Gönderen Konu: Saç ekimi  (Okunma sayısı 3712 defa)

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #60 : 04 Şubat 2021, 13:49:08 »
Ve hintel başkan teşekkür ederim çok yardımcı oldu konuyu ilk açtığımda iyki sormuşum sana o an ekime gitseydim belki de hata olcak tı sen demiştin bekle erken şuan formdaki bilindik yerler ekim Yapabilirler çünkü çok değişim olmuştu o 3  ekim yerinede sonsuz teşekkürler hemen gel ekeriz demediler zaman geçti ilk olmaz dedi şuan güncelle fotoğrafımı atınca çok yardımcı oldular hintel sana teşekkür ederim

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #61 : 04 Şubat 2021, 13:51:34 »
Ayrıca diğer arkadaşlar ekim olmaz diyosunuz erken ama 3 bilindik klinik de ilk de öle dedi haklı olarak hepsi işinde iyi şuan hepsi aynı greft aralığında diyor Bi nevi sıklaştırma ekimi gibi bence
  • Ekim Merkezi ismi asuman hair saç ekimi merkezi
  • Yaşınız 18

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #62 : 04 Şubat 2021, 20:45:20 »
Athena uyardıklarını biliyorum uyardıkları zaman ekim merkezleride ekim yapamayız dediler şimdi fotoğraf attın görmüşsündür onu atım ekim Yaparız dediler klinik diyo bunları ben demiyorum anladın mı uyardığınız zaman hiç biyer ekim yapmıyodu zaman geçtik den sonra sordum yaparız dediler emrah cinik serkan aygın ile Asuman hair de kliniğe çağırdı büyük ihtimal onlarda ekim dicek anladınmı
git ek kardeşim yoksa rahat edemeyeceksin anlaşılan, kolay gelsin.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #63 : 04 Şubat 2021, 21:47:13 »
Aynen çok zaman geçmiş , 2 ay ile ekim yapılmayacak durumdan ekim yapılacak duruma gelmişsin.
Hem de daha 18 yaşında.
Sana bu yaşta ekim yapan sana ihanet eder genç kardeşim.
Burda sana daha önce de yazdım. Bir çok kişi de yazmış. Biz senin kötülüğünü istemeyiz ki.
Senin yaşadıklarını Burda ki çoğu kişi yaşadı. Yoksa neden bunca kişi sana ekim yaptırma desin?
Sen gel dinle bizi, yoksa çok pişman olursun.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 04 Şubat 2021, 22:03:30 »
ektir kardeşim ama 1500 ,2000 geçme ,ilerde dökülme drumuna göre parça parça ekim yaptırmaya devam edersin.
asuman hanıma git ben öyle yapacağım şu an tr de bana göre en iyi ekimleri o yapıyor yalnız burda önemli olan 2000 grefti asla geçmemen ve kendi saçlarının arasına değil sadece ön bölgeye ektirmen.kendi saçlarının arasınada 300 falan serpiştirsen belki kanlanmadan dolayı dökülme frenleyebilir bir müddet ayrıca kerozan tablet başla ben kullanıyorum ve çok faydasını gördüm.procapil spreyde tavsiye ederim dökülmeni yavaşlatır.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #65 : 05 Şubat 2021, 06:09:35 »
İnsanlar genc yaslarda o anki takintilarindan veya endiselerinden dolayi sacma seyler yapabilirler ve muhtemelen bir zaman sonra pisman olurlar. 18-19 yasinda yogun steroid kullanimi yaptim.Vucudumu begenmiyordum, o sira gozu kararttim. vucudumu duzeltmek icin en agir seyleri kullandim ve bana cook kotu bir sekilde geri dondu. Suanki aklim olsa hayatta boyle birseyi yapmazdim. O yuzden bir sure beklersen hem dokulmenin durumuna bakarsin hemde daha bir olgunluga ulasip daha iyi kararlar verebilirsin. Belki norwood 6 ya ulasacaksin 25 yasinda? Kimse garantisini veremez bunun sana. O zaman ektirdigin kisim ne olacak? Belkide kelligi umursamayacaksin bile? Belkide kel olmayacaksin?
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #66 : 05 Şubat 2021, 14:18:31 »
Hyper kel zaten Asuman hair merkeze çağırdı ona göre Bi planlamaya yapacak büyük ihtimalle
  • Yaşınız 18

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #67 : 05 Şubat 2021, 14:24:11 »
Snowly bu arada haklısın ama merkez ona göre Bi planlama yapcak büyük ihtimalle 25 yasına kadar özgüvensiz biri olamama haklısın merkez gerek görmezse zaten yaptrımazdım zaten ilk sorduğumda kimse olumlu bakmıyodu merkezler de ki şuan durum farklı ben kendi kafama göre bişey yapmıyorum merkezlerle görüşüyorum hintel e soruyorum merkezlere soruyom zaten genetik de kimse aileden norwood 5 felan değil abimin önleri yok şakaklar yok onunda ensede felan üste felan bişey yok babamın da üst lrrde yok 55 yaşında dayılarımın desen üstleri var ama 1 nin isteri yok arka kısım dolu 1 nin şakkaklarda yok 1nin hiç Bi sıkıntısı yok
  • Yaşınız 18

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #68 : 05 Şubat 2021, 14:26:57 »
Leonidas sen kendi ağzınla sölüyosun duruma gelmişim bu yaşta erken evet ama Bi engel yok ekimlik yer var ama klinikler yalan sölüyo diyosan haklısın 3 ekim yeri ve bilindik bu formda eğer onlar yalana veya maddi amaçlı yapıyo diyorsan haklısın
  • Yaşınız 18

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #69 : 05 Şubat 2021, 14:28:25 »
Ve fotoğraf da attığım gibi onun dışındaki yerde başka bir dökülme felan yok
  • Yaşınız 18

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #70 : 23 Mart 2021, 17:35:20 »
Merhaba arkadaşlar xexica kullanıyorum 10 gündür bunun Bi yan etkisi felan varmı acaba finanserit değil altını çiziyorum xpexica vitamin Bi yan etkisi felan varmı acaba cevablarsanız sevinirim klinik şimdilik 1 ay için bunu önerdi egzama felan var diye ekşmlik bişey konuşmadık sadece yan etkisi felan varmı çünkü Bi kaç yerde cinsellik le alakalı yan etkileri felan var diyorlar lütfen cevab verirseniz sevinirim
  • Yaşınız 18

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #71 : 23 Mart 2021, 20:12:26 »
Hangi klinik?

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 24 Mart 2021, 10:28:06 »
Yamaç reis bence ektirme .
Erken ekip yapan 3-4 soru gördüm hepsi çok pişman

yamaç766

• Sr. Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #73 : 24 Mart 2021, 11:45:57 »
Zorgo niye pişman olıyım ki sadece Bi soru sordum yan etkisi varmı xpexicanın
  • Yaşınız 18

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 24 Mart 2021, 12:42:35 »
Zorgo niye pişman olıyım ki sadece Bi soru sordum yan etkisi varmı xpexicanın

Hayır saç ekimi hakkında dedim .

Bir üye gördüm sitede sakaklara ekim yaptırmıştı saçı döküldü sakaklari kaldı . Yani bende sitede yeni üyeyim erken yaşla saçlı kafada ekim riskli imiş .

Xpecia konusunu bende düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram