Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon  (Okunma sayısı 72955 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #120 : 28 Nisan 2017, 09:46:32 »
Bence doktorun para iadesinin yanında özür dilemesi gerekirdi... Ama kendisi bu çıkan sonucun "açık alanın fazla olması ve çok greft alınmasından dolayı" normal olduğunu söylemiş
Öyle demişse zaten bu sonucu önceden öngörüyormuş anlamı çıkar ki; bu bence daha vahim bir durum...

Sonuçta olan oldu, bence bundan sonrası için sakal greftlerinden dönor alana ekim yaptırtmanız gerekir ki, en azından kulak üstü ve ense göze batmasın (tabi ki artık o süreci tekrar yaşayacak haliniz-sabrınız kaldıysa)

Ayrıca bu ekimi yabancı forumlarda da paylaşın, İngilizce bilip-bilmemeniz de önemli değil, sadece resimleri eklemeniz yeterli... isteyen istediği şekilde yorumlar...

Gerek mikro-motor kullanımı, ekim planlaması-analizi aşamasında göz kararı bakılarak sıradan davranılması (graft calculator gibi programlar kullanılmaması), sonuçlar itibariyle "iyi-orta-kötü" ekim sonuçları çıkması gibi sebeplerden dolayı Dr. Kul için "vasat" yani ortalama bir ekimci demiştim. Hatta iyi denilen ekimleri dahi bence pek doğal gözükmüyordu... Neyse artık... Sonuçta benim görüşüme göre üst düzey saç ekimi yapan bir doktorun belirli bir standart aralığı olmalıydı... Görüşüm doğrudur yanlıştır. Kimseyle bir polemiğe de girmek istemem...
Ancak sadece ilgili doktor için vasat ekimci dediğim için; "hunharca eleştiri" yaptığımı söyleyenler olmuş, cahil -aptalca konuşuyorsun diyenler çıktı. Çok yazık... Kraldan çok kralcılar çıkmış maalesef...

Kimseyle polemiğe girmek istemem deyip, kraldan çok kralcılar çıkmış diyerek polemiğin âlâsını başlatıyorsun. Çok düzgün bir üslupla cevap vermiştim halbu ki...

Ne zamandan beri forumdasın ki kraldan çok kralcıların çıktığını iddia ediyorsun? Bu forumda beni bilen bilir. Her zaman objektif yorum yaptığımı, kimseyi kralcılar gibi övmediğimi, iyiye iyi kötüye kötü dediğimi birçok arkadaşım bilir. Çok merak ediyorum saç ekimini kime yaptıracaksın? Var mı aklında biri? Senden rica ediyorum. Lütfen bana koray Erdoğan Muttalip Keser de dahil olmak üzere ilk 10 sıralamanı yap. Cidden merak ediyorum

Güzel kardeşim, polemiği başlatan sensin, ben yorum yazdım hemen öne atıldın, saldırı seviyesinde karşı çıktın, amacın nedir? Çoğu kişinin 1 ayda kazandığı parayı 1 günde kazanan bir doktoru niye böyle iştahlı savunuyorsun. Şimdi halen polemik yaratmak istiyorsun, ilk 10 doktoru say deyip, oradan tartışma kapısı açmaya çalışıyorsun... Çok yazık Allah akıl fikir versin.

İştahlı savunan biri " bu ekim kötü bir ekim, mahkemede maddi manevi tazminat davası ile hakkını aramalısın, ben olsam bu kadar sakin kalmazdım" der mi? Görüyorum ki ne yazdığımı okumuyorsun bile. Ben iyi olan ekimlerine iyi, kötü olan ekimine kötü diyorum. Sen bu ekim nezdinde genelleme yapıyorsun. Yanlış olan bu. İlk 10 unu sorma amacım, polemik kapısı açmak değil,  senin ne kadar bilgili olduğunu merak etmemdir. Akıl fikir herkeste var. Az ya da çok. Saç ekiminle ilgili açacağın konuyu merakla bekleyeceğim.

"Saç ekiminle ilgili açacağın konuyu merakla bekleyeceğim." böyle demekle ne kastediyorsun? Ben 5 ay önce saç ektirdim ve memnun kalmadım. Mutlu mu olacaksın şimdi?
Birisine ortalama demek onu karalamak mı demek oluyor? Üstelik görüşümü bu sonucu görmeden önce söylemiştim ve yine aynı görüşteyim. Sen yine halen aynı görüşte misin? Gerçi artık beni ilgilendirmiyor görüşün...
3 bin 4 bine ekim yapan yerlerin de iyi-orta-kötü sonuçları çıkabiliyor. Üst düzey, önde gelen ekimci derseniz işiniz şansa kalmamalı, bu düzeyde kötü bir sonuç sonuç çıkmamalı... Çıkarsa da doktorun tutumu bu şekilde olmamalı... doktorun para iadesine yanaşmaması da hiç etik değil!

Biz burada kötü sonuç alan arkadaşımıza üzülüyoruz... Sen başka bir konuda yine aynı bu doktoru övmüşsün, yok micro-motor kullanmasa çok iyi doktor demişsin... Sana göre en iyi birkaç isimden biri hatta Tr nin en iyisi bile olabilir ama niye bunu başkasına kabul ettirmeye çalışıyorsun?
 Neyse ya artık can sıkmaya başladı bu mesele... Kul' a da sana da hayatta başarılar dilerim...
Arkadaşımıza tekrar geçmiş olsun...

Yazdıklarımı okumadığın o kadar belli ki. Ben senden daha çok eleştiriyorum Zekeriya Kul u bu ekim sebebiyle... Merak ettiğim birde var. 5 ay önce ektirdim demişsin. Baktım ama konunu göremedim. Gözümden kaçtıysa affola. Yok, paylaşmadıysan merak ediyorum, neden sürecini paylaşmiyorsun? Kendi sürecini sonucunu paylaşmayıp başkasının konusunda atıp tutmak neyin kafasıdır? Ki memnun kalmadığı söylüyorsun, bir zahmet Paylaş da biz de görelim nereye ektirdin kime ektirdin sonuç nasıl oldu. Bak sceptic arkadaşımız ne güzel konusunu açtı,  biz de bi güzel eleştiriyoruz Zekeriya Kul u. Yabancı forumlara konu aç, hakkını ara paranı işte diyorsun. İyi güzel diyorsun da, sen bunların hangisini yaptın?

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #121 : 28 Nisan 2017, 17:16:47 »
Son durum 9 buçuk ay ışıklı ortam alışveriş merkezi ve kapalı ortam.

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 28 Nisan 2017, 17:38:09 »
Ben bu ekimi gördükten sonra hiçbir arkadaşıma Kul'u önermem arkadaşlar. Greft başı 1 Euro alıyorsan böyle bir ekim olmaz.
Hadi ekilenler saçlar tutmadı olmadı vs anlarım.

Ama donör bu şekilde yıpratılmaz!

admin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #123 : 28 Nisan 2017, 17:52:18 »
Sceptic; bugun yani en son halinin fotolarını önden tepeden ve donörün fotolarını paylaşabilirmisin ..

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 28 Nisan 2017, 17:54:52 »
en son gönderdiğim fotolar bugüne ait admin.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 28 Nisan 2017, 18:04:30 »
Işık altında çekilmiş foto topiksiz.

yavuz15167

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 28 Nisan 2017, 18:27:00 »
Gecmis olsun . Donör için bence yapılabilicek en iyi şey saç smilasyonu
K.Atatürk

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 28 Nisan 2017, 18:29:40 »
Gecmis olsun . Donör için bence yapılabilicek en iyi şey saç smilasyonu
Teşekkür ederim.

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 28 Nisan 2017, 18:44:18 »
Hocam ilk önce geçmiş olsun. Bende zek ektirdim şuan 110 günündeyim gidişattan memnunun sonuç ne olur bilemem ama. Bir kaç tavsiyem olur ilk yapman gereken şikayet.com bence şikayet et hiç şikayeti yok çünkü. Ben sizin yerinizde olsam bir sıkkntılı ekimini daha bulup dava açarım siz uğraşmıyacaksınız avukat uğraşıcak, verdiğiniz para az buz bi para değil .

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 28 Nisan 2017, 18:46:48 »
Valla yorumsuz abi.. çok kötü , senin adına çok Üzgünüm
🏇🏇

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 28 Nisan 2017, 18:53:41 »
Hocam ilk önce geçmiş olsun. Bende zek ektirdim şuan 110 günündeyim gidişattan memnunun sonuç ne olur bilemem ama. Bir kaç tavsiyem olur ilk yapman gereken şikayet.com bence şikayet et hiç şikayeti yok çünkü. Ben sizin yerinizde olsam bir sıkkntılı ekimini daha bulup dava açarım siz uğraşmıyacaksınız avukat uğraşıcak, verdiğiniz para az buz bi para değil .
Böyle olurmuş ekim ancak. Yine gelsen aynısını yaparım diyo. Eskisinden çok çok iyi dedi bide.  5-6 yıl kullan sonra gel paranı iste diyorlar. Yani haklılar kendilerine göre. Ben forum üyelerinin takdirine bırakıyorum. Resimler burda. Sonuçta ben bu resimlere fotomontaj yapmadım. Sahip çıkmadınız dedim ikinci ekimi sahip çıktığımız için yaptık dedi. İade etmezlerse etmesinler parayı, eski haline ekilmemiş haline döndürebileceklerini bilsem 3000 euro daha veririm.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 28 Nisan 2017, 18:54:58 »
Teşekkür ederim jokey desteğin için.

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 28 Nisan 2017, 19:13:03 »
Abi sen şikayet com bildir onlar ilanı yayınlamadan önce firma sahibi ile irtibata geçip öyle yayınlıyor. Şuan koray erdoğana bile gitsen yapıcak çok bişey yok protez saç dışında bence. Neyse Allah tan sağlığına birşey olmadı

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 28 Nisan 2017, 19:24:29 »
Teşekkür ederim jokey desteğin için.

Abi keşke elimizden daha fazlası gelse.. Hukuki mücadele etmelisin abi, maddi yi geçtim, manevi tazminat davası çok daha önemli. Zekeriya Kul un söylediği şeyler akıl alır gibi değil
🏇🏇

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 28 Nisan 2017, 19:38:36 »
Bu sonucu evet kötü olarak kabul edip para iadesi yapılsa idi bu tür bir davranış daha doğru olur hem de bu forumdaki itibarı sarsilmamis olurdu. Bu yüzden forumda süreçlerini paylaşan veya sac ektiripte henüz paylasmamis arkadaşlar süreçleri iyisiyle kötüsüyle paylasin ki yapılan eleştirilerden doktorlar ve merkezler pay çıkarsın yoksa hep olumlu sonuç paylaşmak etik değil

Facebook Twitter Instagram