Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon  (Okunma sayısı 72863 defa)

filinta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ZEKERİYA KUL 3500-4000 greft ilk ekim, 1800 greft revizyon
« Yanıtla #195 : 22 Mayıs 2017, 21:23:57 »
Kardes,

Bende benzer durumdayim, sen ve ben gibiler bu kisilere dava acmaz ve bunlarin uzerine gitmez isek

1- Bizden sonra bu kisiler tarafindan aldatilacak kisilerin hakkina girmis oluruz. Bu sarlatanlari ihbar etmedigimiz icin.
2- Bu sarlatanlar canim ne yaparsak yapalim basimiza birsey gelmiyor diye daha da azar. Yani bunlarida azmettirmis oluyoruz.

Meseleye birde bu tarafindan bak.

Turkiyede saglik sektoru bu hale gelmesinin sebeplerinden biri de bizler gibi koyun hastalar.

Cok Gecmis Olsun.

sedat bay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 26 Mayıs 2017, 15:06:57 »
Merhaba, bende yeni saç ekimi yaptırdım. Yaşım küçük olmasına rağmen çocukluktan gelen genetik bir dökülme vardı. Açıkçası hiç istemiyordum ama daha 27 yaşımdayım kafamın üstü komple kel olmuştu... yapacak baska çözüm kalmayınca internetten bir kaç video izledim. Dr.Cihan Timur la tanıştık.. ücretsiz muayne oldum yag enjekte ettıler kafama sonra kılları... valla memnunum ya cok şükğr saçlarım hiç olmadıgı kadar gür. bilseydım onceden yaptırırdım. korkulacak endıse edılecek bı sey yok öyle bos bos aynaya bakmaya da gerek yok... benı bu durumdan kurtaran estetık ıntrnatıonal hastanesıne teskr edıyorummm :)

Levent25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 26 Mayıs 2017, 16:01:54 »
Merhaba, bende yeni saç ekimi yaptırdım. Yaşım küçük olmasına rağmen çocukluktan gelen genetik bir dökülme vardı. Açıkçası hiç istemiyordum ama daha 27 yaşımdayım kafamın üstü komple kel olmuştu... yapacak baska çözüm kalmayınca internetten bir kaç video izledim. Dr.Cihan Timur la tanıştık.. ücretsiz muayne oldum yag enjekte ettıler kafama sonra kılları... valla memnunum ya cok şükğr saçlarım hiç olmadıgı kadar gür. bilseydım onceden yaptırırdım. korkulacak endıse edılecek bı sey yok öyle bos bos aynaya bakmaya da gerek yok... benı bu durumdan kurtaran estetık ıntrnatıonal hastanesıne teskr edıyorummm :)
konu açıp paylaşım yapsana. maşaallah senin saçlar hemen çıkmış. :) benim 10 aydır istediğim yoğunlukta değil. bu arada reklem peşindeysen bu forumda kimse yutmuyor haberin olsun  ;)

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #198 : 26 Mayıs 2017, 16:22:38 »
Üstad çok üzüldüm sonucunaa. ALLAH sabır versin.  Ama olan olmuş artık.  Protez vs dusunmelisin.  Paranın da iadesini iste. En azından teselli olur. Çok fazla aldık diye bir savunma olamaz. Bu resmen başından savmak için söylenen birsey.  Arkadaşların bazıları iyi ekimi var vs diye eleştirenlere laf söylüyorlar.  Kimse iyi ekimi olmadığını iddia etmiyor zaten. Ama güzel yorumlarınızı iyi olan ekimin altına yapın.  Burada gerçekten zor durumda bıraktığı bir hastası var. Ve telafisi yok. İkinci ekimde manuel yapacgm deyip Micromotor ile yapması hastanın carwsizliginden faydalanmasindan başka birşey değildir bence. Allah kimseyi bu duruma dusurmesin ama amiyane tabirle cinayet sebebi. Yaptığı ekim değil sonrasında ki davranışları. Şu anda yapacağı en doğru şey kusura bakma biraz senin saç yapinla biraz benle alakali sonuç alamadık deyip parayi iade etmesi..tekrar geçmiş olsun dostum. Belki saçlarınin telafisi yok ama paranın peşine düs

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 26 Mayıs 2017, 16:25:39 »
konu açıp paylaşım yapsana. maşaallah senin saçlar hemen çıkmış. :) benim 10 aydır istediğim yoğunlukta değil. bu arada reklem peşindeysen bu forumda kimse yutmuyor haberin olsun  ;)
Adresi telefon numaralarını yazsaydınız keske keriz çok bu sitede nasılsa :s diymi :)  Bu cihan timur kendi merkezinde saç ektirip protez takan arkadasımız degilmi :) neyse
Global Moderator

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 26 Mayıs 2017, 16:55:55 »

Vay be demek ki japonlar almanlar amerikalilar bosuns ugrasiyor kellige çare bulmak için doktor cihan timur çoktan bulmuş kelliğin caresini helal olsun.

SONRA TÜRKIYE NEDEN BİLİMDE GERI....

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 26 Mayıs 2017, 19:24:31 »

Terzi kendi söküğünü dikemezmiş:)
Adresi telefon numaralarını yazsaydınız keske keriz çok bu sitede nasılsa :s diymi :)  Bu cihan timur kendi merkezinde saç ektirip protez takan arkadasımız degilmi :) neyse

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 26 Mayıs 2017, 21:28:49 »
Üstad çok üzüldüm sonucunaa. ALLAH sabır versin.  Ama olan olmuş artık.  Protez vs dusunmelisin.  Paranın da iadesini iste. En azından teselli olur. Çok fazla aldık diye bir savunma olamaz. Bu resmen başından savmak için söylenen birsey.  Arkadaşların bazıları iyi ekimi var vs diye eleştirenlere laf söylüyorlar.  Kimse iyi ekimi olmadığını iddia etmiyor zaten. Ama güzel yorumlarınızı iyi olan ekimin altına yapın.  Burada gerçekten zor durumda bıraktığı bir hastası var. Ve telafisi yok. İkinci ekimde manuel yapacgm deyip Micromotor ile yapması hastanın carwsizliginden faydalanmasindan başka birşey değildir bence. Allah kimseyi bu duruma dusurmesin ama amiyane tabirle cinayet sebebi. Yaptığı ekim değil sonrasında ki davranışları. Şu anda yapacağı en doğru şey kusura bakma biraz senin saç yapinla biraz benle alakali sonuç alamadık deyip parayi iade etmesi..tekrar geçmiş olsun dostum. Belki saçlarınin telafisi yok ama paranın peşine düs
Teşekkür ederim.

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 26 Mayıs 2017, 22:46:58 »

Kurtar bizi cihan timuuuuuur büyüksün babaaaa
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 26 Mayıs 2017, 23:49:12 »

Kurtar bizi cihan timuuuuuur büyüksün babaaaa

Cihan diyip geçmeyin arkadaşlar. Adam Dğnyada bir ilkiyaltı. 1 taşla 2 kus.Ekşm öncesi belden yağ alıp kafaya basıyor , sonra ekiyor. 1 kere ödeme yapıyor hem kellikten hemde fazla kilolardan kurtuluyorsun.
Ben beğenirim cihan hocayı.. (yanlız reklam konusunda başarısız olduğunu söylemeden geçemeyeceğim )

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 03 Ağustos 2017, 02:53:33 »
Hocam çok geçmiş olsun. Tüm iletileri okudum, adınıza çok üzüldüm. Sürecinizin üzerinden aylar geçmiş, umarım gerekli yollarla hakkınızı alıp bir nebze de olsa içiniz rahat etmiştir.
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 03 Ağustos 2017, 07:53:56 »
zekeriya kulun sitelerde duyulması şoyle oldu ege tarafından gelen bir arkadas istanabulda atilla kayaya ektirio eve donmeden once istanbulda musafir olduğu yerde alıyor kumandayı kanalları gezerken zekeriya kul tvde anlatıo edio adresini alıyor bizizm arkadaslarımız vardı arabayla tum ekimcileirin orneklerini gormek için sehir sehir gezerlerdi bu arkadasta onlarla beraber zekeriya kula gidio konusuolar sitelere yazdılar o donem kul hoca ukala falan ama çok ii eker şu bu bakın dedim orneklerini gormeden hareket etmeyin dedim ektirenler oldu 2 arkadastı once ektirdiler sitelere one taralı resim koydular bana doğal gelmedi dedim geriye taralı koyarmısınız dedim ses seda yok neden geriye taralı koyufaz falan tantana yaptılar one taralıyken belliydi ekimlerde sıkıntı vardı bir kardeşim daha ektirdi 10 sene onceden bahsediom gitme falan demiştim oda memnun değil kalın ekti dedi kafamı serborik dermatit hastası yaptı dedi ona ektirince oldu dedi one ektirce varsa kalın ekio gitmesinler dedi bu arkadasta 4 5 sene once ektirdi ama son donem ii işler çıkarıo dediler falan daha orneği yokkken sitelerde neden ovuldu bilmiom youtubedeki videosuda bana gercekci gelmedi son donem ekimleiri duzetmediyse ben olsam gitmem düzelttiyse bilemicem
saçları ekmeydi dersin

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 03 Ağustos 2017, 14:42:56 »
zekeriya kulun sitelerde duyulması şoyle oldu ege tarafından gelen bir arkadas istanabulda atilla kayaya ektirio eve donmeden once istanbulda musafir olduğu yerde alıyor kumandayı kanalları gezerken zekeriya kul tvde anlatıo edio adresini alıyor bizizm arkadaslarımız vardı arabayla tum ekimcileirin orneklerini gormek için sehir sehir gezerlerdi bu arkadasta onlarla beraber zekeriya kula gidio konusuolar sitelere yazdılar o donem kul hoca ukala falan ama çok ii eker şu bu bakın dedim orneklerini gormeden hareket etmeyin dedim ektirenler oldu 2 arkadastı once ektirdiler sitelere one taralı resim koydular bana doğal gelmedi dedim geriye taralı koyarmısınız dedim ses seda yok neden geriye taralı koyufaz falan tantana yaptılar one taralıyken belliydi ekimlerde sıkıntı vardı bir kardeşim daha ektirdi 10 sene onceden bahsediom gitme falan demiştim oda memnun değil kalın ekti dedi kafamı serborik dermatit hastası yaptı dedi ona ektirince oldu dedi one ektirce varsa kalın ekio gitmesinler dedi bu arkadasta 4 5 sene once ektirdi ama son donem ii işler çıkarıo dediler falan daha orneği yokkken sitelerde neden ovuldu bilmiom youtubedeki videosuda bana gercekci gelmedi son donem ekimleiri duzetmediyse ben olsam gitmem düzelttiyse bilemicem
çok pişman oldum ama geçti artık.

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 01 Eylül 2017, 17:26:03 »
Merhaba,
Bence biz bu davayı maddi manevi kazanabiliriz diye düşünüyorum.Yargıtay içtihatlarında özel kliniklere karşı verilmiş emsal sayısız kararlar var.Devlet kurumu olsaydı ağır kusur tanımı yapılır yırtardı ancak özel klinik ve hastanelerde durum değişiyor.Numaranızı özelden gönderirseniz beraber bir yol haritası çizebiliriz.

kerkaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #209 : 01 Eylül 2017, 21:47:50 »
kardeşim çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten aynısı benim başımdanda geçti yalnız beni ikinci ekime çağırdı ama gitmedim ben ikinci ekimi z.kulu düşünüyordum senin konuyu takip ediyorum hakkını ara bence hem maddi hem manevi yoksa şuanki piskolojini anlıyorum çok kötü kellikten daha beter bi durum

Facebook Twitter Instagram