Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon  (Okunma sayısı 72925 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #61 : 26 Nisan 2017, 14:26:05 »
Geçmiş olsun. Forumda Zekeriya Kul un birçok ekimi mevcut. Vasat olanı da var çok iyi olanı da var. Kötü ekimini hiç görmemiştim, Ta ki sizin konunuzu Görene kadar. Bence para iadesi yapmalıydı...

Ancak görüyorum ki sanki böyle bir konunun açılmasını özellikle bekliyomuş gibi hurharca Zekeriya Kul'a eleştirenler var. Bu sonucu ben de eleştiriyorum, ama bu ekim yüzünden, forumdaki başarılı Zekeriya Kul ekimlerini görmezden gelemezsiniz. Özellikle Norveçli nickli arkadaşımıza yaptığı bir ekim var ki forumdaki tüm sonuçlar arasında ilk 5 e girer. Kötü bir ekimi tabi ki eleştireceğiz, ama bunu yaparken de biraz insaflı olmak gerek. Bahsettiğimiz kişi tıp eğitimi almış gerçek bir estetik cerrahtır. Boynuna steteskop takıp doktor edalarıyla ortada gezip kendine saç gurmesi diyen biri değil. Zekeriya Kul'u hunharca eleştirenler acaba saç ekimlerini kimlere yaptırdılar veya yaptırmayı düşünüyorlar... Tekrar söylüyorum değerli arkadaşlarım, ortada kötü bir ekim varsa, ki var, hep birlikte eleştirelim, ama haddinden sert yapılan yorumlara eleştiri denmez, "çemkirme" denir...
🏇🏇

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 26 Nisan 2017, 15:14:55 »
Paranı kesinlikle geri istemelisin 3500 euro az para değil. Hadi ekim başarısız ama donörü o hale sokmak kabul edilemez. Bıraksın laf kalabalıklığı yapmayı senin gibi iyi niyetli birini bulmuş üstünü kapatmış olayın. Fazla greft alınmasından dolayı diye bir açıklama olamaz beceremiyosa homojen şekilde almayı o zaman o kadar fazla greft almıcaktı, ben bu kadar kapatabilirim dicekti. Bırak iadeyi üstüne para bile vermesi gerekir donörünü parayla pulla eski haline getiremezsin. çekingen kalarak sesini çıkarmamazlık yapma paranı geri al hiç yoktan biraz teselli olur senin için.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2017, 15:33:38 Gönderen: ModelPros »

Levent25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 26 Nisan 2017, 15:23:11 »
ZEKERİYA HOCA PARAGÖZ DEĞİLDİR. BENCE PARANI GERİ VEREBİLİR. AÇIK AÇIK PARANI İSTE.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 26 Nisan 2017, 15:27:38 »
Geçmiş olsun. Forumda Zekeriya Kul un birçok ekimi mevcut. Vasat olanı da var çok iyi olanı da var. Kötü ekimini hiç görmemiştim, Ta ki sizin konunuzu Görene kadar. Bence para iadesi yapmalıydı...

Ancak görüyorum ki sanki böyle bir konunun açılmasını özellikle bekliyomuş gibi hurharca Zekeriya Kul'a eleştirenler var. Bu sonucu ben de eleştiriyorum, ama bu ekim yüzünden, forumdaki başarılı Zekeriya Kul ekimlerini görmezden gelemezsiniz. Özellikle Norveçli nickli arkadaşımıza yaptığı bir ekim var ki forumdaki tüm sonuçlar arasında ilk 5 e girer. Kötü bir ekimi tabi ki eleştireceğiz, ama bunu yaparken de biraz insaflı olmak gerek. Bahsettiğimiz kişi tıp eğitimi almış gerçek bir estetik cerrahtır. Boynuna steteskop takıp doktor edalarıyla ortada gezip kendine saç gurmesi diyen biri değil. Zekeriya Kul'u hunharca eleştirenler acaba saç ekimlerini kimlere yaptırdılar veya yaptırmayı düşünüyorlar... Tekrar söylüyorum değerli arkadaşlarım, ortada kötü bir ekim varsa, ki var, hep birlikte eleştirelim, ama haddinden sert yapılan yorumlara eleştiri denmez, "çemkirme" denir...
  jokey hocam lafiniz bana ise ben kimseye cemkirmiyorum ortada berbat bir ekim var kendini o kisinin yerine koy artik umutlarinin tukendigini dusun ve o karsindaki tip egitimi almis estetik cerrahta dalga gecer gibi konussun ve mikro ile manuelin farki yok desin durum boyle olunca pekala elestiririm ayrica ekimleri oyle olaganustu falanda degil vasatin biraz ustu bikac tanede iyi denecek ekimi var bunlari tartismam bile ama sizde kendinizi magdur olan kisinin yerine koyun.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 26 Nisan 2017, 15:44:47 »
Hocam olan olmuş sonuç ortada . Hocaya yazın bir mail bu fotoları da ekleyin ve paranızı geri isteyin. Açık açık isteyin ama . Benim düşüncem iade eder . Etmesi lazım zaten siz söylemeden . 2 kez denenip saçlar çıkmadığına göre ortada başka bir problem var . Benim tavsiyem saç işini artık kapatın ve başka hüsran yaşamayın . Kazıtın gitsin saçınızı insanlar kısa zamanda alışacaktır. Lakin paranız iade edilmezse başta yabancı sonra yerli forumların hepsine konu açın. İnanın kaybettiği 3000 eurodan çok fazlası olur .

Sakın yanlış anlamayın bu yazdığımı tabi sizin zekeriya Kulu kötülemek için başlık açmadığınızı düşünerek yazdım fikrimi . Hoca ile samimi olanlar sorabilirler tabi ki .

Geçmiş olsun
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 26 Nisan 2017, 15:59:09 »
Çok geçmiş olsun saç simülasyonu yaptırabilirsiniz ayrıca arkadaslarin dediği gibi paranızı iade talebi yapmalısınız

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 26 Nisan 2017, 17:43:25 »
Hocam oncelikle gecmis olsun .bu kul efendi kendini cok begeniyodu bilmem sanat yapiorum istersem 100 greft koyarim cm 2 ye arenamedden daha beter yapmis donorunu yav arkadas hala daha nasil iddia ediyo mikro ile manuelin farki yok gozleri gormuyo mu koray hocanin 5000 kusur greft aldiklari var hic belli olmuyo hala daha nasil kabul etmio manueli anlayamiyorum ekim yaptiracak arkadaslara sesleniorum gorun mikromotoru ayrica nasil bi is ahlaki var sana paranin iki katini iade etse yine mahcup olmasi lazim yinede kabul etmiyorsa nasil bir ekimci oldugunu tescillemis oluyor yaziklar olsun.
teşekkür ederim.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 26 Nisan 2017, 17:44:30 »
üzüldüm. geçmiş olsun. saç işi gerçekten nasip işi. z. kulun görülen en kötü ekim. bence siz bbundan sonra kesinlikle hiçbir ekime yanaşmayın. protezi değerlendiriblirisiniz. donor bölgesine de dövme olabilir.
teşekkür ederim bende öyle olduğunu farkındayım kendiside farkında mutlaka.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 26 Nisan 2017, 17:45:32 »
2. ekimdende sizden para aldı mı?
ikinci ekimde para almadı evet.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 26 Nisan 2017, 17:57:24 »

jokey hocam lafiniz bana ise ben kimseye cemkirmiyorum ortada berbat bir ekim var kendini o kisinin yerine koy artik umutlarinin tukendigini dusun ve o karsindaki tip egitimi almis estetik cerrahta dalga gecer gibi konussun ve mikro ile manuelin farki yok desin durum boyle olunca pekala elestiririm ayrica ekimleri oyle olaganustu falanda degil vasatin biraz ustu bikac tanede iyi denecek ekimi var bunlari tartismam bile ama sizde kendinizi magdur olan kisinin yerine koyun.

Ortada başarısız bir ekim olduğu aşikâr. Bu ekim bana yapılmış olsaydı çok daha sert bir tepki verirdim. Ekilen saç tutmayabilir, saç ekiminde birçok belirleyici kriter vardır çünkü. Ama donörün o halde olmasi asla açıklanabilir ve mazur görülebilir bir durum değildir. Zekeriya Kul para iadesi yapmalı ve hatasını acikyureklilikle kabul etmelidir, ki hipokrat yemini etmiş birine yakışan da budur. Buraya kadar saniyorum ki hemfikiriz.
Benim itiraz ettiğim, bu konu nezdinde Zekeriya Kul'un diğer ekimlerine genelleme yapıp, çoğunun vasat olduğunu söylemektir. Forumda takip ettiğim kadariyla Zekeriya kul un donör sıkıntısı olan 2 ekimi var ( bu ekim dahil ) ektikleri yüzde 90 çıkar. Şöyle düşünelim. Micromotor ile alım yapan kaç tane gerçek doktor var? Doktor olmayanları saymıyorum çünkü doktor olmayan birini, gerçek bir doktorla kıyaslamak, senelerce tip eğitimi almış birine haksızlık olur. O listeye yazabileceğiniz onlarca doktor arasında Zekeriya Kul bence ikinci sıradadır. Birinci kişi benim gözümde Erkan Demirsoy'dur, ama kendisi Türkiye'de yaşayan hastaları %90 ihtimalle kabul etmiyor.

Lafı çok uzatmak istemiyorum, bu ekim nezdinde yigidi öldürelim evet, ama başarılı birçok ekimini görmezden gelipte hakkını yemiyelim. Ben manuel alım tercih edeceğim. Bütçem el vermiyor olsaydı ilk tercihim Erkan Demirsoy, o olmazsa da Zekeriya Kul olurdu... saygilar, sevgiler...
🏇🏇

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 26 Nisan 2017, 21:00:34 »
Arkadaşlar para iade konusunda kendileriyle görüştüm. Hoca elinden geleni yaptıgını tekrarladı ve iade etmeyeceklerini ilettiler.Açık alanımın fazla olduğu ve bunun için fazla greft aldıklarını yine gitsem aynı şekilde yapılacağını söylediler. Bende önemli olanın sonuç olduğunu tekrarladım.Başarılı ekimlerinin olduğunu, mutlu olanlarında olduğunuda söyledim. Ancak benimkisinin olmadığını söyledim.Saçlarımı uzun tutmamı söylediler bende daha önce burada yazdığım gibi uzun tutunca yoluk yoluk görüntü olduğun kısa kestirince donörde açıklık olduğunu söyledim.Leyla hanım öneri olarak dögme yaptırmamı söyledi.Şahsen ben burada var olan resimleri paylaştım yorumlarıda sizler tecrübeleriniz doğrultusunda yaptınız eksik veya fazla. Kimseyi de burada yönlendirmeye çalışmadım. Zekeriya hocayıda cezalandırmak gibi bir amacım yok. Ben oraya mutlu olmak için gittim ve bunun için hatırı sayılır bir bedel ödedim.Ödediğim bedel harcanan emek için değil sonuç içindi.Bunu bir türlü anlatamadım.Benim içim rahat, konuşmama gerek yok aslında açık alanım ortada donör ortada, sonuç ortada eğer ki beni burada bu konuda eleştirecekler varsa memnuniyetle dinler hak vermem gereken yer varsa veririm ama eleştirilmesi gereken yer varsa takdiri size hocaya bırakıyorum. Para bir anlamda kazanılmayacak bişey değil. Hocamız kimsenin hakkına girmeyeceğini kimsenin de hakkına girmesine izin vermeyecegini söyledi.Burada fazla hiçbirşey yazmadım.Bana kimse şurada şunu abartıyorsun yok öyle bişey diyemez. İçim rahat. Takdir sizin ve hocanın.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 26 Nisan 2017, 21:51:56 »
Arkadaşlar para iade konusunda kendileriyle görüştüm. Hoca elinden geleni yaptıgını tekrarladı ve iade etmeyeceklerini ilettiler.Açık alanımın fazla olduğu ve bunun için fazla greft aldıklarını yine gitsem aynı şekilde yapılacağını söylediler. Bende önemli olanın sonuç olduğunu tekrarladım.Başarılı ekimlerinin olduğunu, mutlu olanlarında olduğunuda söyledim. Ancak benimkisinin olmadığını söyledim.Saçlarımı uzun tutmamı söylediler bende daha önce burada yazdığım gibi uzun tutunca yoluk yoluk görüntü olduğun kısa kestirince donörde açıklık olduğunu söyledim.Leyla hanım öneri olarak dögme yaptırmamı söyledi.Şahsen ben burada var olan resimleri paylaştım yorumlarıda sizler tecrübeleriniz doğrultusunda yaptınız eksik veya fazla. Kimseyi de burada yönlendirmeye çalışmadım. Zekeriya hocayıda cezalandırmak gibi bir amacım yok. Ben oraya mutlu olmak için gittim ve bunun için hatırı sayılır bir bedel ödedim.Ödediğim bedel harcanan emek için değil sonuç içindi.Bunu bir türlü anlatamadım.Benim içim rahat, konuşmama gerek yok aslında açık alanım ortada donör ortada, sonuç ortada eğer ki beni burada bu konuda eleştirecekler varsa memnuniyetle dinler hak vermem gereken yer varsa veririm ama eleştirilmesi gereken yer varsa takdiri size hocaya bırakıyorum. Para bir anlamda kazanılmayacak bişey değil. Hocamız kimsenin hakkına girmeyeceğini kimsenin de hakkına girmesine izin vermeyecegini söyledi.Burada fazla hiçbirşey yazmadım.Bana kimse şurada şunu abartıyorsun yok öyle bişey diyemez. İçim rahat. Takdir sizin ve hocanın.

senin için çözüm önerileri lazım
bizde yardımcı olmaya çalışacağız
bana kalırsa saçını kapatıcılarla kapatabilirsin

önerim hiç kullanmadım ama kullanıp çok memnun olan var
dermmatch kullanman bir çeşit boya düşün yağmurda akmayan
saç için kapatıcılık sağlıyan  bu şekilde saçını kısa tutabilirsin

https://www.google.com.tr/search?q=dermmatch&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjRgKu-5MLTAhUDuBQKHXmTBBcQ_AUIBygC&biw=1366&bih=638

resimler burda donör alanına ve seyrek alanına topik ile kullan
çok iyi görüntü elde edersin

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 26 Nisan 2017, 21:57:47 »

senin için çözüm önerileri lazım
bizde yardımcı olmaya çalışacağız
bana kalırsa saçını kapatıcılarla kapatabilirsin

önerim hiç kullanmadım ama kullanıp çok memnun olan var
dermmatch kullanman bir çeşit boya düşün yağmurda akmayan
saç için kapatıcılık sağlıyan  bu şekilde saçını kısa tutabilirsin

https://www.google.com.tr/search?q=dermmatch&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjRgKu-5MLTAhUDuBQKHXmTBBcQ_AUIBygC&biw=1366&bih=638

resimler burda donör alanına ve seyrek alanına topik ile kullan
çok iyi görüntü elde edersin
Teşekkür ederim ismael en kısa zamanda denerim. Forumdaki diğer arkadaşlarda sağolsunlar yardımcı olmaya çalışıyorlar. Hepinize teşekkür ederim.

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 26 Nisan 2017, 22:06:23 »
Çok geçmiş olsun. Benimde başarısız bir ekim tecrübem olmuştu Zekariya Kul ile ve benzer şeyleri de bana söylemişti. Sizin kesin para iadesi almanız gerekli ama kesin bunu unutmayın.

Facebook Twitter Instagram