Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon  (Okunma sayısı 72906 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #90 : 26 Nisan 2017, 23:09:33 »
magic doğru söylüyor yasal yola başvur..hocaya da söyle ,,benim ektiğim saç allahın izniyle çıkar sloganı kullanır..e çıkmamış allah kitapla olmuyo bu işler sen para verdin sonucunu alamadın..işlerine gelince tıp bilimsel aforizmalar..gelmeyince allah kitap..yok hocam sen direk dava aç.. zekin ekimlerini beğenirim ama bu yaptığı davranış hoş değil 2 günde kazanıyor sana vereceği parayı ..

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 26 Nisan 2017, 23:09:47 »
Allahtan yok dediler ağızlarına sağlık
:)

Kolekalsiferol

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 26 Nisan 2017, 23:11:23 »
Hocam moralinizi bozmayın her şeyde bir hayır vardır. Arkadaşlar da demiş protez saç düşünebilirsiniz. Saçlarına imrendiğimiz ünlülerin çoğunun saçı protez, anlaşılmıyor bile.

Protez istemiyorsanız da saçları biraz uzatıp toppik kullanabilirsiniz. Baya fark ettireceğini düşünüyorum.

Zekeriya Hocaya gelince forumu takip etmiyorum ayaklarını bıraksın bal gibi de takip ediyor. Eminim bizden daha iyi takip ediyordur.
Yaptığı her ekim, burada açılan her konu onun referansı. İnsanlar buradaki ekimlere bakıp nereye ektireceği konusunda fikir sahibi oluyorlar. Yaptığı işin arkasında durması kendi yararına olur.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 26 Nisan 2017, 23:14:57 »
magic doğru söylüyor yasal yola başvur..hocaya da söyle ,,benim ektiğim saç allahın izniyle çıkar sloganı kullanır..e çıkmamış allah kitapla olmuyo bu işler sen para verdin sonucunu alamadın..işlerine gelince tıp bilimsel aforizmalar..gelmeyince allah kitap..yok hocam sen direk dava aç.. zekin ekimlerini beğenirim ama bu yaptığı davranış hoş değil 2 günde kazanıyor sana vereceği parayı ..
Bu konuyu ciddi ciddi araştıracağım.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 26 Nisan 2017, 23:17:00 »
Hocam moralinizi bozmayın her şeyde bir hayır vardır. Arkadaşlar da demiş protez saç düşünebilirsiniz. Saçlarına imrendiğimiz ünlülerin çoğunun saçı protez, anlaşılmıyor bile.

Protez istemiyorsanız da saçları biraz uzatıp toppik kullanabilirsiniz. Baya fark ettireceğini düşünüyorum.

Zekeriya Hocaya gelince forumu takip etmiyorum ayaklarını bıraksın bal gibi de takip ediyor. Eminim bizden daha iyi takip ediyordur.
Yaptığı her ekim, burada açılan her konu onun referansı. İnsanlar buradaki ekimlere bakıp nereye ektireceği konusunda fikir sahibi oluyorlar. Yaptığı işin arkasında durması kendi yararına olur.
Saç işi beni çok yordu arkadaşlar stresten uyuyamadığım günler bile oldu.

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 26 Nisan 2017, 23:20:50 »
abim kimseyi kırmadan incitmeden usulünce dava açacağını söyle bunu da sırf parayı geri vermedi diye yapmıyorsun zaten geri iade zaten senin mağduriyetini gidermez

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 26 Nisan 2017, 23:23:20 »
abim kimseyi kırmadan incitmeden usulünce dava açacağını söyle bunu da sırf parayı geri vermedi diye yapmıyorsun zaten geri iade zaten senin mağduriyetini gidermez
Zaten sesimin tonunu bile yükseltmedim öyle bir yapım yok. Avukat arkadaşım var onunla görüşeceğim.

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 26 Nisan 2017, 23:39:16 »
Misal şimdi ben göz doktoruyum hastamin bir gözünde %20 görme kaybı var ve tedavi sonucunda görme kaybının azalacağını söylüyorum sonra bamm!!! Ameliyat neticesinde görme kaybı %80 oluyor ve ben kendimi şöyle savunuyorum ya  senin  gözün zaten bozuktu. Yani böyle bir saçmalık olabilir mı?
valla sakin adammıssin dua etsin yine sana denk gelmiş. Bence biraz araştır  ve tazminat davası aç ekilenlerin çıkmaması normal olabilir ancak dönorun bu hale gelmesi normal değil sonuçta operasyondan önce kimse sizi dönorun böyle olacağı konusunda uyarmamisti son olarak kesinlikle yabancı forumlarda paylaş arkadasin dediği gibi öyle kader kısmet diyerek geçiştirilemez

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 26 Nisan 2017, 23:44:13 »
Geçmiş olsun dostum.Bu fotoğraflar insanı saç ekiminden soğutur resmen gözüm korktu.Bence bu saatden sonra yapılacak en doğru iş hukuki yollardan hakkını aramak.Üstelik bunu yanlızca kendin için yaptığını düşünme diğer mağdur olan insanlar içinde örnek olmak yol göstermek adına önemli.Tekrar geçmiş olsun.
(bkz: testosteron)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 27 Nisan 2017, 02:36:36 »
Hocam çok geçmiş olsun baştan sona okudum çok üzüldüm gerçekten senin adına çok sabırlı bir insanmissin gerçekten bazı arkadaşlar bu durumda bile hocayı met eder biçimde konusmus inanamıyorum gerçekten bütün ekimleri başarılı olsa dahi ki bnce hiç doğal değil ekimleri bu tavrı bütün başarısını örter burda polemik yaratma derdinde değilim içimden gelenleri yazıyorum sen sonuna kadar git bu işin üstüne yok oyle sudan bahaneler bulmak falan bedelini ödemesi gerekir  !

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 27 Nisan 2017, 03:14:16 »
Hocam çok geçmiş olsun. Gerçekten çok üzüldüm. Sabır taşıymışsın. Bir sürü kasap ekimi gördük ama Zekeriya Kuldan gelince şaşırıyor insan. Doymuş artık anlaşılan. Arkadaşlar bahsetmiş paranı geri al diye. O donör ne olacak. Bu kadar basit mi arkadaşlar ?.Kardeşim hiç düşünme , polemiğe girme. Direk git mahkemeye aç davanı.

ereğli

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 27 Nisan 2017, 04:08:55 »
valla bende zekerıya kula ektırdım . ilk 5 ay propecıa etkısıyle ıyı gıdıyodu ama 20 gundur propecıayı bıraktım sürec durdu hatta gerıye gıdıyo bıldıgın. aklı olan o paralara az daha ekleyıp manuel ektırsın derım .mıcro motor ekim hikaye bu rakamlara

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 27 Nisan 2017, 08:43:35 »
Bence doktorun para iadesinin yanında özür dilemesi gerekirdi... Ama kendisi bu çıkan sonucun "açık alanın fazla olması ve çok greft alınmasından dolayı" normal olduğunu söylemiş
Öyle demişse zaten bu sonucu önceden öngörüyormuş anlamı çıkar ki; bu bence daha vahim bir durum...

Sonuçta olan oldu, bence bundan sonrası için sakal greftlerinden dönor alana ekim yaptırtmanız gerekir ki, en azından kulak üstü ve ense göze batmasın (tabi ki artık o süreci tekrar yaşayacak haliniz-sabrınız kaldıysa)

Ayrıca bu ekimi yabancı forumlarda da paylaşın, İngilizce bilip-bilmemeniz de önemli değil, sadece resimleri eklemeniz yeterli... isteyen istediği şekilde yorumlar...

Gerek mikro-motor kullanımı, ekim planlaması-analizi aşamasında göz kararı bakılarak sıradan davranılması (graft calculator gibi programlar kullanılmaması), sonuçlar itibariyle "iyi-orta-kötü" ekim sonuçları çıkması gibi sebeplerden dolayı Dr. Kul için "vasat" yani ortalama bir ekimci demiştim. Hatta iyi denilen ekimleri dahi bence pek doğal gözükmüyordu... Neyse artık... Sonuçta benim görüşüme göre üst düzey saç ekimi yapan bir doktorun belirli bir standart aralığı olmalıydı... Görüşüm doğrudur yanlıştır. Kimseyle bir polemiğe de girmek istemem...
Ancak sadece ilgili doktor için vasat ekimci dediğim için; "hunharca eleştiri" yaptığımı söyleyenler olmuş, cahil -aptalca konuşuyorsun diyenler çıktı. Çok yazık... Kraldan çok kralcılar çıkmış maalesef...

Kimseyle polemiğe girmek istemem deyip, kraldan çok kralcılar çıkmış diyerek polemiğin âlâsını başlatıyorsun. Çok düzgün bir üslupla cevap vermiştim halbu ki...

Ne zamandan beri forumdasın ki kraldan çok kralcıların çıktığını iddia ediyorsun? Bu forumda beni bilen bilir. Her zaman objektif yorum yaptığımı, kimseyi kralcılar gibi övmediğimi, iyiye iyi kötüye kötü dediğimi birçok arkadaşım bilir. Çok merak ediyorum saç ekimini kime yaptıracaksın? Var mı aklında biri? Senden rica ediyorum. Lütfen bana koray Erdoğan Muttalip Keser de dahil olmak üzere ilk 10 sıralamanı yap. Cidden merak ediyorum
🏇🏇

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 27 Nisan 2017, 08:56:22 »
valla bende zekerıya kula ektırdım . ilk 5 ay propecıa etkısıyle ıyı gıdıyodu ama 20 gundur propecıayı bıraktım sürec durdu hatta gerıye gıdıyo bıldıgın. aklı olan o paralara az daha ekleyıp manuel ektırsın derım .mıcro motor ekim hikaye bu rakamlara
Belkide parayı iade ederlerse bu işin arkasını alamayız diye düşüyorlardır. Sonucu kötü olupta burda paylaşmayan bir çok kişi vardır kanısındayım.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 27 Nisan 2017, 09:10:49 »
Hocam çok geçmiş olsun baştan sona okudum çok üzüldüm gerçekten senin adına çok sabırlı bir insanmissin gerçekten bazı arkadaşlar bu durumda bile hocayı met eder biçimde konusmus inanamıyorum gerçekten bütün ekimleri başarılı olsa dahi ki bnce hiç doğal değil ekimleri bu tavrı bütün başarısını örter burda polemik yaratma derdinde değilim içimden gelenleri yazıyorum sen sonuna kadar git bu işin üstüne yok oyle sudan bahaneler bulmak falan bedelini ödemesi gerekir  !
Teşekkür ederim arkadaşım.Hlc yi bu konuda tebrik etmek lazım başarısız bir ekim yapmış ve parayı son kuruşuna kadar iade etmiş.Zekeriya hoca ben bu işe emek verdim elimden geleni yaptım parayı hakettim diyor. Bende kendisine önemli olanın sonuç olduğunu defalarca söyledim. Ama karşılık bulamadım. 5500 grefti aşkın saç ekti ekilen yere bakıyorum saç yok donöre bakıyorum berbat hani bir tarafı iyi olsa. Her iki tarafta berbat.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2017, 11:23:58 Gönderen: sceptic »

Facebook Twitter Instagram