Gönderen Konu: Ankara Serdar Görkem 3600 greft  (Okunma sayısı 35848 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Serdar Görkem 3600 greft
« Yanıtla #61 : 01 Ağustos 2017, 02:52:42 »
önemli olan kişinin memnun kalmas daha iyi olabilirmiydi her ekimde olduğu gibi elbet olabilirdi ama kişinin beklentisini karşılamış hayırlı olsun kardeşim. Bu arada düreç hala devam ediyor dahada iyi şuanki halşnden.olacaktır
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2017, 02:55:24 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 01 Ağustos 2017, 03:03:26 »
önemli olan kişinin memnun kalmas daha iyi olabilirmiydi her ekimde olduğu gibi elbet olabilirdi ama kişinin beklentisini karşılamış hayırlı olsun kardeşim. Bu arada düreç hala devam ediyor dahada iyi şuanki halşnden.olacaktır

Siz de dikkat ettiniz mi, yıllar önce başka bir yerde ve bu sitede serdar gökrem min bir kaç ekimine rast geldim. Sedar gökrem in ekiminde bir farklılık var. Bu iyi mi yoksa kötü mü bilmiyorum. Nihai sonuçları hiç görmedim. En uzun saç bu konu sahibinde gördüm. Üstten fotoda merak ettiğim nokta giderilir.

Bahsettiğim farklı gelen nokta ise şurası,
Tepeden bakıldığında ekim sağa yada sola sıralı bir dizi halinde ekilmiş duruyor. Tarladaki ekimler gibi.
Diğer ekimlerde ise böyle bir duruma hiç rast gelmedim.
Buna siz de dikkat ettiniz mi?
Saçlar uzadığında nasıl görünüyor üstten çok merak ediyorum

Kastettiğim yerler şu kısımlar. Biri bu arkadaşın resmi ikincisi diğer konu sahibi arkadaşın fotoğrafı. 
Her sıra arasında bir boşluk var. Ekim paralel olmuş. Bir sıra paralel ekim ile diğer paralel ekim arası boş.
Yanlış mı düşüyorum?

-------------
Aynısı linkteki konu sahibi arkadaşta var

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3.0

Neden böyle etkiliyor anlamış değilim.
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2017, 03:19:07 Gönderen: Angmar »

ReLaX

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 01 Ağustos 2017, 03:19:07 »
Cok güzel ve dogal olmus önceki halinizle arasinda daglar kadar fark var. Güle güle kullanin

canabdullah29

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 01 Ağustos 2017, 14:09:02 »
Teşekkürler, Tepeden ekim fotosu ve link atmısın ekim alanı benden geniş, 4000 greftle kapanması zor, sıralımı paralel mi eker bilemem teknik detaylar ve ekimcilere bakıldığında aşağı yukarı hepsinin tekniği yerleştirme sekli kökleri aynı  ben pek inan mıyorum her köke yön veriyoruz felan belli bir açı ile ekiyolar, önemli olan sonuç  genel anlamda kişiyi menun etiyse başarılıdr...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 01 Ağustos 2017, 14:34:40 »

Siz de dikkat ettiniz mi, yıllar önce başka bir yerde ve bu sitede serdar gökrem min bir kaç ekimine rast geldim. Sedar gökrem in ekiminde bir farklılık var. Bu iyi mi yoksa kötü mü bilmiyorum. Nihai sonuçları hiç görmedim. En uzun saç bu konu sahibinde gördüm. Üstten fotoda merak ettiğim nokta giderilir.

Tepeden bakıldığında ekim sağa yada sola sıralı bir dizi halinde ekilmiş duruyor. Tarladaki ekimler gibi.

Kastettiğim yerler şu kısımlar. Biri bu arkadaşın resmi ikincisi diğer konu sahibi arkadaşın fotoğrafı. 
Her sıra arasında bir boşluk var. Ekim paralel olmuş. Bir sıra paralel ekim ile diğer paralel ekim arası boş.
Yanlış mı düşüyorum?

-------------

sıralı bır ekım stılı var  normal saç düzeninin dışında bu benımde çok hosuma gıtmıyor.
Global Moderator

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 01 Ağustos 2017, 19:25:08 »
Teşekkürler, Tepeden ekim fotosu ve link atmısın ekim alanı benden geniş, 4000 greftle kapanması zor, sıralımı paralel mi eker bilemem teknik detaylar ve ekimcilere bakıldığında aşağı yukarı hepsinin tekniği yerleştirme sekli kökleri aynı  ben pek inan mıyorum her köke yön veriyoruz felan belli bir açı ile ekiyolar, önemli olan sonuç  genel anlamda kişiyi menun etiyse başarılıdr...
hocam üstten resim paylaşma imkanınız var mı?
bizde serdar hocayı düşünüyoruz, bakalım ona göre karar verelim

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 01 Ağustos 2017, 20:34:19 »

Yanlış mı düşüyorum?

-------------

sıralı bır ekım stılı var  normal saç düzeninin dışında bu benımde çok hosuma gıtmıyor.

Ancak Ekim sonuçları kötü durmuyor gibi serdar gökrem in. Yakından görsek nasıldır bilmem.
Bu Ekim tarzı çok yapay bir sonuç çıkarmaz mı sizce?
Bende serdar görkem düşünüyorum ancak bahsettiğim bu noktadan dolayı çekincelerim var.

canabdullah29

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 02 Ağustos 2017, 12:02:44 »
Benimki yapay durmuyor çok, yani tam orjinallik diye bir şey yok, çok beklentin olmayacak 10 yıl önceki saçım gibi olsun diyorsan o yok... Ben serdar hocada yaptır veya yaptırma demem... Ben karar verdim yaptırdım benim beklentilerimi karsıladı, belki daha iyisi de olabilirdi veya vardır neye göre kime göre bilemem...ben 5 yılda karar verebildim ektirmeye uzuyor düşündükçe süreç , kurcaladık...
Serdar hoca bir sitem tutturmuş birde ekibi var yıllardır aynı şekilde ekiyor...Benim bildiğim 3-4 kişi var memnunlar kişiden...sana kalmış ruh haline beklentine...

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 02 Ağustos 2017, 12:41:00 »
hocam tepeden bir resim atsanız bizde değerlendirsek kendimizce,
ona göre karar versek  ::)

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 02 Ağustos 2017, 16:55:44 »
Benimki yapay durmuyor çok, yani tam orjinallik diye bir şey yok, çok beklentin olmayacak 10 yıl önceki saçım gibi olsun diyorsan o yok... Ben serdar hocada yaptır veya yaptırma demem... Ben karar verdim yaptırdım benim beklentilerimi karsıladı, belki daha iyisi de olabilirdi veya vardır neye göre kime göre bilemem...ben 5 yılda karar verebildim ektirmeye uzuyor düşündükçe süreç , kurcaladık...
Serdar hoca bir sitem tutturmuş birde ekibi var yıllardır aynı şekilde ekiyor...Benim bildiğim 3-4 kişi var memnunlar kişiden...sana kalmış ruh haline beklentine...

Kardeşim ben daha iyisi yada daha kötüsü ile ilgili bir şey demedim. 10 yıl önceki saçı gibi isteyen zaten olamaz.
Burda doktorların ekim tarzına yönelik bir şey söyledim.
Serdar gökrem in ekim yöntemi diğer doktorlardan farklı ve kabul etmeliyiz ki fıtri yönün dışına çıkıyor. Bunu kabul etmemek bize bir şey katmaz ki!. Ne ise onu konuşuyoruz. Zaten yorum da farklı kişilerden alınmış saç örnekleri attım ve bilgi edinmeye çalıştım. Nihai sonucu henüz kimse de görmedim. Eğer gerçekten götürsem ve memnun olursam bu doktora yaptırırım. Zaten Ekim araştırması böyle olur. Kriterliler böyle belirlenir.
Yoksa kimsenin 10 yıl önceki halini istediği yok. Saçına da orijinal değil demedim. Dediğim tek şey o da şahsen size değil doktorun yöntemi için ; ekimi diğer doktorlar natürel çizgiye ve çıkış yönlerine uygun yaparken bu doktor neden paralel sıralı bir ekim yapıyor yoksa bana mı öyle geliyor... Buydu dediklerim.

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 02 Ağustos 2017, 17:36:13 »
Hatırlayanlar olacaktır, bu forumda mıydı başka bir yerde miydi? Birisi bu ekim tarzına itiraz etmişti. Uzayınca belli olmaz cevabı üzerine uzatıp fotoğraf paylaşmıştı. Onunki uzayınca da sıra sıra kavaklar gibi duruyordu. Hoca revizyon için para istemiş. Ektiren kişi hayli tepkiliydi,  para vermeyi reddediyordu, en son dövme yaptırmıştı diye hatırlıyorum.

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 03 Ağustos 2017, 00:33:13 »
Hatırlayanlar olacaktır, bu forumda mıydı başka bir yerde miydi? Birisi bu ekim tarzına itiraz etmişti. Uzayınca belli olmaz cevabı üzerine uzatıp fotoğraf paylaşmıştı. Onunki uzayınca da sıra sıra kavaklar gibi duruyordu. Hoca revizyon için para istemiş. Ektiren kişi hayli tepkiliydi,  para vermeyi reddediyordu, en son dövme yaptırmıştı diye hatırlıyorum.

Kardeşim dediğini pek anlayamadım.
Biraz daha açabilir misiniz?
Biri serdar gökrem e ektirdi, başka biri itiraz etti, itiraz edenin saçı daha mı kötüydü demek istedin?

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 03 Ağustos 2017, 03:33:19 »

Biri serdar gökrem e ektirdi, başka biri itiraz etti, itiraz edenin saçı daha mı kötüydü demek istedin?
Serdar Gökrem'e ektiren biri, saçlarım sıra sıra diye Serdar Gökrem'in kendisine itiraz ediyor, revizyon talep ediyor. Olayda üçüncü kişi yok.

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 03 Ağustos 2017, 17:18:41 »

Serdar Gökrem'e ektiren biri, saçlarım sıra sıra diye Serdar Gökrem'in kendisine itiraz ediyor, revizyon talep ediyor. Olayda üçüncü kişi yok.

Herhalde serdar gökrem i de ekleyeceğiz gibi geliyor bana.

Facebook Twitter Instagram