Gönderen Konu: DHİ SAÇ EKİMİ ANTALYA(ESMA&SERKAN) 2010+2000 greft (14-15 NİSAN 2017)  (Okunma sayısı 51618 defa)

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
...

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
6.aya gore çok guzel ilerliyor ustelik de herkesin cesaret edemedigi templeriniz fuallerinizin ust ksmi dogal bir sekilde oturmus 1.yil sonunda cok daha mutlu olursunuz yeni cikan saçların var olan ile esitlenmesi ve hacim kazanmasi icin daha zaman var

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saolun inş :) , 7. Aydan sonra pek gelişme olmaz diyen de oluyor o yüzden biraz gergin bi bekleyiş var inş hayalimizdeki saçlara kavuşuruz olmadı 2. Ekimi düşünecez artık :/

firat_hanen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Murat hocam saçlarımız birebir aynı giidiyor :) çok güzel olmuş 6 aydan sonra hacimlenme devam edecek göreceğiz inşallah.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnş bakalım cansız olan,yeni çıkanlar var biraz onlarla beraber biraz daha iyi bi sonuç olur diye ümit ediyorum 😊

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donörü kısa kestirdinmi hiç hocam donör ne durumda

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Enseyi hep naturel kestiriyorum bişey diyen olmadı şimdiye kadar donör bölgem baya sıktı saç tellerimde çok kalın değil normal kalınlıkta, hatta elimi attığımda bile eskiye göre çok bi fark hissedemiyorum
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2017, 20:42:39 Gönderen: Murat.48 »

blackeneds

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi gayet iyi tutmuş, şimdilik sorun seyreklik gibi duruyor. İlk hali ile kıyaslanınca açıkçası fiyat performans olarak ben başarılı buldum. Doğallık anlamında da sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bundan sonra seyreklik biraz giderilirse bence çok başarılı bir sonuç. Şakak kısmını da dert etmeyin bence orası da zor tutan bir yer olarak gayet iyi tutmuş, tek sıkıntı belki kalın saç tellerinin olması, onu da o kısmı iyice kısa kestirerek çözersiniz.

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
Guzel gorunuyor ekiminiz , daha da sıklaşıcaktir :)
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
son durumu paylaşır mısınız?

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam son durum nedir güncel foto paylaşır mısınız ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Başlığı kücük harf yapınız lütfen geçmiş olsun.
Global Moderator

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bana topik varmış gibi geldi bu saçta,tecrübeli arkadaşlar bana katılırlar mı?Tabi kimsenin günahını da almak istemem

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bana topik varmış gibi geldi bu saçta,tecrübeli arkadaşlar bana katılırlar mı?Tabi kimsenin günahını da almak istemem

Fön çekildiğinden öyle gelmiş olabilir size,topik kullanmıyorum ki olsa tepe verteks bölgesinden belli olurdu orası kısmen seyrek fazla bi ekim yapılmadığı için ,tabi şunu da söylemek lazım bu saçımın en iyi hali berberde kesilip yıkanıp fön çekilmiş hali, daha hacimli durur illaki

Facebook Twitter Instagram