Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon  (Okunma sayısı 72605 defa)

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #316 : 06 Kasım 2020, 11:11:17 »
musait bir zamanda atarim.ama attım diye hatırlıyorum ama hangi sayfada kaldi.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #317 : 06 Kasım 2020, 12:27:11 »
Sceptic üzüldüm mutsuz olmana çok geçmiş olsun

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #318 : 06 Kasım 2020, 12:34:03 »
Tesekkur ederim.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #319 : 06 Kasım 2020, 12:52:29 »
Bir dakika ya, ne alakası var şimdi şu yorumun?
Ortada mahfedilmiş bi donör alan var , insanlar bu yüzden üzülüyor ve elinden geleni yapıp tavsiye de bulunuyor.
Ne yapmamızı istiyosun ?
Unutup sineye mi çekelim ?
Yoksa tanınmış bir ekimci diye eleştirmeyelim mi ?

Yeni Ekim yaptırmışsın , korkutmayın adamı diye yorum yapıyosun.
Eee biz senin psikolojin bozulmasın diye , korkma diye bu adamın oynanan kaderine ses çıkarmicaz mı ?
Adam hakkını savunsun diye yorum yaptıkça başa mı dönmüş oluyoruz ?
Bu adama hakkını savun demekten başka ne yapabiliriz ?
Hepimiz senin gibi donör bölgemizi atıp keşke böyle mi olsaydı diyelim , adamın moralini daha mı çok bazalım yani ?

Biz başa sarıyoruz kardeşim , bu adamın yaşadıklarını insanlar görsün diye hem de elimiz den geldiğince öneride bulunalım diye , sen eğer başa sarmak istemiyorsan konuyu takip etmezsin , okumazsın olur biter.

Bu forumu emin ol bütün Ekim merkezleri takip ediyor , caydırıcılık oranı son derece de yüksek bir platform. Burası bir referans alanı, insanlar bura da sonuçlarını paylaşıyor , iyi olana yüzlerce “yakışmış” mesajı gelince iyi ama kötü olana “olmamış” diyince uzatmış mı oluyoruz?
Senin bu dediğin forumun amacına bile aykırı bana göre.
Forum insanların hakkını savunmak icin var bir nevi.
Sadece sonuçları paylaşmak icin değil.
Boşuna en yararlı sitelerden biri demiyoruz buraya.
Forum da ki tepkiler den ve forum da paylaşılan olumsuz sonuçlar dan dolayı bir çok Ekim merkezi hastasına revizyon/para iadesi kabul ettiğini gördüm ben.

Adamın yaşadığı sorunu görünce yeni Ekim yaptırmış biri olarak sen bile kendini kötü hissetmişsin ki “yeni Ekim yaptırdım Korkutmayın” tarzı yorum da bulunmuşsun. Bi zahmet kendini de bu adamın yerine koy.

Allah böyle bir durumu kimsenin Başına vermesin , ama emin ol aynı durumu sen yaşasan bu konuyu gündemde tutmaya çalışırdın ve sana yapılan muameleyi en azından forum da insanlara anlatmaya çalışırdın.
Ve biz de aynı şekilde senin yanında durur bu durumun yanlış olduğunu anlatır , bilgimiz dahilinde izlemen gereken yolu anlatırdık.

Hayır bir de hem kendini bu adamın yerine koymuyosun, hem de bu durumu yaşayan adamın konusuna alınır mı, üzülür mü, daha çok morali bozulur mu demeden donör alanını koyup keşke senin donorun de böyle olsaydı yazıyorsun , gidip kendi konunda paylaş madem bu kadar memnunsun, kusura bakma ama senin bu yaptığın böyle bir konu da biraz da ego tatminine girmiş, yardımcı olmak isteyen biri bu şekilde davranışlar sergilemez bence.

Ayrıca ben bu yorumun da gülünecek bi tarafını görmedim.
Varsa komik bi tarafı söyleyin hep birlikte gülelim. Ortada bir espri var da biz mi kaçırdık?
Bu kadar gergin olmana gerek yok :) ben arkadaşın evhamlı oluşuna güldüm hadi Allah'a emanet olun deyip bir anda konuyu kapatışına espri mahiyetinde bir şey yok davranışı komik geldi ayrıca neye gülüp gulmeyecegimi de kimseye soracak değilim.Yukarıda yazdiklarina katılıyorum orası ayrı konu
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #320 : 06 Kasım 2020, 13:53:05 »
Zekeriya hocanın çok başarılı ekimlerini takip ettim tekniğinide severim biraz agresif yanlarınıda duyduk hastalarından insanlık hali der geçerim benim haddim de değil zaten.

Her merkezin olduğu gibi bu da zekeriya hocanın olumsuz bir ekim sonucu
Sanırım ilk ekimde alan geniş olduğu için kalın punc kullandı greftleri daha epital dokulu canlı alabilmek için ektikleri çıksın diye. bu da donöre olumsuz yansıdı diye düşünüyorum.
Hiç bir doktor bu şekilde olumsuz durumlar yaşatmak istemez hastasına bunu Zekeriya hoca da istemez ama bazen bu işi yapanlar elbet bazı hatalar yapıyor olumsuz sonuçlar alıyor bu demek değil ki böyle ekim yapıyor gayet iyi sonuçlara sahip bir doktor genel olarak Tercihler arasında olmalı fiyatı imkanı olan kişiler için.

Keşke karşılıklı bir orta yol bulunsaydı ve konu bu duruma gelmeseydi
Ama olmamış bir inat söz konusu ama bu zarar veriyor 2 tarafada.

Konu sahibi arkadaşımız da çok haklı sonuçta bu durumu yaşamak kolay değil kendisine tekrar geçmiş olsun diliyorum.
Global Moderator

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #321 : 06 Kasım 2020, 14:14:27 »

Bana da öyle dedi  görecegiz 7 ay sonra    Ben her zaman diyorum bu işi Muttalip keser Koray Erdogan doktor olarak bunlardan başkasına gidilmemeli

7-8 aydır bu forumdayım. Okuduğum en saçma yorum bu.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #322 : 06 Kasım 2020, 16:01:06 »
7-8 aydır bu forumdayım. Okuduğum en saçma yorum bu.

Doktor olarak söyledim hemşire ekimciler için demedim Adamlar makina sonra Zekeriya Kul tabi dar alanına göre    Greft sayın düşükse ( 3500 -3800 ) İyi oku
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2020, 16:09:13 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #323 : 06 Kasım 2020, 16:27:55 »
Yıllardır  bu işi  yapan   zekeriya  kul   çok iyi biliyor  saç  ekiminde Yapılan hatanın telafisi olmadığını  ..Her insan hata yapabilir önemli olan hatalarını telafi   etmek ve hastasinin   yanında olmak .Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi baskasına yapmıcaksın...

nofear115

• Ziyaretçi
« Yanıtla #324 : 06 Kasım 2020, 17:07:32 »
Konu yine hortlamış :) Spectic dostum defalarca diledim ama tekrardan geçmiş olsun . Çok bariz kötü ekim ve donör kullanımı oldu . Geçmiş olsun . Zekeriya Kul ile ilgili yorumum Muttalip keserden sonra bence 2. sırada gelen ekimcidir. Ondan sonra Kaan pekiner gelir benim için . Her ekimcinin kötü sonuçları forumda fazlaca mevcut .

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #325 : 06 Kasım 2020, 18:41:07 »
Konu yine hortlamış :) Spectic dostum defalarca diledim ama tekrardan geçmiş olsun . Çok bariz kötü ekim ve donör kullanımı oldu . Geçmiş olsun . Zekeriya Kul ile ilgili yorumum Muttalip keserden sonra bence 2. sırada gelen ekimcidir. Ondan sonra Kaan pekiner gelir benim için . Her ekimcinin kötü sonuçları forumda fazlaca mevcut .
Valla benimki böyle olduktan sonra dünyanın en iyi ekimcisi olsa ne çıkar.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #326 : 06 Kasım 2020, 20:14:12 »
Biz burda en iyi en kötü  saç ekim yapan  tartışmiyoruz her merkez doktor kötü sonuçları var .   mağdur  olan hastanın   yanında olan    elinden  geleni  yapan  benim için  en iyi doktordur 

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #327 : 06 Kasım 2020, 20:42:22 »

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #328 : 06 Kasım 2020, 20:46:32 »
Uzun tutuyorum ve 5 mg biotin kullanıp bu şekilde idare etmeye çalışıyorum.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #329 : 06 Kasım 2020, 20:48:10 »
azıcık kısaltirsam cok kotu gözüküyor beyaz beyaz yanmış gibi.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2020, 20:57:17 Gönderen: sceptic »

Facebook Twitter Instagram