Gönderen Konu: Serkan Aygın 3800 greft yaş:26 23.10.2020 tarihinde ilk seans uygulaması  (Okunma sayısı 7151 defa)

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
Kararmalar başlamış süreç güzel ama donör saçların ince sık bir görünüm saç kalitenden dolayı olmaya bilir beklentim bu yönde olsun
beklentim dediğiniz gibi çok yüksek değil Saçlarımın durumunun farkındayım umarım olabildiğinin en güzeli olur.
  • Ekim Tarihi: 23.10.2020
  • Ekim Merkezi ismi Doku Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Süreç güzel ama evet ensemdeki saç kalitesi çok iyi değil duruma göre en makul sonucu almanızı dilerim şu an için süreçse gayet olumlu
Global Moderator

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
finas kullanıyor musunuz? şu kafanızdaki ekim öncesi olan saçlar bile toplasan 1-2k greft eder. onları koruyabilirsiniz.

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
finas kullanıyor musunuz? şu kafanızdaki ekim öncesi olan saçlar bile toplasan 1-2k greft eder. onları koruyabilirsiniz.
evet hocam kullanıyorum bir dönem çekindim bıraktım yirmi gün kadar kullanmadım ancak sonra devam ettim düzenli olarak
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
110. Gün ilk foto ıslatılmış şekilde diğer fotolar kuru hali. Durum bu şekilde süreç hakkında yorum yapılırsa sevinirim
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gelişim gayet güzel duruyor saç kalitenize ve açıklığınıza göre süreçte zaten erken inşallah alana göre makul sonuç olacak.
Global Moderator

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
Gelişim gayet güzel duruyor saç kalitenize ve açıklığınıza göre süreçte zaten erken inşallah alana göre makul sonuç olacak.
hocam çok büyük beklentilerim yok ancak şu an için biraz cılız duruyor sanki ama inşallah daha gelişim olur
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Süreç olarak erken ama zaten senin malzeme kaliten böyle yani donör saç tellerin çok ince dostum
Global Moderator

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
Süreç olarak erken ama zaten senin malzeme kaliten böyle yani donör saç tellerin çok ince dostum
aynen ince telli saçlar ne yazık ki ama biraz daha iyi olacağını düşünüyordum açıkçası. daha önce forumda saçları ince olup kellik düzeyimin benzediği birkaç güzel ekim görmüştüm daha bir umutlanmıştım
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
aynen ince telli saçlar ne yazık ki ama biraz daha iyi olacağını düşünüyordum açıkçası. daha önce forumda saçları ince olup kellik düzeyimin benzediği birkaç güzel ekim görmüştüm daha bir umutlanmıştım

Süreç erken olduğu için zaten kötü değil ama dediğim gibi saç kaliten daha iyi olsa çok daha kararmış olurdu.
Global Moderator

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
122. Gün - süreç hakkında görüşleriniz nelerdir hocalarım yorumlarsanız sevinirim
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
155. Gün
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Açık alan ve saç kalitene göre güzel ilerliyor ama saç telleri yapısal olarak çok ince takviye olarak ne alıyorsun?
Global Moderator

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
Açık alan ve saç kalitene göre güzel ilerliyor ama saç telleri yapısal olarak çok ince takviye olarak ne alıyorsun?
Hocam proscar 1/4, prıorın kullanıyorum şampuan da kerastese
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram