Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon  (Okunma sayısı 72958 defa)

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #135 : 28 Nisan 2017, 19:39:55 »
Valla yorumsuz abi.. çok kötü , senin adına çok Üzgünüm
Teşekkür ederim jokey desteğin için.

Abi keşke elimizden daha fazlası gelse.. Hukuki mücadele etmelisin abi, maddi yi geçtim, manevi tazminat davası çok daha önemli. Zekeriya Kul un söylediği şeyler akıl alır gibi değil
Benim moralimi bozan hala savunuyor olması. Eğer böyle bir ekim olacağını öngörüyosan ekmeyeceksin. Bana durumun böyle olacağını anlatsaydı ektirirmiydim. Hatta kendisi benim yerimde olsa ektirirmiydi. Öncekinden iyi olmuş, buna hala iyi olmuş diyosa ben bişey demiyorum. Siz gördünüz işte hadi ben körüm görmüyorum forum üyeleride mi görmüyor. Birisi çıksın desin bana hoca haklı kendimi sorgulayacağım. 100 kişiye ektin 3 ü 5 istediğin gibi olmadı o zaman özür dilersin elimizden geleni yaptık ama olmadı dersin aldığın ücreti iade edersin bende senin samimiyetini o zaman anlarım. Ben şunu öneriyorum işte burada fotograflar benimle benzer donöre sahip benzer açıklığa sahip kişilere bu fotoları göstersin onlar kabul ederse öyle ektirsin o da eksin.

ereğli

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 28 Nisan 2017, 19:54:41 »
hoca sana sacın   eskısınden ıyı dıyınce sen eskı halıne getır ben sana 3000 euro verıyım deseydın. donor bolgen cok kotu . sac alımı homojen yapılmamıs ve cok hırpalanmıs.  ekılen yerlerde  sac cıkmamıs. aga sen kabuk atarken felan saclarımı yoldun naptın sac cıkısın olmamıs hıc . bence hoca iade yapmalı

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 28 Nisan 2017, 20:01:35 »
hoca sana sacın   eskısınden ıyı dıyınce sen eskı halıne getır ben sana 3000 euro verıyım deseydın. donor bolgen cok kotu . sac alımı homojen yapılmamıs ve cok hırpalanmıs.  ekılen yerlerde  sac cıkmamıs. aga sen kabuk atarken felan saclarımı yoldun naptın sac cıkısın olmamıs hıc . bence hoca iade yapmalı
[/quot
:) Saç ekiminden 4 ay önce sigarayı bırakmıştım sonrada iki sene içmedim saçlar zarar görmesin diye:) Önerdiği şampuanıda pahalı olmasına ragmen çok uzun süre kullandım.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 28 Nisan 2017, 20:35:18 »
Hocam çok geçmiş olsun sonuc gerçekten çok üzücü.
Bana kalırsa, z.kul hernekadar güzel Ekim'leri olan bir hoca isede sonuçta bunu para karşılığı yapıyor Ve karşılığını alıyor. Üstelik ayda 40-50 bin Euro kazanç sağlamasına rağmen 1 kuruş vergi vermeden vergi de kaçırıyor.
Sen hem kendi hakkını yedirmemek için , hemde bu tip olayların tekrar yaşanmaması adına, konu hakkında şikayetçi ol, paranı al, gerekirse tazminat davası açıp manevi zararınıda (karşılığı olmayacağı kesin ama) maddi olarak talep et.
Bu hem kendinize olan saygınız ve sevginiz ile alakalı bir durum, hemde bu tip vakaların tekrar yaşanmaması adına çok isabetli bir hareket olacaktır.
Avukat vs. Gibi destek ile alakalı sıkıntınız olursa ben size bu konuda destek sağlamak için elimden geleni yaparım.

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 28 Nisan 2017, 20:42:08 »
[/quot
:) Saç ekiminden 4 ay önce sigarayı bırakmıştım sonrada iki sene içmedim saçlar zarar görmesin diye:) Önerdiği şampuanıda pahalı olmasına ragmen çok uzun süre kullandım.

Helal hocam herşeyi yazmış ben ce hakkını ara

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 28 Nisan 2017, 20:57:45 »
Valla yorumsuz abi.. çok kötü , senin adına çok Üzgünüm
Teşekkür ederim jokey desteğin için.

Abi keşke elimizden daha fazlası gelse.. Hukuki mücadele etmelisin abi, maddi yi geçtim, manevi tazminat davası çok daha önemli. Zekeriya Kul un söylediği şeyler akıl alır gibi değil
Benim moralimi bozan hala savunuyor olması. Eğer böyle bir ekim olacağını öngörüyosan ekmeyeceksin. Bana durumun böyle olacağını anlatsaydı ektirirmiydim. Hatta kendisi benim yerimde olsa ektirirmiydi. Öncekinden iyi olmuş, buna hala iyi olmuş diyosa ben bişey demiyorum. Siz gördünüz işte hadi ben körüm görmüyorum forum üyeleride mi görmüyor. Birisi çıksın desin bana hoca haklı kendimi sorgulayacağım. 100 kişiye ektin 3 ü 5 istediğin gibi olmadı o zaman özür dilersin elimizden geleni yaptık ama olmadı dersin aldığın ücreti iade edersin bende senin samimiyetini o zaman anlarım. Ben şunu öneriyorum işte burada fotograflar benimle benzer donöre sahip benzer açıklığa sahip kişilere bu fotoları göstersin onlar kabul ederse öyle ektirsin o da eksin.
Hocam öncellikle büyük geçmiş oldum. Burda yazılan bazı şeylere kesinlikle ama kesinlikle katılmıyorum. Senin yapman gereken para iadesi istemek değil, hem maddi hem manevi tazminat davası açarak sana bunu yapanın en ağır cezayı almasını sağlamaktır. Üzülerek söylüyorum ki bir daha o donörü kullanamayacak, kullansan dahi tatmin edecek bir sonuç alamayacksın.

Senin kesinlikle ekimciyle muhatap olmadan gerekli hukuki süreci başlatman gerekir. Burası dağ başı değil, 6000 e yakın graft ekilmiş ve sonuç normalmiş gibi bir konuşma en hafif tabirle insanı enayi yerine koymaktır. Git davanı aç kazanma ihtimalin yüzde 99 demiyorum, yüzde 100. Sana eğer para iadesi yapsa dahi şahsi fikrim kabul etmemen yönünde, çünkü manevi tazminat davasıyla tahmin edemeyeceğin tutar alırsın. Yargıtay kararlarından araştırma yapabilirsin. İçin rahat olsun ve davanı aç
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2017, 21:00:39 Gönderen: gölge »

Ziyade11

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 28 Nisan 2017, 23:20:34 »
Golgeye katiliyorum, hatta tvler bile senin durumuna ilgi gosterir, kardesim Allah yardimci olsun amasakin hakkindan vaz gecme. Baskalarinin bu hale gelmesini onledin medeni cesaretin icin sana cok tesekkurler

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 28 Nisan 2017, 23:30:09 »
Golgeye katiliyorum, hatta tvler bile senin durumuna ilgi gosterir, kardesim Allah yardimci olsun amasakin hakkindan vaz gecme. Baskalarinin bu hale gelmesini onledin medeni cesaretin icin sana cok tesekkurler
Herkes burda iyi kötü sonucunu paylaşıyor bende paylaştım. Eger benim sonucum iyiyse memnun olmalılar kötüysede sorumluluk benim değil kendilerine aittir ki kendilerine de paylaşacağımı ilettim. İyi forumlar

Estarabim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 29 Nisan 2017, 00:25:27 »
Zaten objektif davranıyorsun,
Fotoğraflar herşeyi açıklıyor...
Mümkün mertebe, ulaşabileceğin her yerde paylaş. Yerli-yabancı forumlarda paylaş... Donanım haber de bile bölüm var, orada da paylaş...
sikayetvar . com da da yaz...
Mahkemelerden sonuç alabileceğini pek düşünmüyorum (ülkemizde doktor hatası ile sakat kalanlar dahi mahkemede bir şey kazanamıyor maalesef) ama yine de fazla masrafa girmeyeceksen hukuksal yollara da başvur.
Serbest meslek makbuzu kesmemişse; maliyeye şikayette bulun, kesin sonuç alırsın.
Ne bileyim, madem ki kendisi hatasını kabul etmiyor, sonuna kadar uğraş...

Z.Kul pek beğendiğim bir ekimci değildi fakat açıkçası böyle bir ekimi nasıl gerçekleştirmiş, ben de çok şaşırdım.
Bu daha çok saç ekim işine yeni başlayan, merdiven-altı diye tabir ettiğimiz ekimcilerde karşılaşılan bir sonuç...
Hadi bir kazadır oldu... Ama yanlışını kabullenmemesi de çok şaşırtıcı ve hiç etik değil...

kullanılmayanhesapsilinsin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 29 Nisan 2017, 10:29:09 »
abi saç simülasyonu yaptır geçmiş olsun zekeriya kul nasıl böyle hata yapmış

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 29 Nisan 2017, 16:05:32 »
abi saç simülasyonu yaptır geçmiş olsun zekeriya kul nasıl böyle hata yapmış
Sanırım en az hasarı benim donore uygulamış ben de bile izler var. Tr de saç simülasyonu yapan var mi?

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 29 Nisan 2017, 17:19:39 »
abi google felan bak bulursun ama SAKIN OLA Kİ ŞADİ FİLİZ ÜSTÜNDAĞA YAPTIRMA BİR SÜRÜ ŞİKAYET EDENİ VAR

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 29 Nisan 2017, 19:20:02 »
merhaba. saçları bi tık daha adama benzetmek istiyosan fut yaptırmalısın. ali emre karadeniz var benim bildiğim iyi fut yapanlardan. hatta sakaldan bile aldırabilirsin. ama fut yaptırabilirsin unutma bunu. şu an türkiyede çok büyük bir fue propagandası var ama dünyaca ünlü ekimcilerden hala fut+fue şeklinde eken çok insan var. ama dürüst olmak istersen gün ışığında aşırı incelemediğimizde hani sanki üstten seyrelmiş bir görüntü gibi gördüm ben. ekim olduğu aşırı belli olmadı attığın son fotoda. tabi gerçekte incelesek büüyk ihtimal farkederiz ama bu benim naçizane kişisel yorumum. dediğim gibi fut geniş açıklıklarda fueyle beraber başarı sağlayan bir saç ekimi türüdür.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 29 Nisan 2017, 20:18:01 »
Kardesim sen bu saca nasil fut önerirsin anlamiş degilim zaten arkadasın donöri seyrek fut da yapildigi zamn daha kötu bir hal olacak fut ben hic bir sekilde onerniyorum sonucta deri alıbiyor her turlü bir engel bana gorede

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 30 Nisan 2017, 08:23:26 »
kardeş fut ne allah için yıl olmuş 2017 ne futu adamın kafasını hepten kessilsin o zaman REKLAM KOKTU YAV

Facebook Twitter Instagram