Gönderen Konu: Arkadaşlar saçıma bakarak lütfen bir yer önerin  (Okunma sayısı 13913 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar saçıma bakarak lütfen bir yer önerin
« Yanıtla #30 : 23 Nisan 2017, 22:28:16 »
dhi kanal açılmadan köklerin tek tek yerleştirilmesi  kaleme benzer bir aletle ..diğer saçlara zarar gelmiyor denmesi vs zaten reklam amaçlı .. eğer doktor iyise kanal açan şahısda iyise  dhi ye yada kanal açmaya bakmaz..diğer saçlarına zarar gelmez gittiğin kasapsa dhi de olsa kanalda açsa saçın zarar görür..artısı ekim bölgesi çabuk iyileşiyor onun harici çok bir artısı yok bana kalırsa..ekimde alım önemli sonrada kökü ölmeden ekmek..bu 2 ana süreci iyi yapan yere git..dhi de olsa kanalda olsa bu kadar basit..denklem

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 23 Nisan 2017, 23:06:14 »
Anladım kardeşim o zaman herkes dhi kullansın daha iyi bence

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 23 Nisan 2017, 23:20:41 »
Dhi yontemi daha zahmetli olduğu icin tercih etmiyorlar

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 23 Nisan 2017, 23:20:56 »
Serdar gökrem e giderim en azından adam doçent plastik cerrah.

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 24 Nisan 2017, 00:38:30 »
Doğan hocayla görüştüm maç greft otel dahil 8bin TL dedi

Nikuru

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 24 Nisan 2017, 00:45:22 »
Lifehairankara şahin bey görüş derim ben memnunum 3500 tahmini 6-7 saatte eker

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 24 Nisan 2017, 00:52:44 »
Serdar gorkeme gitme ekimi var sitede bak. Berbat duruyor daha ilk asamada . Doc moc. Olsun olmasin farketme bu beceri ve hüner isi titizlik isi. Arastir icine sinene git derim. Dhi dusunursen Hakan Doganay - Esma Serkan Tetik. ,  dlger turlu dusunursen tabi ki karari se vereceksin manuel.mi micromotor mu diye

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 24 Nisan 2017, 01:33:07 »
Dostum senin kafanda saç var. Yaş kaç, dökülür mü , dökülmez mi bilmiyorum ama onlara da bir zarar gelmemesi gerekiyor.
Benimde saçım sizden biraz daha fazlaca ve eşit dökülme vardı. Zekeriya hoca ile görüşmüştüm, size ekim uygun değil  demişlerdi. Cünkü hiç saç yok gibi ekim yapıyorlar. Sonra Serkan Esma ikilisine yaptırdım henüz 2.aydayım.  Bence Dhi ekim yaptırmalısın. Hakan Doğanay manuel alım yapmaya başlamış. Bir arkadaş yazmıstı yanlıs hatırlamıyorsam greft başı 1,25€. Bütçene göre Doğan Turan yada Serkan&Esmanın ekimler bak derim. Sağlıcakla

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 24 Nisan 2017, 09:38:18 »
Kardeşim yaş 32 Zekeriya kul ile görüştüm 3250 greft ekerim diyor. Diğer saçlar zarar görür diyor ama biz çok sıkı Ekim yapmalıyız diyor. Doğan Turan 8 "bin çok gibi 2 bin daha koyar Zekeriya ya giderim. Serdar gökrem in bir kötü sonucu var evet ama İnternete doktorlara verilen puanlara ve yorumlara baktım herkes saç ekimine çok iyi demiş

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 24 Nisan 2017, 11:26:09 »
serdar gökrem iyi hoca ne derseniz diyin hayal satmıyor ..sitede kötü ekimi olup paylaşımı olmayan hocalar için ne yapalım..hem manuel alır doğallık vardır..ayrıca hastalarının referansını veririr ..arenemed translı mranslı yerlerdeki merkezlere ektireceğime bütçem dahilinde plastik cerrah olan serdar gökreme yada ilhan serdaroğluna giderim..şunu unutmayın koray dahil herkesin kötü sonucu var..sadece burada paylaşılmıyo..doğanayın onlarca zekeriyanında korayında hepsinin var..bu iş birazda senle ilgili bünye ile..serdar hoca hlc ekimini düzeltti hatta keser ekimini düzeltti bunu bizzat biliyorum kendisi arkadaşım..kadir arkadaşım sadece 1 2 ekimle hoca yargılaman hoş değil..bir de ioh var sonuçları belli olacak 3 4 aya onlarıda bekle istersen..ama önemli olan senin kararın..serdar hoca ben dahil 2 arkadaşıma daha önce ekti..ve ben sonuçları görerek donörü görerek gittim..doğallık konusunda  iyidir açık alanda da iyidir..tamamen kişisel görüşüm yanlış anlaşılmasın..

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 24 Nisan 2017, 13:03:23 »
Bugun Serkan beyle konuştum. Fotoğraflarıma bakarak saç tellerimin ince gibi olduğunu ama canlı görmem gerekli olduğunu söyledi. Eğer inceyse ve greftler tekli VS çıkarsa çok iyi bir Ekim olmayabilir dedi. Mantıklı söyledi bence bende zaten aman aman bir saç beklemiyorum. Önler kapansın yeter. Kel demesinler yeter. Diğer yöntemlerle seyrek saçla daha iyi bir Ekim olur mu sizce

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 24 Nisan 2017, 13:45:10 »
Serkan bey Manuel alım yapıyor sanırım doğru mudur

spider35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 24 Nisan 2017, 14:48:48 »
banada 6-7000 bütçeli fiyat/performanı yüksek bi tavsiye olursa çok iyi olur..şakaklar açık...tepede ve üstlerde sıkıntı yok..

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 24 Nisan 2017, 20:45:24 »
İlhan serdaroğlu ama çok kanlı ekimleri

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 24 Nisan 2017, 22:32:50 »
Herkese merhaba  :) uzunca bir aradan sonra bu bölüm altında sizlere yardımcı olmak amacıyla ara sıra yazmaya karar verdim arkadaşlar.Son günlerde gerek mesaj kutuma gelen mesajları okumam dolayısıyla,gereksede bu bölüm altında yardım arayan arkadaşların mesajlarına göz atıp eski günleri yad etmemden dolayı :) bundan sonra kendi çapımda bu bölüm altında cevap arayan arkadaşlara kendi çapımda yardımcı olmaya çalışacağım,nede olsa bu yollardan çok geçtik ve bu yoldan yeni geçmekte olsn arkadaşların yardıma ihtiyacı var gibi görünüyor..,
Stigma saçına baktım,serdar gökremde karar kılmışsın gibi görünüyor,bende serdar gökremde ektirmiş biri olarak ve saçının durumuna bakarak kendisini sana tavsiye edebilirim,yalnız orta hatta kadar ektirmeni tavsiye ederim ,verteks ve orta kısma ekim yaptırırsan ekilenlerin en fazla yüzde yirmi beşi çıkar gerisi heba olur,gökrem sadece ön kısma ve biraz gerisine ekim yaparsa bence güzel iş çıkarır,dökülme şekline ve beklentine uygun olur gökremde ektirmen..,

Facebook Twitter Instagram