Gönderen Konu: Saçıma bakarak normal Ekim mi dhi mi önerirsiniz  (Okunma sayısı 7459 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçıma bakarak normal Ekim mi dhi mi önerirsiniz
« Yanıtla #15 : 28 Nisan 2017, 12:29:27 »
dhi bana göre de sıkıntılı hakan doğanay da dahil bu sitedeki tüm dhi ekimlerinden sadece 2 sonuç güzel..esma serkan ikiside..onların yaptığı diğer ekimlerde seyrek..sadece 2 si başarılı olmuş..dhi süreçleri idare eder ekimler..atakan abinin ekimi iyi değil..yine hakan doğanayın sitede paylaşılanları kel ört olmuş..turan hocanın kel ört.. dediğim gibi sadece 2 ekim çok iyi o arkadaşlarda baya genç etkisi varmı bilmiyorum çok genç olmanın..yani önünüzde böyle bir yüzde varken dhi rsikli görünüyor şuan için .iyi araştırın..iki alternatif hoca var ilhan serdaroğlu ve serdar gökrem, korayla zekeriya ya bütçeniz yetmiyorsa bunlara bakın derim ikiside plastik cerrah ve yüzdeleri iyi..yine alp aslan sibel ulusan..özgür nalbant..bu hocaların sonuçlarıda tatmin edici..dhi ye takılı kalmayın ..bakın serdar gökrem manuel ekim yapıyor..eğer ilerde sıkıntı yaşayacağınızı düşünürse ona göre plan yapar donörünüze dalmaz size ikinci ve üçüncü ekim şansını bırakır ..bunları da düşünün.ektirdim bitti demeyin plan önemli o yüzden plastik cerrah yada doktor olsun en azından gideceğiniz kişi..ama illada dhi diyorsanız hakan doğanay derim..sonuç kötü olursa paranızı da iade eder..üstelik oda manuel alıma geçmiş sanırım

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 28 Nisan 2017, 15:00:33 »
Mekola kardeşim bende çok kararsızım arkeolog çok güzel özetlemiş herşeyi. Aslında dhi ekimde hemen iyileşme daha kansız  bir süreç, üst taraf saçı 5 numara VS yapma ve kafa şişirme  olmadığı için bana avantajlı geldi. Çünkü senelik izin maksimum 14 gün alabilirim. Ve Ekim olduğunu kimse anlamaz.  Tek olumsuz tarafı vertex e Ekim yapmıyorlar Zekeriya kul gibi ve Ekim iki gün sürüyor. Bir plan yapıp son kararımızı verip gidelim artık. Şuan serdar gökrem kaldı en avantajlı. Alp aslan biraz fabrikasyon yapıyor paraya bakıyor. Esma Serkan  çok tecrübeli isimler. Doğan Turan hocanın yıllarca ekimlerini bunlar yaptı. Zaten hayal satmıyorlsr. Bana telefonda Dönor bölgen de iş bitiyor demişti saçın kalın ve greftler çokluysa çok güzel olur demişti. Tabiki saçım ince ve greftler 2 li

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 28 Nisan 2017, 15:17:55 »
Mekola kardeşim bende çok kararsızım arkeolog çok güzel özetlemiş herşeyi. Aslında dhi ekimde hemen iyileşme daha kansız  bir süreç, üst taraf saçı 5 numara VS yapma ve kafa şişirme  olmadığı için bana avantajlı geldi. Çünkü senelik izin maksimum 14 gün alabilirim. Ve Ekim olduğunu kimse anlamaz.  Tek olumsuz tarafı vertex e Ekim yapmıyorlar Zekeriya kul gibi ve Ekim iki gün sürüyor. Bir plan yapıp son kararımızı verip gidelim artık. Şuan serdar gökrem kaldı en avantajlı. Alp aslan biraz fabrikasyon yapıyor paraya bakıyor. Esma Serkan  çok tecrübeli isimler. Doğan Turan hocanın yıllarca ekimlerini bunlar yaptı. Zaten hayal satmıyorlsr. Bana telefonda Dönor bölgen de iş bitiyor demişti saçın kalın ve greftler çokluysa çok güzel olur demişti. Tabiki saçım ince ve greftler 2 li
normal ekimde de 10 gün içinde herşey doğallaşıyo üstelik sen 14 günden bahsediyorsun  kimse anlamaz ekim olduğunu 14 günde kanal da açılsa farketmez..10.gün kabuklar gidince saçın 2 numara gibi duruyor..eğer sen sırf çabuk iyileşir diye dhi düşünüyorsan yanlış bu uzun vadeli bir iş..birde donörün planlanması lazım 2.şansın mutlaka olmalı..açıkcası ben senin ekimi çok merak ediyorum.umarım gönlünce olur

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 28 Nisan 2017, 16:20:45 »
Haklısın kardeşim şuan düşünüp son kararımı verecem. Dhi ile iyileşme ve saçların çıkması daha kolay oluyor. Ben öyle çok güzel bir ekimde istemiyorum önler kapansın yeter. Serdar gökmen in diğer bir avantajı vertex e Ekim yapıyor olması

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 28 Nisan 2017, 17:26:16 »
serdar görkemin ekimlerine baktım biraz da o sıralı ekim çok kötü görünüyor. çok tuhaf

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 02 Mayıs 2017, 09:28:43 »
Hocam bende karar verdim gibi, doğan Turan'ın ekimleri ekip ayrıldığından beri iyi olmuyor her ne kadar çoğunu doğan turan eksede, Zekeriya kula gidip danışacağım eğer varolan saçlara zarar vermeden yaparım derse bir sekilde 4.500tl daha bulup Zekeriya kula ektireceğim, büyük ihtimalle Zekeriya kul sıklastırma yapamam diyecek o zamanda Antalya yolunu tutup esma Serkan gideceğim baska aklıma mantıklı bisey gelmıyor

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 02 Mayıs 2017, 09:51:20 »
Kardeşim Zekeriya kula sormana gerek yok ben sordum çünkü. Bana dediği onların zarar görmemesi imkansız birşey ama biz onlar yokmuş gibi sık Ekim yapmalıyız dedi

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 16 Mayıs 2017, 11:08:49 »
Atakan demir hocam nerde ektirdigini soylede vizde düsmeyelim

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 28 Mayıs 2017, 19:18:47 »
Bana göre dhi sıklaştırma yapılıcaksa çok iyi sonuçlar veriyor ama sizin gibi açıklığı çok olanlar da pek iyi sonuçlar vermiyor.

Facebook Twitter Instagram