Gönderen Konu: Arkadaşlar saçıma bakarak lütfen bir yer önerin  (Okunma sayısı 13916 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar saçıma bakarak lütfen bir yer önerin
« Yanıtla #15 : 23 Nisan 2017, 18:22:39 »
Kardeşim Alp aslan da karar kılmıştım doktorla telefonda da konuştum bana bayağı bilgi verdi. Sonra yabancı forumlara bir baktım adam resmen katliam yapmış. Bana söylediklerini onlarada söylemiş. Sonra vazgeçtim ama ekimleri den memnun olanda çokmuş. Beni vazgeçiren Ekim yapan ekibinin lakayt ve ilgisiz durumları herkes bundan şikayetçi. Erkan Vural olabilir  Serkan görkem e gidecem gibi. Bence bizler çok abartıyoruz forumda 10 kişiyi geçmiyor Ekim yeri yapan. Bence doktor estetik cerrah ümvanlı herkes normal bir Ekim yapar. Serdar gökrem e gidecem sanırım

kuyumcu69

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 23 Nisan 2017, 20:03:55 »
Zamanın varsa ekim merkezlerine gidip iyice araştır. Forumlar ve ekimi yaptıranlarla görüşme sonrası
karar ver. çok fazla bilgiden dolayı kirlilik var.

bananeci

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Nisan 2017, 20:44:07 »
arkadaşlar bende ekim yaptırmayı düşünüyorum ve dökülmem acıklıgım senınkıne benzer bende ekonomık olarak 6 7 bin verebilirim en fazla bende önerilerinizi bekliyorum

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 23 Nisan 2017, 20:49:28 »
Kardeşim Alp aslan da karar kılmıştım doktorla telefonda da konuştum bana bayağı bilgi verdi. Sonra yabancı forumlara bir baktım adam resmen katliam yapmış. Bana söylediklerini onlarada söylemiş. Sonra vazgeçtim ama ekimleri den memnun olanda çokmuş. Beni vazgeçiren Ekim yapan ekibinin lakayt ve ilgisiz durumları herkes bundan şikayetçi. Erkan Vural olabilir  Serkan görkem e gidecem gibi. Bence bizler çok abartıyoruz forumda 10 kişiyi geçmiyor Ekim yeri yapan. Bence doktor estetik cerrah ümvanlı herkes normal bir Ekim yapar. Serdar gökrem e gidecem sanırım

kardeşim serdar hocanın ekimleri var bu forumda ve pek iç açıcı değil incelemişsindir ama tekrar bi gözden geçir derim. onun yerine ankarada jale şenyurt var onu bi araştır

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 23 Nisan 2017, 21:05:02 »
bende 2-3 ay içinde ektireceğim, benım saçlar ile sizinkiler aynı, ben esma serkan düşünüyordum ama kendileri doktor değiller ve antalyadalar, madem bu işi iyi yapıyolar, insanların çoğu istanbuldan geliyo, o zaman istanbulda yapsınlar, insanları umutları için antalyaya sürüklüyolar gibi geliyo, zaten çok kazançlı bir iş bu saç ekimi, doktor olmadıklarından ve mantıklı gelmediğinden eliyorum, benimde saçım seyrek oldugundan DHİ ile yapanlara bakıyorum, o paraya en uygun ekim yapan Doğan Turan kalıyor, 2-3 ay içinde kararımı değiştiren bişey olmazsa bende ona yaptıracağım DHİ yöntemini istedigim için, DHİ de en azından önler doğal oluyor, Zekeriya kulda önler doğal değil bana göre, hatta önleri doğan hocada ektirip, doldurmayı Zekeriyaya yaptırsak daha iyi olur :D
sanırım doğan turanı tercih edeceğim çünkü zekeriya kul 3 katı daha pahalı, malesef fazla maddi durumum yok

edit: esma serkan, doğan hocanın eski ekibiymiş, bencede ekimleri iyi ama doktor değiller güvenemiyorum, sonuçta ameliyat oluyorsunuz, hastanede olmak daha güvenli bence, esma serkanı kötülemıyorum yanlıs anlasılmasın, tercih meselesi sonucta
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2017, 21:08:35 Gönderen: mekola »

ozen1453

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 23 Nisan 2017, 21:24:21 »
Kesinlikle dhi kalem yöntemi ile ekim yaptırmalısın ki doğal bir sonuç alabilesin. Bu yüzden Akdeniz Saç Ekimi ile görüşmeni tavsiye ederim. Hastane ortamında , doktor eşliğinde ve tecrübeli ekibi ile kesinlikle bir ön görüşme ayarlamasınız. Dhi (kalem) yöntemi, kanal yöntemine göre biraz pahalı olsada güzel sonuç ve doğallık isteniliyorsa DHI olmalı saç ekiminiz.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 23 Nisan 2017, 21:29:46 »
Akdeniz sac ekimi icime sinmedi kimseyi dinleme gozunle sonuclara bak
 Ona gore yaptir.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 23 Nisan 2017, 21:33:22 »
Kardeşim  benim içinde dhi mi olması gerek

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 23 Nisan 2017, 21:34:01 »
Konu yanlış yere açılmış ... taşınmalı

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 23 Nisan 2017, 21:35:55 »
Doğan Turan ıda seçeneklere koydum. Onun Ekim yeri neresi acaba

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 23 Nisan 2017, 21:37:16 »
Kardeşim yanlış yer ama diğer tarafa yazınca saç ektirenler görmüyorlar bizi

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 23 Nisan 2017, 21:41:37 »
doğan turanı 2hafta önce kadar aradığımda, istanbul bahçeşehirde bir hastanede ekim yaptığını söyledi, sizde arayıp bilgi alabilirsiniz, doğan turan dememin sebebi, şuanda istanbulda DHİ ekim yapan 6-7bin tl fiyatlara doğan turan var, eğer baska ekimcide varsa onlarıda konusabiliriz

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 23 Nisan 2017, 21:45:45 »
baska illerde DHİ ve slit fue yapanlar ile konustum,  aynı ekim yeri slit 3000tl ise DHİ 6000 istiyor, yani normali neyse DHİ 2 katı istiyor, DHi ekimde önler daha doğal oluyor gibi, sitede DHİ ekimlerin sonuçları var, fue ye göre daha doğal duruyor, ekim yerlerinin %90-95i slit fue yapıyor, eğer öyle olacaksa o kadar çok ekim merkezi varki içinden çıkmak mümkün değil, özellikle istanbulda elini sallasan 3000tl ye ekim yapan merkezler çıkıyor

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 23 Nisan 2017, 22:05:09 »
bana göre dhi yaptıracaksan bu işi yıllardır yapan hakan doğanaya gitmek mantıklı yada esma serkan  güneşli erdem hastanesi..ayrıca sitede 2 tane vovv  dediğim dhi ekimi gördüm dhi ye bu kadar takılmayın bence geneli ele alırsak genel diyorum hepsine bakın 2 dir vaaoov sonuç dhi de,kanal ekimlerine lateral ve iğneli ekimlere bakın onlarca vaoov dersiniz..dhi ye takılmayın şişirme geliyo 2 katı olması falan
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2017, 22:21:55 Gönderen: arkeolog »

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 23 Nisan 2017, 22:16:09 »
Dhinin farkı ne onu bile bilmiyorum yeni duydum.

Facebook Twitter Instagram