Gönderen Konu: Arkadaşlar saçıma bakarak lütfen bir yer önerin  (Okunma sayısı 13959 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar saçıma bakarak lütfen bir yer önerin
« Yanıtla #45 : 24 Nisan 2017, 22:55:45 »
Herkese merhaba  :) uzunca bir aradan sonra bu bölüm altında sizlere yardımcı olmak amacıyla ara sıra yazmaya karar verdim arkadaşlar.Son günlerde gerek mesaj kutuma gelen mesajları okumam dolayısıyla,gereksede bu bölüm altında yardım arayan arkadaşların mesajlarına göz atıp eski günleri yad etmemden dolayı :) bundan sonra kendi çapımda bu bölüm altında cevap arayan arkadaşlara kendi çapımda yardımcı olmaya çalışacağım,nede olsa bu yollardan çok geçtik ve bu yoldan yeni geçmekte olsn arkadaşların yardıma ihtiyacı var gibi görünüyor..,
Stigma saçına baktım,serdar gökremde karar kılmışsın gibi görünüyor,bende serdar gökremde ektirmiş biri olarak ve saçının durumuna bakarak kendisini sana tavsiye edebilirim,yalnız orta hatta kadar ektirmeni tavsiye ederim ,verteks ve orta kısma ekim yaptırırsan ekilenlerin en fazla yüzde yirmi beşi çıkar gerisi heba olur,gökrem sadece ön kısma ve biraz gerisine ekim yaparsa bence güzel iş çıkarır,dökülme şekline ve beklentine uygun olur gökremde ektirmen..,
reci seni eski forumdan hatırlıyorum ..sende beni hatırlarsın senin süreçleri gördüm yıllar sonra hlc şanssızlık olmuş ..o forumun bir admini vardı o ne yaptı ektirdimi ejder değil genelde ilaç vs tavsiye eden bir admindi

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #46 : 24 Nisan 2017, 23:04:42 »
Herkese merhaba  :) uzunca bir aradan sonra bu bölüm altında sizlere yardımcı olmak amacıyla ara sıra yazmaya karar verdim arkadaşlar.Son günlerde gerek mesaj kutuma gelen mesajları okumam dolayısıyla,gereksede bu bölüm altında yardım arayan arkadaşların mesajlarına göz atıp eski günleri yad etmemden dolayı :) bundan sonra kendi çapımda bu bölüm altında cevap arayan arkadaşlara kendi çapımda yardımcı olmaya çalışacağım,nede olsa bu yollardan çok geçtik ve bu yoldan yeni geçmekte olsn arkadaşların yardıma ihtiyacı var gibi görünüyor..,
Stigma saçına baktım,serdar gökremde karar kılmışsın gibi görünüyor,bende serdar gökremde ektirmiş biri olarak ve saçının durumuna bakarak kendisini sana tavsiye edebilirim,yalnız orta hatta kadar ektirmeni tavsiye ederim ,verteks ve orta kısma ekim yaptırırsan ekilenlerin en fazla yüzde yirmi beşi çıkar gerisi heba olur,gökrem sadece ön kısma ve biraz gerisine ekim yaparsa bence güzel iş çıkarır,dökülme şekline ve beklentine uygun olur gökremde ektirmen..,
reci seni eski forumdan hatırlıyorum ..sende beni hatırlarsın senin süreçleri gördüm yıllar sonra hlc şanssızlık olmuş ..o forumun bir admini vardı o ne yaptı ektirdimi ejder değil genelde ilaç vs tavsiye eden bir admindi
[/quite]

Evet bende seni hatırlıyorum arkeolog  :)galiba şakak ekimi yaptırmıştın yanlış hatırlamıyorsam serdar gökremde,belkide başkasıyla karıştırıyorumdur :))
O bahsettiğin arkadaşla aram pek iyi değildi,çok ilaç muhabbetini sevmediğim için takışmıştık bir kaç kes,o yüzden ektirdimi bilmiyorum :))

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 24 Nisan 2017, 23:36:10 »
Doğan hocayla görüştüm maç greft otel dahil 8bin TL dedi
ben 1 ay öncesine kadar 3000-3500 grefte 7000tl alıyor diye duymuştum, acaba otel dahil oldugu için mi 8000tl istiyor, mümkünse bilgi verebilirmisiniz, çünkü eğer 8000 istiyorsa, 6000e esmaserkan daha mantıklı %25 fiyat oynuyor

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 24 Nisan 2017, 23:58:34 »
[/quite]

Evet bende seni hatırlıyorum arkeolog  :)galiba şakak ekimi yaptırmıştın yanlış hatırlamıyorsam serdar gökremde,belkide başkasıyla karıştırıyorumdur :))
O bahsettiğin arkadaşla aram pek iyi değildi,çok ilaç muhabbetini sevmediğim için takışmıştık bir kaç kes,o yüzden ektirdimi bilmiyorum :))
aynen şakak ekimi doğru hatırlıyorsun serdar gökreme

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 25 Nisan 2017, 00:15:31 »
Esma hakan ve Serdar gökrem arasındayım şuan. Dhi ile Ekim daha iyi olur diyorlar. Zaten Serkan beyle görüştüm saç tellerim ince olduğu için bonus gibi saçlarım olmaz ama en azından ön tarafta saçlar çıkarsa kel demezler

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 25 Nisan 2017, 17:54:10 »
Doğan hocayla görüştüm maç greft otel dahil 8bin TL dedi
ben 1 ay öncesine kadar 3000-3500 grefte 7000tl alıyor diye duymuştum, acaba otel dahil oldugu için mi 8000tl istiyor, mümkünse bilgi verebilirmisiniz, çünkü eğer 8000 istiyorsa, 6000e esmaserkan daha mantıklı %25 fiyat oynuyor

Ben bı kaç gün önce gorustugumde max greft alıyoruz konaklama dahil 8 bin lira dedi doğan hoca Esma Serkan ilçede görüştüm 6 bin konaklama dahil ama ilerde 1000 lira artışa gidiyoruz demişti benim acikligim çok o yüzden araştırmaya devam ediyorum

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 25 Nisan 2017, 18:09:29 »
Dhi den kötü sonuç alırsam 3500 greft boşa gider ne yapmam gerek bu durumda

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 25 Nisan 2017, 20:38:27 »
hocam sen bırak dhi sevdasını..sonuçları çok ahım şahım değil ..normal bir ekim araştır,serdar gökrem, ilhan serdaroğlu,sibel ulusan,sırf maddiyat dediğin için diyorum bunları en yüzdeli bunlar bence..senin bütçene göre..konya hair var onlarda kelleri kapatıyorlar videolarıda var istersen orayada bak  uygun fiyatı ..yok illa dhi diyorsan esma serkan yada hakan doğanay..daha öncede demiştim

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 25 Nisan 2017, 20:55:15 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=842.0 birde bu arkadaş https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1080.msg32697#msg32697 açıkcası dhi de bunlar hariç vaoov dediğim ekim yok ..çoğu kel ört ekimi bir çoğununda süreci bitmemiş..bu iki arakadaş  genç tesadüf mü bilmiyorum..gençlikle ilgisi var mı çok emin değilim
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2017, 01:44:37 Gönderen: ruhi mücerret »

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 25 Nisan 2017, 21:51:58 »
Yine kafam karıştı  dhi iyi olmaz mı diyorsunuz şimdi  ya bende bonus saç istemiyorum önler kapansın hafif taransın yeter

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 25 Nisan 2017, 22:07:07 »
Bu arada en çok beğenilen Ekimcilerden hakan Doğanay ve doğan Turan yıllarca dhi ile Ekim yaptı

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 26 Nisan 2017, 10:46:37 »
Kardeşim Esma Serkan fiyat çok uygun  inşallah sonucu da iyi olur

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 28 Nisan 2017, 18:32:01 »
Bende araştırıyorum dhi kafama yatiyo ama acikligim çok benim z.kul beni aşıyor bilmiyorum napacam

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 28 Nisan 2017, 23:33:52 »
Artık bir yer bulup gidelim

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 28 Nisan 2017, 23:37:55 »
Dhı de son gelinen durum nedir çok bilmiyorum ama benim bildiğim dhı yöntemi her saça uygun değil,çok standart yöntem dhı tekniği esnetip greft tipi ve yapısına uygun ekim yapmak çok mümkün değildi diye biliyorum,zaten dhı bazı kişilerde çok iyi sonuçlar ortaya çıkartırken bazılarındada tam bir hayal kırıklığı yaratıyordu,çok iyi araştırıp karar verin bence...

Facebook Twitter Instagram