Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon  (Okunma sayısı 72864 defa)

kerkaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #180 : 03 Mayıs 2017, 02:11:01 »
bende kula ektırdım kesınlıkle sımdıkı aklım olsa arabamı satıp koray hocaya ışınlanırdım :)

hocam bende zekariya hocayı düşünüyorum neden gitmezdin kula bir iki ardakaşda memnun değil gibi bu forumda sebebi verdiğiniz ücrettenmi yoğunlukmu neden tam memnun olmadınız

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #181 : 04 Mayıs 2017, 09:53:09 »
bende kula ektırdım kesınlıkle sımdıkı aklım olsa arabamı satıp koray hocaya ışınlanırdım :)

hocam bende zekariya hocayı düşünüyorum neden gitmezdin kula bir iki ardakaşda memnun değil gibi bu forumda sebebi verdiğiniz ücrettenmi yoğunlukmu neden tam memnun olmadınız

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 07 Mayıs 2017, 14:23:14 »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 07 Mayıs 2017, 16:04:08 »

haklı davanda elinden geleni yap iyi olmuş video paylaşman..ekim kötü olabilir berbat da  olabilir ama sana yaptığı kötü ekimi kabullenmemesi ve para iadesi yapmaması yakışmıyor hocaya . ,hocanın artık elini taşın altına koyması gerekiyor..bu sitede bile en popüler doktorlardan biriyken şimdi sorgulanmaya başlandı...

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 07 Mayıs 2017, 18:47:39 »

haklı davanda elinden geleni yap iyi olmuş video paylaşman..ekim kötü olabilir berbat da  olabilir ama sana yaptığı kötü ekimi kabullenmemesi ve para iadesi yapmaması yakışmıyor hocaya . ,hocanın artık elini taşın altına koyması gerekiyor..bu sitede bile en popüler doktorlardan biriyken şimdi sorgulanmaya başlandı...
Aslanda kendileride begenmiyorlar yaptıkları işi. Yani haksız olduklarını bildikleri halde bunu dile getirmekten imtina ediyorlar. İyilikler ve kötülükler hak katında karşılık bulacakmış. Sanırsın hayırlarına yapıyorlar bu işi.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 07 Mayıs 2017, 19:35:20 »
Abi helal olsun. Çok iyi yapmışsın. Yerinde olsam yurtdışı saç ekim forumlarında da konu açardım
🏇🏇

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 07 Mayıs 2017, 22:12:12 »
Abi helal olsun. Çok iyi yapmışsın. Yerinde olsam yurtdışı saç ekim forumlarında da konu açardım

Teşekkür ederim. Çok çok uzun süre düşünme ve araştırma sonucu verilmiş bir karar. Bu sitede kurumsal olarak çalışan yerlerde ekim yaptıran ve sonuclarının benimkinden çok daha iyi olmalarına rağmen bahsettiğim klinik özür dileyip gereğini yapmışlar. Elimden geleni yaptım olursa olur olmazsa yapacak bişey yok mantığı ne kadar doğru sizlerin takdirine bırakıyorum.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 07 Mayıs 2017, 22:44:03 »
kazandıkları paranın haddi hesabı yok. buna rağmen ücret iadesi yapsa bile geri dönüşü olmayan bir donör bırakmışlar. halen para iade etmeyiz diyebiliyorlar.. Allah ıslah etsin.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 08 Mayıs 2017, 10:07:51 »
kazandıkları paranın haddi hesabı yok. buna rağmen ücret iadesi yapsa bile geri dönüşü olmayan bir donör bırakmışlar. halen para iade etmeyiz diyebiliyorlar.. Allah ıslah etsin.
Valla donöre dövme yaptır dediler :D Gülermisin, ağlar mısın.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 08 Mayıs 2017, 10:22:08 »

Hukuksal platformda haklarını aramayı düşünüyormusun?

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 08 Mayıs 2017, 15:24:08 »

Sonuç alacağımı düşünmüyorum. Çünkü söylediklerinin hiç bir kaydı yok. Bir nevi hayal satın almış oldum. Bana söylenenlerin hiçbirinin gerçekle alakası yoktu çünkü. Bunlarıda bir sözleşme dahilinde yapmadığımız için uğraşmak istemiyorum. Gittiğimde de benimkine benzer ekimlerin fotoğrafları kendilerinde mevcuttur. Bana gösterselerdi zaten ekim yaptırmazdım. Ben değil hiç kimse yaptırmaz. Zaten bana herhangi bir foto da göstermediler. Bir şekilde ikna edildim. İkna olmayada niyetimiz varmış.Yok ünlü dedim, tv proğramları falan dedim vs. Kuaförün çok şaşıracak denildi. Hiç kimse ekim olduğunu anlamayacak denildi. Açık havada ekilen yerler görünmeyecek dendi. Kuaföre gidiyorum bir an önce bitse de gitsem diyorum yüzüm kızarık. Abi senin saçları nasıl almışlar vs. haklılar. Beni görüp de ekim olduğunu anlamayanla karşılaşmadım daha. Zekeriya Kulun yardımcısı 4-5 sene kullan sonra olmadı paramı istiyorum diye bir mantık olabilir mi diyo. Ben bu forumu geçen sene falan farkettim  belki de biraz daha önce, ekimim bekletilerimi karşılamamıştı evet ama başarısız bir ekim olduğunu tam manasıyla buradaki süreçleri görerek iyice farkettim.Benim gibi bihaber birçok kişi vardır.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2017, 15:27:17 Gönderen: sceptic »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 08 Mayıs 2017, 16:36:27 »

Sonuç alacağımı düşünmüyorum. Çünkü söylediklerinin hiç bir kaydı yok. Bir nevi hayal satın almış oldum. Bana söylenenlerin hiçbirinin gerçekle alakası yoktu çünkü. Bunlarıda bir sözleşme dahilinde yapmadığımız için uğraşmak istemiyorum. Gittiğimde de benimkine benzer ekimlerin fotoğrafları kendilerinde mevcuttur. Bana gösterselerdi zaten ekim yaptırmazdım. Ben değil hiç kimse yaptırmaz. Zaten bana herhangi bir foto da göstermediler. Bir şekilde ikna edildim. İkna olmayada niyetimiz varmış.Yok ünlü dedim, tv proğramları falan dedim vs. Kuaförün çok şaşıracak denildi. Hiç kimse ekim olduğunu anlamayacak denildi. Açık havada ekilen yerler görünmeyecek dendi. Kuaföre gidiyorum bir an önce bitse de gitsem diyorum yüzüm kızarık. Abi senin saçları nasıl almışlar vs. haklılar. Beni görüp de ekim olduğunu anlamayanla karşılaşmadım daha. Zekeriya Kulun yardımcısı 4-5 sene kullan sonra olmadı paramı istiyorum diye bir mantık olabilir mi diyo. Ben bu forumu geçen sene falan farkettim  belki de biraz daha önce, ekimim bekletilerimi karşılamamıştı evet ama başarısız bir ekim olduğunu tam manasıyla buradaki süreçleri görerek iyice farkettim.Benim gibi bihaber birçok kişi vardır.

Yanılıyorsun.. ekimin orada yapıldığı bir gerçek, mahkemenin tayin edeceği tarafsız bir bilirkişi bu durumu inceleyip Ekim'inizin başarısız olduğu belirleyecek.Akabinde önce ödeme yaptığınız parayı sonrasında ise manevi tazminatınızı talep edebilirsiniz.Bunu kendiniz için yapmıyorsanız bile bundan sonraki ekim yaptıracak arkadsslar için yapmanızı tavsiye ederim.

Hekimoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 08 Mayıs 2017, 16:37:28 »

1.5 senedir cesaretimi yeni topladım zekeriyaya gidicem diyordum. Sayende 1.5 yıl daha cesaret edemicem gibi hocam :) işin şakası bir yana bir hekim olarak yine de tecrübeli bir avukat ile hakkınızı aramanızı tavsiye ederim

alcapone

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 20 Mayıs 2017, 23:35:09 »
abi benim merak ettiğim bir şey var biz kime güveneceğiz? türkiyenin en iyi ekimcilerinden biri olarak bahsedilen birisi bile böyle bi ekim yapıp üstüne bir de pişkin pişkin hatasını kabul etmeyip dövme yaptır diyorsa biz ne yapacağız? sağlık sektöründe bu kadar rezil bir branş var mı bilmiyorum.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 21 Mayıs 2017, 13:15:10 »
abi benim merak ettiğim bir şey var biz kime güveneceğiz? türkiyenin en iyi ekimcilerinden biri olarak bahsedilen birisi bile böyle bi ekim yapıp üstüne bir de pişkin pişkin hatasını kabul etmeyip dövme yaptır diyorsa biz ne yapacağız? sağlık sektöründe bu kadar rezil bir branş var mı bilmiyorum.
Bende bilmiyorum :)

Facebook Twitter Instagram