Gönderen Konu: 3000 greft saç ekimi Engin Sönmez İstanbul --08.02.2017--  (Okunma sayısı 30440 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 3000 greft saç ekimi görüşlerinizi merak ediyorum
« Yanıtla #16 : 10 Mayıs 2017, 09:39:00 »
Kardeşim bazılarında 3 aydan sonra başlıyor bazılarında 5. Aydan sonra ama mutlaka çıkacak.

brs16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 10 Mayıs 2017, 13:16:30 »
Kardeşim bazılarında 3 aydan sonra başlıyor bazılarında 5. Aydan sonra ama mutlaka çıkacak.
Bencede mutlaka çıkmalı :) 

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 10 Mayıs 2017, 20:36:48 »
Sabrın sınırlarını zorlayacağın günleri geçmişgeçmişsin dostum, bundan sonrasi daha kolay geçer diye düşünüyorum
🏇🏇

brs16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 11 Mayıs 2017, 00:56:10 »
Sabrın sınırlarını zorlayacağın günleri geçmişgeçmişsin dostum, bundan sonrasi daha kolay geçer diye düşünüyorum
sabrediyorum sabrediyorum da benim anlamadigim cikicak olan saclarin yeri bile belli degil kel duruyo nasil kapancak oralarii merak ediyorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 11 Mayıs 2017, 01:13:42 »
sabrediyorum sabrediyorum da benim anlamadigim cikicak olan saclarin yeri bile belli degil kel duruyo nasil kapancak oralarii merak ediyorum

Rahat ol, Ekim yaptırmış olan herkesin yaşadığı standart sorular Ve kaygılar Bunlar.. çıkacaktır..

brs16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 11 Mayıs 2017, 02:14:36 »

Rahat ol, Ekim yaptırmış olan herkesin yaşadığı standart sorular Ve kaygılar Bunlar.. çıkacaktır..
👍👍 insallah

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 11 Mayıs 2017, 08:50:09 »
Ekilen greftlerin yerlerine bakınca diğer yerlerden farklı olduğu görülüyor bellikibir hareketlenme var. Eninde sonunda çıkacak  takviye ilaç kullanıyormusun ?

brs16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Mayıs 2017, 02:29:51 »
Ekilen greftlerin yerlerine bakınca diğer yerlerden farklı olduğu görülüyor bellikibir hareketlenme var. Eninde sonunda çıkacak  takviye ilaç kullanıyormusun ?
doktorumun verdigi bi sprey var dostum onu kullaniyorum dla derm lion age detox action anti hair loss serum yaziyo uzerinde bunu kullaniyorum dedigin gibi olur umarim

brs16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Mayıs 2017, 17:13:03 »
96.gün traş olduktan sonra alinan bölgeyle ekilen bölge sizce ne durumda arkadaşlar

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 12 Mayıs 2017, 17:35:28 »
ekim sonrası dönor nasıl görünür,çoğu insanın merakıdır.en net hali bu oldu sanırım.çünkü kimse bu kadar kısa tutmaz,bu nedenle nasıl bir görüntü olduğu çok iyi görülemiyor. ortalama 3000-3500 greft alındığında ense bu şekildeymiş. site için faydalı oldu :) ama siz yine de bu kadar kısa tutmayın derim ben.

brs16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 14 Mayıs 2017, 13:04:46 »
ekim sonrası dönor nasıl görünür,çoğu insanın merakıdır.en net hali bu oldu sanırım.çünkü kimse bu kadar kısa tutmaz,bu nedenle nasıl bir görüntü olduğu çok iyi görülemiyor. ortalama 3000-3500 greft alındığında ense bu şekildeymiş. site için faydalı oldu :) ama siz yine de bu kadar kısa tutmayın derim ben.
tam olarak iyilestigini dusundugumde sac similasyonu yaptiricam enseye ben yan taraflari uzun sevmiyorum :)

brs16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 21 Mayıs 2017, 21:37:43 »
105.gün benden önce ekim yaptir olan arkadaslar bi yorum yapsa guzel olur ya çıkmıcak galiba ekilen saçlar nerdrysr 4 ay oldu

ahmet8630

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 23 Mayıs 2017, 12:46:37 »
hocam merhaba sacınız 4.aydan cıkıs baslıycaktır. 4-6 ay  kendini net belirliycek.
sacınızın arka kısmına baktım super saclarınız var. 
şok dokulme yaşadınız mı ? kacıncı gunden sonra saclarınız dokulmeye basladı. bunları neden soruyom derseniz  uzman doktordan bılgı aldım erken şok dokulme ekimin  başarısız oldugunu belirten bır mesajdır.kökler çok soğutulmuş yada çok bekletilmiş olması buda köklerin ölmesi demektir.
saygılar.

brs16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 23 Mayıs 2017, 15:22:48 »
hocam merhaba sacınız 4.aydan cıkıs baslıycaktır. 4-6 ay  kendini net belirliycek.
sacınızın arka kısmına baktım super saclarınız var. 
şok dokulme yaşadınız mı ? kacıncı gunden sonra saclarınız dokulmeye basladı. bunları neden soruyom derseniz  uzman doktordan bılgı aldım erken şok dokulme ekimin  başarısız oldugunu belirten bır mesajdır.kökler çok soğutulmuş yada çok bekletilmiş olması buda köklerin ölmesi demektir.
saygılar.
3. hafta haftaydı galiba hocam ekilenler dökülmeye başladı nerdeyse tamamı döküldü diyebilirim 5 5 bucuk saat sürdü operasyon

Facebook Twitter Instagram