Gönderen Konu: DHİ SAÇ EKİMİ ANTALYA(ESMA&SERKAN) 2010+2000 greft (14-15 NİSAN 2017)  (Okunma sayısı 51641 defa)

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunuda sormuştum ekim esnasında kökler nekadar dışarda kalabilio,bide kaleme koyarken falan zarar görürmü diye,greftlerin 8saat dışarda yaşama süresi varmış uygun ortamda ama alınan greftler 500 lü pedlere dizilio greftler pedlerin içinde izotonik bi sıvı var onun içinde -3 derece beklio dolapta bide ilk alınanlar önce ekilio

Kaleme yerleştirirkende acemi biri zarar verebilir dendi onun için ekim esnasında yardımcıların bile rolü büyük ekimin sonucunda

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Antalyada bi anestezi uzmanının (ismini sormadım bülent kanevetçi die yazılıodu forumda)kliniğinde yapıldı ismi aspenklios gibi bişeydi,ama ekim esnasında bi cildiyecide geldi bikaç ilaç söyledi vitamin takviyesi gibi serkan beye tavsiye edebilirsin diye,proscardan bahsetti bayaca,bikaç doktorda kullanıo olabilir kliniği.

firat_hanen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 10. Gündeyim,kabukları döktük ama karın ağrısı buldurdu şu kabuklar bana 8.güne kadar doğru düzgün kabuk dökülmedi,bulaşık süngeriyle yaptım yıkamaları bas çek şekilnde,bepantol kremi elimle gene bas çek şeklinde sürdüm.kabukların bazılarında kırık saçlar gibi bazılarında köklü gibi saçlar geldi.baya canım sıkıldı yıkamaları yaparken,günde 2defa yaptım yıkamayı

Hocam allah icin su bepantol u kafadan nasil cikarabildin suruyorum yarim saat bekliyorum kafaya yapisiyor resmen suyun altinda bas cek bas cek cikartamiyorum dibinde mutlaka beyaz beyaz kaliyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 10. Gündeyim,kabukları döktük ama karın ağrısı buldurdu şu kabuklar bana 8.güne kadar doğru düzgün kabuk dökülmedi,bulaşık süngeriyle yaptım yıkamaları bas çek şekilnde,bepantol kremi elimle gene bas çek şeklinde sürdüm.kabukların bazılarında kırık saçlar gibi bazılarında köklü gibi saçlar geldi.baya canım sıkıldı yıkamaları yaparken,günde 2defa yaptım yıkamayı

Hocam allah icin su bepantol u kafadan nasil cikarabildin suruyorum yarim saat bekliyorum kafaya yapisiyor resmen suyun altinda bas cek bas cek cikartamiyorum dibinde mutlaka beyaz beyaz kaliyor.
evet onu sıkarmak biraz zor oluyor suyla biraz sabır gerektıyor çıkara bıldıgını çıkar çıkaramadıklarını kafa derısı emer zaten
Global Moderator

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
vala onun için kalması pek sıkıntı olmuo denmişti ama yıkadıktan sonra kabuklar beyazlıo onları krem sanıp çıkaramıom die yakınanlar da  oluo demişti serkan bey,ben bulaşık süngerinin sarı yumuşak kısmıyla yaptım bide bas çekleri günde 2 defa yıkama yapıodum 8 .güne kadar doğru düzgün kabuk dökemedim stres oldum.artık yıkamadan sonra kabuklar yumuşayınca elimle ufak ufak dokunarak dökülmelerine ysrdımcı oldum.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
26. Gün, sol tarafı bi kabuk gibi bişey vardı hafif tırtıkladım,kabukla saç tali geldi,sonra baktım kanamış hafif ama kök falan gelmedi zarar gelmişmidir köke bilmiom🤔😕

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir taneden birşey olmaz kardeşim :)

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülme başlamadımı hepsi duruyo ekilenlerin sanki ?

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vala farkettiğim iki tane oldu aynı,farketmedende kanadıysa bilmiom öle ufak.. yani totale, sonuca bakmak lazım,

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülme başlamadımı hepsi duruyo ekilenlerin sanki ?

Şok dökülme 15. ,16. Günden sonra başladı ama çok fazla bi şekilde değil,kırılanlarda oluo

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah demeyi unutmayın ha!!! 😊

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Maaşallah kardeşim bende haziran ayında aynı ekibi düşünüyorum bakalim

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları