Gönderen Konu: Gaziantep Saç Ekimi 3500 Greft Yaş 25  (Okunma sayısı 12318 defa)

Tuncay ?akır

• Full Member
Ynt: Gaziantep Saç Ekimi 3500 Greft Yaş 25
« Yanıtla #60 : 26 Ocak 2021, 20:29:56 »
Mutlaka kafani ilik su ile yika bende de asiri yaglanma vardi vicik vicik oluyordu alnim hatta ,banyo yaparken kafami ilik su ile yikadim hatta son yikamayi biraz soguk yaptim yaglanma kalmadi cok etkili oluyormus buradan ogrendim bu olayi eskiden yaglanmadan cok cekmistim.Saclar ne durumda senle ayni tarihte ekim yaptirdik benim sok dokulme bitti ama kafada sac kalmadi birazda ekim olayinida unuttum kafama pek odaklanmiyorum nedense birazda karamsarlik oldu cikmayacak sanki gibi bakalim bekliycez artik.

Bende ılık ile yıkıyorum sonda da biraz soğuk su ile duruluyorum. Bende de şok dökülme bitti sayılır her yıkamada 2-3 tel geliyor gelmiyor ama benim ekilenlerin hepsi dökülmedi. %70 filan döküldü. Pek kötü görüntü oluşmadı düşündüğüm kadar. Son attığım fotorafa bakabilirsin aynı durumda şuan.

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #61 : 26 Ocak 2021, 20:34:01 »
Yağlanma dht kaynaklı da olabilir aslında finasterid falan kullansan iyi olabilir ama tabii son karar senin istemiyorsan kullanma. Bu arada biotin de vücutta yağlanmayı arttırıyo zaten biotin kullananların sivilce çıkması bu yüzden. Saç yıkama sıklığını azalt, şeker yeme, ketoral çok iyi gelir aslında yağlanmaya ama zararlı olabilir mi ekilen saça onu bilmiyorum. Forumda daha bilgili olan insanlar biliyodur ama işte genelde Serkan Aygın, şahin çelik konularına çok bakılıyor. Başlığı serkan aygın yapın isterseniz(!) 😂

Finasteride işe yarıyor ama bırakınca yine zararı oluyor o yüzden hiç düşünmüyorum. Ayrıca bioeste, vichy filan kullandım bı ise yaramadı. Ama prozinc mor olana başladım 2 haftada bile  yağlanmayı geciktirdi. Sadece tek sorun alnımı çok kurutuyor. 6 saatte yağ içinde kalan saç 1 buçuk gün gidiyor. Yakında gündelik yıkamayı 2 günde 1e düşünce daha da faydalı olacağını düşünüyorum.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #62 : 26 Ocak 2021, 20:45:21 »
Finasteride işe yarıyor ama bırakınca yine zararı oluyor o yüzden hiç düşünmüyorum. Ayrıca bioeste, vichy filan kullandım bı ise yaramadı. Ama prozinc mor olana başladım 2 haftada bile  yağlanmayı geciktirdi. Sadece tek sorun alnımı çok kurutuyor. 6 saatte yağ içinde kalan saç 1 buçuk gün gidiyor. Yakında gündelik yıkamayı 2 günde 1e düşünce daha da faydalı olacağını düşünüyorum.

Finasterid bırakırsan zararı olur ama kullanmazsan yine zarara uğricak saç. Ben sadece önerdim zaten kullanıp kullanmamak sana kalmış. Banyodan sonra benim de alnım kuruyo beyaz oluyo ben yüz yıkama köpüğüyle yıkıyorum düzeliyor biraz.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #63 : 27 Ocak 2021, 01:53:48 »
Finasterid bırakırsan zararı olur ama kullanmazsan yine zarara uğricak saç. Ben sadece önerdim zaten kullanıp kullanmamak sana kalmış. Banyodan sonra benim de alnım kuruyo beyaz oluyo ben yüz yıkama köpüğüyle yıkıyorum düzeliyor biraz.

Anladım hocam teşekkürler. Yağlanma konusunu şampuan azalttı ama devam ederse bi denerim finasteridi.

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #64 : 10 Şubat 2021, 14:38:41 »
Bugün ekimin 75. Günü. Şok dökülme bitti her yıkamada 2-3 tel geliyor en fazla. Dökülmeyenler oldu biraz. Şuan çıkışlar hissetmiyorum özellikle sol ve sağ sakaklar çok seyrek duruyor. Takviye olarak xpecia ve biotin 2500 alıyorum günde birer defa. Şampuan olarak yağlanma karşıtı Prozinc Mor olanından kullanıyorum günde 1 defa.
Üstte ve ön ortada ince bir çizgi var olan saçlarım uzadı ve dökülmeyenler uzadı.
Çıkışlar ne zaman başlar? Durum nasıl sizce?

jeopardy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #65 : 10 Şubat 2021, 14:53:25 »
90. Günle beraber çıkışlar belirgin hale gelir. Kendi saçlarınızda zayıf ve dökülmeye meyilli gözüküyor finasteride kullanımını tekrar değerlendirin derim.
Tarih: 05.02.2021
Ekim Merkezi: Asmed
Konu:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19857.0

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #66 : 10 Şubat 2021, 16:16:31 »
90. Günle beraber çıkışlar belirgin hale gelir. Kendi saçlarınızda zayıf ve dökülmeye meyilli gözüküyor finasteride kullanımını tekrar değerlendirin derim.

Finasteride düşündüm ama ilerde elbet birgün bırakıcağımı düşündüğüm için ve bıraktıktan sonra tekrar zarar vereceğini düşündüğüm için  başlamadım. Xpecia ve biotin 2500 yeterli olur umarım.
Keçiboynuzu pekmezi, yeşil çay da kullanıyorum arada umarım faydası olur.
Bu arada sigara alkol de hiç yok. Sigara hayatım boyunca kullanmadım. Ekstra faydası olur inşallah.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 10 Şubat 2021, 22:18:07 »
Xpeciayı da bırakıcaksın, biotini de keçi boynuzu pekmezini de onları da kullanma o zaman. Saç tedavisi süreklilik istiyo eğer bırakırsan birkaç sene sonra yeniden ektirmek zorundasın
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #68 : 11 Şubat 2021, 11:17:16 »
Xpeciayı da bırakıcaksın, biotini de keçi boynuzu pekmezini de onları da kullanma o zaman. Saç tedavisi süreklilik istiyo eğer bırakırsan birkaç sene sonra yeniden ektirmek zorundasın

Haklısınız hocam ama finasteride konusunda çok kararsızım. Bi karar verebilsem başlıcam.

Savcı Mehmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 11 Şubat 2021, 12:11:34 »
Kendi saçlarınız biraz cansız duruyor dökülmeniz devam edecektir büyük ihtimal ilacı süreç boyu düşünmeniz mantıklı olur doktorunuza danışıp.

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #70 : 12 Şubat 2021, 03:02:24 »
Kendi saçlarınız biraz cansız duruyor dökülmeniz devam edecektir büyük ihtimal ilacı süreç boyu düşünmeniz mantıklı olur doktorunuza danışıp.

Kullandığım takviyeleri ekim süreci bittikten sonra bile devam etmeyi düşünüyorum. Umarım faydası olur.

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #71 : 25 Şubat 2021, 14:41:23 »
Merhaba abilerim, kardeşlerim. Bugün ekimin 89. Günü. Günlük yıkamaya devam ediyorum. 1 defa prp yaptırdım ekimden sonra.
Her yıkamada 1 veya 2 tel dökülüyor bazen de hiç dökülmüyor. Takviyelere devam ediyorum. Xpecia ve biotin 2500 günde 1 defa olarak alıyorum. Şampuan olarak yağlanma için Prozinc mor şampuan kullanıyorum.
Sakaklarda çok seyreklik hissediyorum. Özellikle sol sakak tarafı boş ve hiç çıkış olmayacak gibi hissediyorum. Umarım böyle kalmaz. Yorumlarınızı bekliyorum lütfen iyi de olsa kötü de olsa düşüncelerinizi söyler misiniz?

tanyelkanatan1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #72 : 25 Şubat 2021, 18:37:00 »
Bende de yağlanma sorunu var daha önce yoktu Vichy Dercos Oil Kontrol kullanıyorum kısmen iyi geliyor, ondan sonrada haftada 2 kez konazol kullanıyorum. Saçlarını her gün yıkama 3 günde bir yıka fazla yıkamak saçı kurutup daha fazla yağlanmasına neden oluyor, yağlanmaya çözüm bulamadım bende ,seninki gibi bir durum var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 25 Şubat 2021, 19:56:34 »
Henüz erken 120 güne doğru kararmaları daha net göremeye başlarız umarım atakların güzel devam eder
Global Moderator

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #74 : 26 Şubat 2021, 01:47:29 »
Henüz erken 120 güne doğru kararmaları daha net göremeye başlarız umarım atakların güzel devam eder

İnşallah hocam.

Facebook Twitter Instagram