Gönderen Konu: DHİ SAÇ EKİMİ ANTALYA(ESMA&SERKAN) 2010+2000 greft (14-15 NİSAN 2017)  (Okunma sayısı 51619 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
doğallığı hoşuma gitti surecte tamamlanınca kusursuz bir ekim olucak gibime geliyor
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
Hocam yanlar tuttu mu sizce? O bölgede biraz cesaret isteyen bir ekim yapılmış. Ben de aynı bölgede ekim istiyorum. Umut veriyor mu şimdiki durumu?

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel sonuçlar olacak gibi görünüyor. Şimdiden gayet İyi görünüyor

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam yanlar tuttu mu sizce? O bölgede biraz cesaret isteyen bir ekim yapılmış. Ben de aynı bölgede ekim istiyorum. Umut veriyor mu şimdiki durumu?

Tutmaktan ziyade şakak ekiminde doğallık bir tık daha geride kalıyor.benim şakaklardaki saçlarım incelmiş zayıflamıştı bu yüzden ekim yapılan saçlar biraz daha kalın olduğundan doğallık sıkıntıya giriyor ve şekil olarak tam doğal bir görüntü yakalamak çok zor doğal bir form vermek .birde daha tam sonuç değil nihayi sonuca göre tespit yapmak daha doğru olur.çok bi ekim yapılmadı şakaklarıma görüntüdende çok bi rahatsızlığım yok ama oraya ektireceklerimi tepeye ektirseydim dedim duruma göre gene ektirilelirdi şakaklara.tutmada sıkıntı görmedim hatta üstlere göre daha az şok dökülme oldu.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel sonuçlar olacak gibi görünüyor. Şimdiden gayet İyi görünüyor

Teşekkürler 🙏🏼 şuan atak zamanı 7. 8.aya kadar bekliyorum çıkanı kar 😉

bozkurt

• Hero Member

Tutmaktan ziyade şakak ekiminde doğallık bir tık daha geride kalıyor.benim şakaklardaki saçlarım incelmiş zayıflamıştı bu yüzden ekim yapılan saçlar biraz daha kalın olduğundan doğallık sıkıntıya giriyor ve şekil olarak tam doğal bir görüntü yakalamak çok zor doğal bir form vermek .birde daha tam sonuç değil nihayi sonuca göre tespit yapmak daha doğru olur.çok bi ekim yapılmadı şakaklarıma görüntüdende çok bi rahatsızlığım yok ama oraya ektireceklerimi tepeye ektirseydim dedim duruma göre gene ektirilelirdi şakaklara.tutmada sıkıntı görmedim hatta üstlere göre daha az şok dökülme oldu.

Ekimde en çok takıldığım yerlerden biri o kenardaki üçgen kısım. Birçok ekimci oraya ekim yapmaktan kaçınıyor. Boş durunca da doğal durmuyor. Ekim olunca da dediğiniz gibiyse yine doğal durmayacak. Sıkıntı verici bir durum.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Ekimde en çok takıldığım yerlerden biri o kenardaki üçgen kısım. Birçok ekimci oraya ekim yapmaktan kaçınıyor. Boş durunca da doğal durmuyor. Ekim olunca da dediğiniz gibiyse yine doğal durmayacak. Sıkıntı verici bir durum.

Aynen çok açık değilse yaptırmamak lazım bence ama şakak çok açıksa busefer gene doğallık sıkıntıya girio dediğiniz gibi

ReLaX

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum nasil gelisme var mi?

Ahmet456151

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
murat kardeş bu esma-serkan ekibine nasıl ulaşabiliriz whatsaptan bilgi verebiliyorlarmı.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
murat kardeş bu esma-serkan ekibine nasıl ulaşabiliriz whatsaptan bilgi verebiliyorlarmı.

Serkan bey ilgileniyor ,watsaptan da ulaşabilirsin ,0 (541) 447 57 69

poison

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz guzel gidiyor. Sonuc tatmin edici olacak gibi.

Verteks cikislari nasil acaba? Kacinci gunden sonra vertekste cikislar basladi? Bir de Proscar kullaniyor musunuz su an?
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2017, 21:49:22 Gönderen: poison »

fatih23

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sonic nasil yeni resimler yokmu.Bende o Ekimi düsünüyorum DHI yöntemi.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz guzel gidiyor. Sonuc tatmin edici olacak gibi.

Verteks cikislari nasil acaba? Kacinci gunden sonra vertekste cikislar basladi? Bir de Proscar kullaniyor musunuz su an?

Vertekse çok bi ekim yapılmadı benim ,bildiğim kadarıyla vertex biraz daha sonuç veriyor.şuan az bi fark var eskiye göre verteks te,çok düzenli olmamakla beraber proscar+biotin kullanıyorum

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sonic nasil yeni resimler yokmu.Bende o Ekimi düsünüyorum DHI yöntemi.

Yoğunluktan yeni resim atamadım,6 ay doluyor artık traş olunca atıcam

Facebook Twitter Instagram