Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon  (Okunma sayısı 72600 defa)

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #300 : 05 Kasım 2020, 18:29:54 »
Kullan kullan geri iade iste diyor. Ektiğin saç olmuş mu cvp yok, sen olsan bu sonucu görsen böyle olacak desen bir yere ekim yaptırır mısın cvp yok bunları yardımcısı leyla hanıma sordum. Ben böyle bir zihniyet görmedim. Sunu dese anlarım saç ekimin gayet güzel yada ortalama olarak iyi, bunu diyemiyor kendide biliyor, zaten tartışılacak durum değil. Buna rağmen kuyruğu dik tutmaya çalışıyor. Kuaför yardımı al diyor. topikli resimlerim var foto da iyi duruyor diyor. bende elimle fotoyla mı gezecem dedim.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #301 : 05 Kasım 2020, 20:05:35 »
3000 greft Zekeriya Kul donörüm 27. Gün  keşke. Sceptic in de donörü böyle olsaydı

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #302 : 05 Kasım 2020, 21:56:36 »
Bu saç  ekim sektörde  olan yalan dolan hiç bir sektörde  yok.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #303 : 05 Kasım 2020, 22:00:24 »
Vallaha öyle  bu işi hakkıyla yapan işini severek yapan. Muttalip KESER , Koray Erdogan gerii kalan da olumsuz sonuç olabilir  şans  çok dalavereci yalancı var 

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #304 : 05 Kasım 2020, 22:08:16 »
Kullan kullan geri iade iste diyor. Ektiğin saç olmuş mu cvp yok, sen olsan bu sonucu görsen böyle olacak desen bir yere ekim yaptırır mısın cvp yok bunları yardımcısı leyla hanıma sordum. Ben böyle bir zihniyet görmedim. Sunu dese anlarım saç ekimin gayet güzel yada ortalama olarak iyi, bunu diyemiyor kendide biliyor, zaten tartışılacak durum değil. Buna rağmen kuyruğu dik tutmaya çalışıyor. Kuaför yardımı al diyor. topikli resimlerim var foto da iyi duruyor diyor. bende elimle fotoyla mı gezecem dedim.

Kullan kullan geri iade iste mi? :)
Dalga mı geçiyorlarsa komik , ciddilerse çok daha komik.
Neyini kullanıyormuşsun hocam bu saçın ?
Zaten saç çıkmamış ki.
Ekilen saçın bana göre en fazla %20 si çıkmış. Belki o kadar bile yok , dile kolay yaklaşık 6 bin greft...

Donör bölge desen durum daha da vahim. Dedigim gibi saç çıkmasa eyvallah da bir insanın donorune böyle zarar verip bir de pişkin pişkin “saçı kullan kullan sonra da gel iade iste” demek insanın aklıyla alay etmektir.

Üzülerek söylüyorum ki Protez saç kullanmak isteseniz bile şu an bu donör bölge sırıtır hocam.

Bence tekrar söylüyorum yasal olarak hakkınızı arayın.
Dediğim gibi Show haber bu tarz konular da çok ilgili.
Böyle bir durum da Ekim merkezi sizin peşinizden koşacaktır iade yapmak icin.
Tekrardan geçmiş olsun.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #305 : 05 Kasım 2020, 22:14:09 »
bir iş yapacaksan hakkıyla yap
hakkınla kazan .

o zaman kazancın da kaybın da  anlamlı oluyor. 

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #306 : 05 Kasım 2020, 22:28:26 »
Abi niye hep başa sarıyoruz Allah’a emanet olun Görüşürüz sceptic abi geçmiş olsun 

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #307 : 05 Kasım 2020, 22:44:22 »
Abi niye hep başa sarıyoruz Allah’a emanet olun Görüşürüz sceptic abi geçmiş olsun
Güldürdün Allah da seni güldürsün 😂
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #308 : 06 Kasım 2020, 09:26:51 »

Bir dakika ya, ne alakası var şimdi şu yorumun?
Ortada mahfedilmiş bi donör alan var , insanlar bu yüzden üzülüyor ve elinden geleni yapıp tavsiye de bulunuyor.
Ne yapmamızı istiyosun ?
Unutup sineye mi çekelim ?
Yoksa tanınmış bir ekimci diye eleştirmeyelim mi ?

Yeni Ekim yaptırmışsın , korkutmayın adamı diye yorum yapıyosun.
Eee biz senin psikolojin bozulmasın diye , korkma diye bu adamın oynanan kaderine ses çıkarmicaz mı ?
Adam hakkını savunsun diye yorum yaptıkça başa mı dönmüş oluyoruz ?
Bu adama hakkını savun demekten başka ne yapabiliriz ?
Hepimiz senin gibi donör bölgemizi atıp keşke böyle mi olsaydı diyelim , adamın moralini daha mı çok bazalım yani ?

Biz başa sarıyoruz kardeşim , bu adamın yaşadıklarını insanlar görsün diye hem de elimiz den geldiğince öneride bulunalım diye , sen eğer başa sarmak istemiyorsan konuyu takip etmezsin , okumazsın olur biter.

Bu forumu emin ol bütün Ekim merkezleri takip ediyor , caydırıcılık oranı son derece de yüksek bir platform. Burası bir referans alanı, insanlar bura da sonuçlarını paylaşıyor , iyi olana yüzlerce “yakışmış” mesajı gelince iyi ama kötü olana “olmamış” diyince uzatmış mı oluyoruz?
Senin bu dediğin forumun amacına bile aykırı bana göre.
Forum insanların hakkını savunmak icin var bir nevi.
Sadece sonuçları paylaşmak icin değil.
Boşuna en yararlı sitelerden biri demiyoruz buraya.
Forum da ki tepkiler den ve forum da paylaşılan olumsuz sonuçlar dan dolayı bir çok Ekim merkezi hastasına revizyon/para iadesi kabul ettiğini gördüm ben.

Adamın yaşadığı sorunu görünce yeni Ekim yaptırmış biri olarak sen bile kendini kötü hissetmişsin ki “yeni Ekim yaptırdım Korkutmayın” tarzı yorum da bulunmuşsun. Bi zahmet kendini de bu adamın yerine koy.

Allah böyle bir durumu kimsenin Başına vermesin , ama emin ol aynı durumu sen yaşasan bu konuyu gündemde tutmaya çalışırdın ve sana yapılan muameleyi en azından forum da insanlara anlatmaya çalışırdın.
Ve biz de aynı şekilde senin yanında durur bu durumun yanlış olduğunu anlatır , bilgimiz dahilinde izlemen gereken yolu anlatırdık.

Hayır bir de hem kendini bu adamın yerine koymuyosun, hem de bu durumu yaşayan adamın konusuna alınır mı, üzülür mü, daha çok morali bozulur mu demeden donör alanını koyup keşke senin donorun de böyle olsaydı yazıyorsun , gidip kendi konunda paylaş madem bu kadar memnunsun, kusura bakma ama senin bu yaptığın böyle bir konu da biraz da ego tatminine girmiş, yardımcı olmak isteyen biri bu şekilde davranışlar sergilemez bence.

Ayrıca ben bu yorumun da gülünecek bi tarafını görmedim.
Varsa komik bi tarafı söyleyin hep birlikte gülelim. Ortada bir espri var da biz mi kaçırdık?
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2020, 09:37:18 Gönderen: Leonidas »

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #309 : 06 Kasım 2020, 09:54:17 »
Ben sceptic in donörünü gördükten sonra hocayla konuştum 2 kes iptal ettim  ameliyati sonra yaptırdım Çok tembihledim ama öyle olmadı işle kişinin donörüyle alakalı bişey ve mikromotor 3500 ü geçmemesi lazım . Hiç bi iz olmasını istemiyorsanız

Donörümde cm2 ye 80-90 greft düşse hoca 20 tane alsa bu hale gelirsin ama dönörün zayıfsa sceptic gibi olursun Kendinize göre teknik  ve alim i iyi seçin Zekeriya Kul dar alan çalışan doktor hata sceptic in kafa yapısının Zekeriya Kul a gitmesi  sceptic manuel ve   Yüksek greft eken  Fue kanal açan bi yere gitmesi lazımdi bence

« Son Düzenleme: 06 Kasım 2020, 10:25:47 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #310 : 06 Kasım 2020, 10:26:43 »
Benim donor alanın en fazla mahvedilmesi ilk ekimde yani 3500 4000 arası ekimde oldu.ayrica donor zayıfsa yapmayacaktı. Ama bana vaatleri farklıydı. Dogal olacak kimse anlamayacak dedi cok belli ekim oldugu. Zaten ekilenlerin çoğuda çıkmamıştır. Donorde alınan yerlere bakin toplu toplu alınmış yerler var. Oyle micromotoru yavaş kullanılacak falan hepsi hikaye bitireyim de kaçayım havasında yaptı ekimi.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #311 : 06 Kasım 2020, 10:28:59 »
Elimden geleni yaptım olmadıysa yapacak bisey yok diye bir savunma olur mu.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #312 : 06 Kasım 2020, 10:32:26 »
Benim donor alanın en fazla mahvedilmesi ilk ekimde yani 3500 4000 arası ekimde oldu.ayrica donor zayıfsa yapmayacaktı. Ama bana vaatleri farklıydı. Dogal olacak kimse anlamayacak dedi cok belli ekim oldugu. Zaten ekilenlerin çoğuda çıkmamıştır. Donorde alınan yerlere bakin toplu toplu alınmış yerler var. Oyle micromotoru yavaş kullanılacak falan hepsi hikaye bitireyim de kaçayım havasında yaptı ekimi.

Bana da öyle dedi  görecegiz 7 ay sonra    Ben her zaman diyorum bu işi Muttalip keser Koray Erdogan doktor olarak bunlardan başkasına gidilmemeli
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2020, 10:40:49 Gönderen: Kel değilim anlık acık »

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #313 : 06 Kasım 2020, 10:38:55 »
Ben sceptic in donörünü gördükten sonra hocayla konuştum 2 kes iptal ettim  ameliyati sonra yaptırdım Çok tembihledim ama öyle olmadı işle kişinin donörüyle alakalı bişey ve mikromotor 3500 ü geçmemesi lazım . Hiç bi iz olmasını istemiyorsanız

Donörümde cm2 ye 80-90 greft düşse hoca 20 tane alsa bu hale gelirsin ama dönörün zayıfsa sceptic gibi olursun Kendinize göre teknik  ve alim i iyi seçin Zekeriya Kul dar alan çalışan doktor hata sceptic in kafa yapısının Zekeriya Kul a gitmesi  sceptic manuel ve   Yüksek greft eken  Fue kanal açan bi yere gitmesi lazımdi bence

Bu söylediğini düşünmesi gereken kişi hasta değil hocadır.
Farzet ki ben saç ektirmek istiyorum , ama saç ekimiymiş, donör alanmış vs. Hakkında hiç bir bilgim yok.
Ve hocayı da senin gibi tembihlemedim, hoca nın donoru bu hale mi sokması gerek ?
İlle tembih mi etmek lazım donoru hırpalama diye? Bu durum hatasını haklı mı çıkarır?

Millet bırak 3.500 ü çok daha zayıf donör den 5.000 greft alıyor 6 bin alıyor , bir de üzerine extradan 2. Ekimi yapıyor da bu hale sokmuyor.

İşin asıl garip kısmı da merkez hem bu şekilde mağdur ediyor , hem de asıl suçlu saç ektiren arkadaşmış gibi bir tavır takınıyor, “donör De bir sorun yok” tarzı yorum yapıyor , bana göre en vahim durum ise “kullan kullan ondan sonra da gel iade iste” bu ne demek ya ? Saç çıksa da donör bu halde olsa anlarım , saç çıkmasa donör normal olsa gene anlarım. Ama ne saç çıkmış ne de donör düzgün bırakılmış. Dikkat çekiyor hem de fazlasıyla.

Kimse kusura bakmasın bunun savunulacak ya da öyle olmasaydı böyle olurdu diyecek durumu yok , bu resmen halamın sakalı olsaydı amcam olurdu muhabbetine dönmüş oluyor çünkü.

Madem donör alan zayıftı , bu yorumu siz yapabiliyorsanız eğer yılların ekimcisi çok daha iyi bilmesi gerekirdi ve böyle bir donör alan öngördü madem Ekmemesi gerekirdi , sırf ticari kaygılar güttüğünü gösterir bu sizin yorumunuz.

Ve malesef giden geri gelmiyor , ortada giden yaklaşık 6 bin greft var ve değil 3 bin Euro , 30 bin euro da geri verse geri gelmeyecek.
Beyfendi görüldüğü üzere paranın peşinde de değil. Ama en azından yapılan hatayı kabul edip özür dilemek ve bir nebze bu durumu hafifletmek icin iade yapılması gerek.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #314 : 06 Kasım 2020, 10:42:06 »

Bana da öyle dedi Sloganı bu  görecegiz 8 ay sonra    Ben her zaman diyorum bu işi Muttalip keser Koray Erdogan doktor olarak bunlardan başkasına gidilmemeli

Ben bu yoruma da katılmıyorum , saydığını isimler haricinde bu forum da gördüğümüz Harika denecek sonuçlara imza atan ekimcilere büyük saygısızlık etmiş oluruz.
Kaldı k her iki isim de evet büyük ekimciler ancak istedikleri fiyat ortada , herkes bu ekimciler de ektiremeyeceğine göre fiyat/performans anlamında çok güzel sonuçlara imza atanlar da var...

Facebook Twitter Instagram