Gönderen Konu: Arkadaşlar saçıma bakarak lütfen bir yer önerin  (Okunma sayısı 13911 defa)

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar saçıma bakarak lütfen bir yer önerin
« Yanıtla #61 : 29 Nisan 2017, 21:16:33 »
Medicalparkta Emrah çinik var doktor 2 yöntemlede ekiyor bir bak derim. Forumda 2 ekimi var 4 5 ay içinde çok iyi sonuç almışlardı

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 29 Nisan 2017, 22:00:16 »
Medicalparkta Emrah çinik var doktor 2 yöntemlede ekiyor bir bak derim. Forumda 2 ekimi var 4 5 ay içinde çok iyi sonuç almışlardı
sen ekim yaptırdın mı , bu merkezle ilgili sitedeki 2  sonuç hariç gerçekten yapılan bir ekimini gördün mü..tavsiyede en önemlisi gerçekte görmektir..yada tecrübe etmektir. o yüzden diyoruz mutlaka birebir görün sonuçları, referansları doktordan isteyin..sitede çok iyi paylaşımlar samimi arkadaşlar olsa da  ,bu az duyulmuş yerler ve doktorlarla ilgili canlı referans görün..

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 29 Nisan 2017, 22:55:39 »
Kardeşim Manuel Ekim serdar gökrem yapıyor. Fiyatı uygun ama sıralı ve tuhaf bir Ekim yapıyor. Hakan Doğanay yapıyor birde galiba o da dhi ile Ekim yapıyor. Dhi Ekim normal Ekim gibi olmuyor galiba

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 29 Nisan 2017, 23:25:59 »
sıralı yapması sonucunda doğal görüntü sağlıyor..serdar hoca doğal eker bazı konularda eleştirilse de doğallığı en iyi olan hocalardan biridir.. kendimden biliyorum doğallık konusunda serdar hocanın allahı vardır.  ön çizgi .iyidir..ince punch kullanır..bahsettiğiniz kişi plastik cerrah her sey den önce doğal olmasına önem verir..ha beğenirsin beğenmezsin  ama doğallığı ilk 3 tür..bence türkiyede..serdar  hocanın bugüne kadar 1 kötü ekimi vardır forumda oda çok muammadır..ayrıca paragöz değildir yapamayacağı ekime girmez..ben şahsen plastik cerrahların ayrı tutulması taraftarıyım .. ilhan serdaroğlu, zekeriya kul, koray erdoğan,serdar gökrem,hakan doğanay,,diğer plastik cerrahların da aynı şekilde..ayrı tutulması gerekir..sonuçta sağlık memuru, yok onun yanından ayrılmış ,yok en ünlü hocanın yamağıymış yok koordinatörmüş  yok saç ekim uzmanıymış vs.....arkadaşlar bu adamlar terzi değil plastik cerrah..illaki kötü sonuçları tek tük mevcut.ama bu hastadan  kaynaklı durumdan da olabiliyor..o yüzden plastik cerrahları ayrı tutun bu iş çocuk oyuncağı değil..bas microyu dağıt donörü ektim bitti  forumda çok bunlar dikkat edin..yada ünlü bir hocanın yanından ayrıldık ohhh eurolarla girişelim donanımımız ünlü hocanın yanından ayrılmak deriz ektirenlere de.cerrahta değiliz ama olsun ekiyoruz, dikkat edin !!!..girdiğiniz iş ciddi ciddi estetik ameliyat .bunun farkına varınızzz......
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2017, 12:42:24 Gönderen: ruhi mücerret »

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 30 Nisan 2017, 01:21:37 »
kardeşim serdar hoca için geniş alanlara daha iyi ekim yaptığı söylendi. benim kafamda az da olsa mevcut saçlarım var. onlara zarar verir mi acaba yoksa sıklaştırma ekimi yapar mı

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 30 Nisan 2017, 01:30:05 »
dostum hocayla görüş istersen .senin saç neredeyse  noorwod 6 zaten, plan yapar ona göre neyse onu söyler sana

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 30 Nisan 2017, 02:21:02 »
Noorwood 6 mı naptın kardeşim  :) hoca ya whatsapp tan foto attım okudu ama dönüş yapan olmadı. Yarın yine yazacam. En kötü Esma Serkan a gidecem

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 30 Nisan 2017, 10:24:12 »
Arkadaşlar serdar gökrem hoca tek seans 3500 ön tarafa 3 ay sonrada tepeye 3000 greft Ekim dedi ne düşünüyorsunuz. 8 saatte 3500 greftin ekilmesi çok aceleye gelmez mi  greftler de kayıp çok olur mu acaba  8 ay sonra bir 3000 greft daha sizce çok abartılı değil  mi? Bu zamana kadar sadece serdar bey böyle çok greftli bir Ekim söyledi. Herkes 3500 söyledi genelde

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 30 Nisan 2017, 11:42:54 »
Arkadaşlar serdar gökrem hoca tek seans 3500 ön tarafa 3 ay sonrada tepeye 3000 greft Ekim dedi ne düşünüyorsunuz. 8 saatte 3500 greftin ekilmesi çok aceleye gelmez mi  greftler de kayıp çok olur mu acaba  8 ay sonra bir 3000 greft daha sizce çok abartılı değil  mi? Bu zamana kadar sadece serdar bey böyle çok greftli bir Ekim söyledi. Herkes 3500 söyledi genelde
öndeki saçını ben saymıyorum hocam  o yüzden dedim   hocada saymamış döküleceğini tahmin etmiş o rakamı söylemiş planlaması iyidir hocanın...8 saat iyi normal bir süreç..
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2017, 11:49:46 Gönderen: ruhi mücerret »

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 30 Nisan 2017, 11:50:42 »
12 günde düzelir mi kafa daki izler üstad  işe başlıcam sonuçta  millete maskara olmayalım. en azından saç kısayken ekim olduğu bilinmesin. o yüzden dhi düşündüm  üst tarafı 5 numara yapıyorlar sıklaştırma yapıyorlar. yaralar hemen iyileşiyor.

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 30 Nisan 2017, 15:01:27 »
Serdar hoca benim evime çok yakın en kısa sürede ugrayacam birde Jale hanima giderim aynı gün bakalım ne diyecekler

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 30 Nisan 2017, 16:07:31 »
zekeriya plastik cerrah tı neden donor da hasar bırakıyor demek ki plastik cerrah olmak yetmiyor bırakın allah aşkına

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 02 Mayıs 2017, 18:40:43 »
sen ekim yaptırdın mı , bu merkezle ilgili sitedeki 2  sonuç hariç gerçekten yapılan bir ekimini gördün mü..tavsiyede en önemlisi gerçekte görmektir..yada tecrübe etmektir. o yüzden diyoruz mutlaka birebir görün sonuçları, referansları doktordan isteyin..sitede çok iyi paylaşımlar samimi arkadaşlar olsa da  ,bu az duyulmuş yerler ve doktorlarla ilgili canlı referans görün..
Kardeş arkadaş öneri istiyor bir görüş dedim gittim kendim görüştüm adama fransadan italyadan ekime geliyorlar afrika kökenliler değil yani gayet başarılı sonuçları var. Konu boyunca tutturmuşsun serdar gökrem diye öve öve bitirememişsin biz bir öneride bulunduk 50 tatava yapmışsın. Başlık ne bir yer önerin. Senin önerin varsa bizimde var arkadaşın bütçesi olsa koray hocayı öneriririz

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 03 Mayıs 2017, 16:11:25 »
Esma Serkan a gidecem galiba kararsızım  serdar görkem e gidip 8 saatte halledip kurtulsak mi

Facebook Twitter Instagram