Gönderen Konu: Sizce fakirlik mi daha beter çirkinlik mi?  (Okunma sayısı 1474 defa)

DavyJones

• Hero Member
Sizce fakirlik mi daha beter çirkinlik mi?
« : 16 Kasım 2020, 21:12:57 »
Herkes fakirlik der ama bence çirkinlik daha fena.
Mesela üni okurken iş görüşmelerine gittim zara h&m gibi tipe bakan yerler direk tipten eledi. İnsaflı birkaç adama denk geldim anca öyle iş buldum.
17 18 yaşlar bir insanın psikolojisinin en kırılgan olduğu yaşlar, o yaşlarda çirkin olduğumun farkına vardım odamdan çıkmadan günlerce ağladığımı bilirim. Potansiyelimi tam kullamadım bu yüzden. Her aynaya baktığımda kara kuru şekilsiz tipsiz bir surat görüyordum beni hayata bağlayan hiç bir şey yoktu.
Bir tanıdığımın ablası sırf güzellikle iş hayatında yükseldi bankada çalışıyor ünisi bölümü dandikti.
He şu da var babam altıma bmw çekse mutlu olabilirdim. Tipimi ne ben ne başkası takardı. Ama gel gör ki hala taksitleri bitmemiş 10 yıllık civic’ini bile vermiyor.  Ufak bir göçük yaptım diye delirdi. Kendisi çok daha beter kazalar yapmıştı yıllar önce. Yani sadece tipsizliği değil beceriksizliği de vermiş.

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Sizce fakirlik mi daha beter çirkinlik mi?
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2020, 22:08:47 »
İkiside değil Psikolojisi bozuk olmak diyorum

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2020, 22:10:32 »
sen kafayı sıyırmışsın. Benim tipi gör Allah'a dua et.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2020, 22:11:26 »
Seni suratnaklisonuclari.com a yönlendiriyoruz.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Kasım 2020, 22:51:55 »
Acınası halde yıkık, melankoli bir karakter olmak daha beterdir.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2020, 23:57:11 Gönderen: Kıvanç Saçlıtuğ »
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2020, 22:55:32 »
Beyin en önemlisi, o da sende yok

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2020, 23:08:40 »
Donanımhaber reddit bitti.
Saçekimsonuçları başladı.

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2020, 23:53:31 »
Kardeşim tip önemli ama heryerde önemli değil bu forumda çok seviyeli insanlar var ama sana yorum yapanların çoğu seviyesiz yorumlarda bulunmuş yakma kimseyi sen , kendi çabanla bi yere gelebilirsin tipi Aş herkes yakışıklı değil zaten 😉

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2020, 01:28:34 »
Beyin onemli
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2020, 01:34:16 »
Açık konuşalım çirkinlik insan doğası gereği her ortamda dezavantaj sağlıyor. İnsanlar bilinçaltında sizi ilk görüşte kodlar. Bununla ilgili araştırmalar var.

Çirkin ya da esmer kişiler iş gorusmelerinde daha olumsuz sonuç alıyor. Güvenilmez hissiyatı uyandırıyor.

Sarışın ya da yakışıklı kisiler, bir iş gorusmesinde çok daha farkla olumlu sonuç alabiliyor.

Birçok güzel kadının şirketlerde kolayca iş bulabilmesi bu yüzden. Çirkin kadın da aynı zorluğu yaşar. Erkek kız farketmiyor.

Ancak disilerle iletişimde bu geçerli değil.

Schopenhauera göre dişiler sadece kendi ve çocuğunu garanti altına alabilecek, gerek fiziksel irilik ya da zenginlik gücü ile onun ve doğacak çocuklarını güvenli tutabilecek erkekleri ararlar. Çocuğa güzelliğini verme işini kendi üzerlerine alırlar bilinçaltında.

Çok rastlamissinizdir,  etrafinizda harika güzellikte kızlar, yaşı 25 üzerine geçtiği anda garip garip adamlarla hızlıca Nisan düğün yaparlar. Bu kız bu tiple nasıl evlendi ya diye bakarsınız.

Yani sosyal ortamlarda çok önemlidir, saygı duyulan vs için. Arkadaş gruplarında hep bir ortamı yönlendiren çocuk olur. O çocuk ya iri yarıdir ya da yakışıklı firlamadir.

Ama olay iş görüşmesi ya da sosyal ortam dişine çıkıp çiftleşme ve üremeye geldiğinde vücut büyüklüğü erkeksilik ya da günümüzde güç sayılan para önemli olur.

Bu yüzden kel Mel farketmez beyler mesela. İyi bir ekonomik durumda olan her erkek,  yaşı 25e gelen kızı, istediği güzellikte kızı kapabilir.

Ha ama o kız 25 yaşina gelmeden önce, yani tipe baktığı yaşlarda kimlerle neler yapmış olur orası da sizin takdiriniz.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2020, 01:45:09 »
Sen hukuk mu okuyordun?
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 17 Kasım 2020, 01:51:13 »
Açık konuşalım çirkinlik insan doğası gereği her ortamda dezavantaj sağlıyor. İnsanlar bilinçaltında sizi ilk görüşte kodlar. Bununla ilgili araştırmalar var.

Çirkin ya da esmer kişiler iş gorusmelerinde daha olumsuz sonuç alıyor. Güvenilmez hissiyatı uyandırıyor.

Sarışın ya da yakışıklı kisiler, bir iş gorusmesinde çok daha farkla olumlu sonuç alabiliyor.

Birçok güzel kadının şirketlerde kolayca iş bulabilmesi bu yüzden. Çirkin kadın da aynı zorluğu yaşar. Erkek kız farketmiyor.

Schopenhauera göre dişiler sadece kendi ve çocuğunu garanti altına alabilecek, gerek fiziksel irilik ya da zenginlik gücü ile onun ve doğacak çocuklarını güvenli tutabilecek erkekleri ararlar. Çocuğa güzelliğini verme işini kendi üzerlerine alırlar bilinçaltında.

Çok rastlamissinizdir,  etrafinizda harika güzellikte kızlar, yaşı 25 üzerine geçtiği anda garip garip adamlarla hızlıca Nisan düğün yaparlar. Bu kız bu tiple nasıl evlendi ya diye bakarsınız.

Yani sosyal ortamlarda çok önemlidir, saygı duyulan vs için. Arkadaş gruplarında hep bir ortamı yönlendiren çocuk olur. O çocuk ya iri yarıdir ya da yakışıklı firlamadir.

Ama olay iş görüşmesi ya da sosyal ortam dişine çıkıp çiftleşme ve üremeye geldiğinde vücut büyüklüğü erkeksilik ya da günümüzde güç sayılan para önemli olur.

Bu yüzden kel Mel farketmez beyler mesela. İyi bir ekonomik durumda olan her erkek,  yaşı 25e gelen kızı, istediği güzellikte kızı kapabilir.

Ha ama o kız 25 yaşina gelmeden önce, yani tipe baktığı yaşlarda kimlerle neler yapmış olur orası da sizin takdiriniz.
Zevkle okudum 👍🏻

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 17 Kasım 2020, 02:01:00 »

Dostum esmer olmak ile sarışın olmak arasında ki fark biri çirkin biri yakışıklı mı :) cidden şaka gibi yorumların var.Esmer olup yakışıklı olan bir sürü insan var.Kenan İmirzalıoğlu Burak Özçivit gibi ünlüler beyaz ya da sarışın mi
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Buckley

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 17 Kasım 2020, 02:02:17 »
Çok fazla parametre var hem iş hayatı için hem karşı cinsle olan ilişkilerde. Çirkinim diyip bunun arkasına kaçmamak lazım. H&M falan biraz uç örnek olmuş. Boyum 1.60 ama basketçi olamadım demeye benziyor bu. Tabi ki oralara girerken görüntü önemli. Neyse konudan bağımsız, çok çirkin olup kariyerlerinde çok başarılı olan insanlar var. Sen hiç çaba göstermeyip odanda ağlamayı tercih edersen hayatı hiç bi yerinden yakalayamazsın. Biliyorum, kolay değil. Ortada bir haksızlık var gibi de gözüküyor ama kendine hedef koymazsan ve bu yolda çabalamazsan hiç yol alamazsın.

Kişisel tavsiyem motivasyonunu yüksek tutmak için yollar geliştirmen. Atıyorum BMW mi istiyorsun, istediğin arabanın fotoğrafını arka planın yap. Motivasyonun düştüğünde görmek iyi gelecektir. Belki hiç bi zaman bi BMW'ye sahip olamayacaksın ama o yoldaki çabalaman sıfır bir civic'in yada ne bileyim ne istiyorsan ona sahip olmana sebep olacak. Bu kadar pes etmişlik, loserlıkla çok sıkıntı yaşarsın. Belki biraz sert oldu söylediklerim fakat bu kadar kaybetmişliğe asla gelemiyorum. Hele dünyada kimler kimler neleri başarırken.

Bu arada mesajı attıktan sonra aklıma geldi. Kesinlikle küçümsemek için söylemiyorum ama Halil Söyletmez gibi bir adam var. Belli bir yaşa gelene kadar o da benzer sıkıntıları yaşamıştır diye tahmin ediyorum.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 17 Kasım 2020, 02:03:21 »
Money, ofc.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur