilerlemeyecek veya yavas ilerleyecek ama once durumu gormen lazim.25 e kadar ne olacagin belli olur.

Xpecia sabah aksam ve kabak cekirdegi kullan. Ve bol bol masajla kafayi.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #57 : 03 Şubat 2021, 19:28:14 »
Snowly zaten uzatınca yine aynı şekil verdim aynı görüntü zateb fotoğraf da nasıl Bi dökülme olacağı belli 25 yaş çok geç ve dediğim gibi planlarım var ve psikoloji çok önemli mesela ekim yaptım diyelim tutma ihtimali var demi bide masada kalma ihtimalim varmı 😀 yani Bi kaç klinkle görüştüm onları olur dedi Bi bildikleri vardır elbet serkan aygın da dedi merkeze gelip burdan bakalım bu fotoğrafı attım klinktr muayene edelim dedi emrah cinik da 1500 2000 greft dedi durumda göre da az veya da fazla zaten ekim yapılacak bölge belli fotoğraf da
  • Yaşınız 18

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #58 : 03 Şubat 2021, 22:26:38 »
18 yaşında ne ekimi dostum? bu kadar insan uyarmış fikir vermiş vardır elbet bildikleri. anlıyorum psikolojik olarak yıpratıyor fakat olan saçına da zarar verebilirsin. tedavi uygula, 25 yaşına gelince ekersin.

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #59 : 04 Şubat 2021, 13:33:53 »
Athena uyardıklarını biliyorum uyardıkları zaman ekim merkezleride ekim yapamayız dediler şimdi fotoğraf attın görmüşsündür onu atım ekim Yaparız dediler klinik diyo bunları ben demiyorum anladın mı uyardığınız zaman hiç biyer ekim yapmıyodu zaman geçtik den sonra sordum yaparız dediler emrah cinik serkan aygın ile Asuman hair de kliniğe çağırdı büyük ihtimal onlarda ekim dicek anladınmı
  • Yaşınız 18

Facebook Twitter Instagram