Gönderen Konu: DHİ SAÇ EKİMİ ANTALYA(ESMA&SERKAN) 2010+2000 greft (14-15 NİSAN 2017)  (Okunma sayısı 51764 defa)

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnş vala, bana da kökü yok içerde kalmıştır sıkıntı olmaz gibi geldi,serkan beye gönderdim fotoğrafı büyük ihtimalle kayıp dedi 4. Günde şok dökülme olmaması lazım dedi.

Bende de epey oldu hocam. Kabuk dökme sürecinde çok oluyor. Genelde kan olmadığı sürece kayıp olmaz deniyor ama emin değilim bende. Serkan beye sormustum kan gelmiştir ama farketmemişindir demişti. 4-6 ayda belli olacak bakalım

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen banada öyle dedi,tekli olduğundan farketmemişsindir dedi, genelde kayıplar kanamalı oluyormuş dediğin gibi, inş fazla olmaz şu riskli dönemi atlatanakadar

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 10. Gündeyim,kabukları döktük ama karın ağrısı buldurdu şu kabuklar bana 8.güne kadar doğru düzgün kabuk dökülmedi,bulaşık süngeriyle yaptım yıkamaları bas çek şekilnde,bepantol kremi elimle gene bas çek şeklinde sürdüm.kabukların bazılarında kırık saçlar gibi bazılarında köklü gibi saçlar geldi.baya canım sıkıldı yıkamaları yaparken,günde 2defa yaptım yıkamayı

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim hayırlı olsun en güzeli bu işleme başlamak ve bitirmek şuan kurtuldun bu en güzel tarafı. Darısı bizlere.. Bende Esma Serkanı düşünüyorum. Alın çizgini sen mi belirledin acaba

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
10.gün donör bölge

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen şuan görüntümden memnunum herkesde beğenio hiç belli olmuo kısa kestirmiş gibi diolar,zoru atlattık inş kayıp olmaz bundan sonra

Ön çizgiyi beraber belirledik,ön çizgi hoşuma gitti açıkçası,sağ şakaktan biraz memnun değilim ama onunda uzayınca şeklini alınca sırıtacağını düşünmüyorum.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sıklık nasıl sizce ön hattın?
fotolar yakından olduğundan biraz daha seyrek duruo fotolarda, gerçekte daha iyi bence ama biraz boşluklar var gibi

HMÖ52

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Banada öyle geliyor ki bu dhi ekimlerde kanlanma çok olmuyor kan akışı sağlanmıyor diye klasik sisteme göre herkeste iyi sonuç vermiyor. Kararsızım bende mevcut saçları korumak için dhi düşünüyordum

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel görünüyor sakak kısmı uzayinca düzelecektir şok dökülme ne zaman başlayacak ne kadar olacak bakalım

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Banada öyle geliyor ki bu dhi ekimlerde kanlanma çok olmuyor kan akışı sağlanmıyor diye klasik sisteme göre herkeste iyi sonuç vermiyor. Kararsızım bende mevcut saçları korumak için dhi düşünüyordum

Peki birde şu açıdan bakalım slit ile kesi oluşunca greftleri ekene kadar pıhtılaşma daha çok olmaz mı ? Dhi de hiç kanama yok değil elbet ama kanın pihti olma ihtimali daha az gibi geliyo bana.

Asıl merak ettiğim ekimden önce ve sonra 1 seans prp yaptırmak şok dokulmeyi yada fire vermeyi azaltır mı ?

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel görünüyor sakak kısmı uzayinca düzelecektir şok dökülme ne zaman başlayacak ne kadar olacak bakalım

Teşekkürler bakalım inş çok olmaz ama ben şok dökülmeden çok kayıp işi düşündürüp beni inş çok bi fire vermeyiz :)

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Peki birde şu açıdan bakalım slit ile kesi oluşunca greftleri ekene kadar pıhtılaşma daha çok olmaz mı ? Dhi de hiç kanama yok değil elbet ama kanın pihti olma ihtimali daha az gibi geliyo bana.

Asıl merak ettiğim ekimden önce ve sonra 1 seans prp yaptırmak şok dokulmeyi yada fire vermeyi azaltır mı ?

Güzel bi noktaya değinmişsiniz,pıhtı olarak hiç düşünmemiştim. Benide düşündüren greftleri kaleme yerleştirirken çok oynuolar gibi geldi bana greftle genel olarak daha çok oynanıo gibi geldi bana dhi de,

Belkide en iyisi ikisinin karışımıdır zekeriya kulun yöntemi gibi iğneyle açıo kanalı açar açmaz yerleştirio grefti bildiğim kadarıyla hem fazla dışarda kalmamış oluo greft

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Güzel bi noktaya değinmişsiniz,pıhtı olarak hiç düşünmemiştim. Benide düşündüren greftleri kaleme yerleştirirken çok oynuolar gibi geldi bana greftle genel olarak daha çok oynanıo gibi geldi bana dhi de,

Belkide en iyisi ikisinin karışımıdır zekeriya kulun yöntemi gibi iğneyle açıo kanalı açar açmaz yerleştirio grefti bildiğim kadarıyla hem fazla dışarda kalmamış oluo greft

Benimde aklımdaki  bu kaleme yerleştirirken greftlerin zarar görmesi bana gore greftlerin zarar görmesi dışarda kaldığı zamanla orantılı ve kalitesine bağlı

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminizi hangi hastane veya klinikte oldunuz hocam teşekkürler

Facebook Twitter Instagram