Gönderen Konu: DHİ SAÇ EKİMİ ANTALYA(ESMA&SERKAN) 2010+2000 greft (14-15 NİSAN 2017)  (Okunma sayısı 51600 defa)

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bana topik varmış gibi geldi bu saçta,tecrübeli arkadaşlar bana katılırlar mı?Tabi kimsenin günahını da almak istemem

Fön çekildiğinden öyle gelmiş olabilir size,topik kullanmıyorum ki olsa tepe verteks bölgesinden belli olurdu orası kısmen seyrek fazla bi ekim yapılmadığı için ,tabi şunu da söylemek lazım bu saçımın en iyi hali berberde kesilip yıkanıp fön çekilmiş hali, daha hacimli durur illaki
Aynen eee bu saç artık fönlenir yani 😀
Kardeşim hayırlı olsun nereden nereye bi sonuç oldu. Güzel günlerde kullan.
La valla imrendik ha 😀
Selamlar

Eyw kardeşim 😉 çok şükür tarayıp fönleyebiliyorum. Darısı olmayanların başına 😉 daha iyisi sizin olsun 🙏🏼

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bana topik varmış gibi geldi bu saçta,tecrübeli arkadaşlar bana katılırlar mı?Tabi kimsenin günahını da almak istemem

Fön çekildiğinden öyle gelmiş olabilir size,topik kullanmıyorum ki olsa tepe verteks bölgesinden belli olurdu orası kısmen seyrek fazla bi ekim yapılmadığı için ,tabi şunu da söylemek lazım bu saçımın en iyi hali berberde kesilip yıkanıp fön çekilmiş hali, daha hacimli durur illaki

tamam kardeşim sen öyle diyorsan öyledir bence gayet iyi sonuç almışsın seyrek olan yerler olması normal tek bir ekimle saçın tamamen kapanması çok zor zaten,tabi ekim olan saçın taranma şekli çok önemli seninki gibi tarama yada yine yana doğru taramalarda seyreklik daha kapatıcı oluyor ama saçı karışık stil tarama yapmak zor oluyo daha seyrek duruyo saç ama bu tarama şekil gayet iyi duruyo

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel olmuş yalnız ben işi iyi bilen tecrübeli arkadaşlara bişey sormak istiyorum.Arkadasin saçı çok güzel ama on tarafin dipleri gözüküyor biraz.bu 8.ayda olduğu için mi böyle yani bir sene ve sonrasında orda kararma olur mu yoksa son hali bu mudur?

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel olmuş yalnız ben işi iyi bilen tecrübeli arkadaşlara bişey sormak istiyorum.Arkadasin saçı çok güzel ama on tarafin dipleri gözüküyor biraz.bu 8.ayda olduğu için mi böyle yani bir sene ve sonrasında orda kararma olur mu yoksa son hali bu mudur?
bunu bende merak ediyorum, ilerleyen aylarda daha dolgun görünüyor mu?

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilen saçların yüzde kaçı tutmuştur tahminen hocam bi fikriniz var mı ?

burak0606

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Resmen başka biri gibi olmuşsunuz fakat ön çizgide problem olduğunu düşünüyorum . Dipleri çok belli oluyor ama ilk haliniz ve son halinizi yan yana koyunca mükemmel sonuç. Bir de nacizane ufak bir tavsiyem olsun Esma-Serkan çiftine belki görürler bu topladıkları greftleri falan not kağıdına tükenmez kalemle yazmak yerine daha profosyonel bilgisayarda grafikli falan yazıp verebilirler daha düzgün gözükür ve ciddi olur kanımca .
bende esma hanım serkan beye ektirdim. kağıt işi daha çok müşteriye yönelik bilgi amaçlı veriliyor. tabi dediğiniz gibi görsel olarak bilgisayar ortamında grafiklendirilerek hoş bir görüntü olur ama o biraz işin show kısmı. esma hanım serkan bey reklam konusunda pek uğraşmıyorlar çünkü çok yoğunlar. instagram sayfalarına bile ilgilenecek vakitleri yok. belki ilerleyen zamanlarda yapabilirler :)

transplant

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
I don't speek turkish but I hope that you understand english..
I am interested in transplant with Serkand and Esma..
But I can't find enough information about them..

What is the price? what is all included in price?Is PRP included?
What does the clinic look like?
do they first test the blood before transplant?
are Doctors performing transplant all the time?

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba. Ayıptır sorması bu ekim için ne kadar ücret ödediniz?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hi  I have talked with them last week .  I didn't ask price but I think between 2.000-2500  euro . Prp isn't included . They use hospital for hair transplant .  I have no idea about blood test . Their whatsapp number is +905414475769 . You can ask your questions.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2017, 19:14:39 Gönderen: nofear114 »
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam çokguzel olmuş güle güle tata verteks e kaç greft ekildi sence vertekste baya değişiklik oldumu belli oluyormu verteks için ne diyeceksiniz

Vertex e çok bişey ekilmedi benim vertex açıklığım genişti 750 greft civarı diye hatırlıyorum o açıklığa göre çok az bi rakamdı.ki söylendi bana vertex kısmen seyrek durur diye ,önceliği öne verdik kalanları arkaya attık

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilen saçların yüzde kaçı tutmuştur tahminen hocam bi fikriniz var mı ?

Tam kestiremiyorum onu kısa kestirip önceki haliyle kıyaslamak lazım ama yüzde seksenden fazladır gibi geliyo bana bide tek tük cansız olanlar yada bi kökün 2. 3. Kılı olarak çıkanlar var ince bi şekilde onlar canlanır mı biraz daha sıklaşır mı bilemiyorum
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2017, 02:54:19 Gönderen: Murat.48 »

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resmen başka biri gibi olmuşsunuz fakat ön çizgide problem olduğunu düşünüyorum . Dipleri çok belli oluyor ama ilk haliniz ve son halinizi yan yana koyunca mükemmel sonuç. Bir de nacizane ufak bir tavsiyem olsun Esma-Serkan çiftine belki görürler bu topladıkları greftleri falan not kağıdına tükenmez kalemle yazmak yerine daha profosyonel bilgisayarda grafikli falan yazıp verebilirler daha düzgün gözükür ve ciddi olur kanımca .
bende esma hanım serkan beye ektirdim. kağıt işi daha çok müşteriye yönelik bilgi amaçlı veriliyor. tabi dediğiniz gibi görsel olarak bilgisayar ortamında grafiklendirilerek hoş bir görüntü olur ama o biraz işin show kısmı. esma hanım serkan bey reklam konusunda pek uğraşmıyorlar çünkü çok yoğunlar. instagram sayfalarına bile ilgilenecek vakitleri yok. belki ilerleyen zamanlarda yapabilirler :)

Aynen reklam konusunda bende şaşırmıştım. Neredeyse hiç reklam yapmıyorlar ve bi doktorun muayenehanesinde ekim yapıyorlar.istanbulda ne ekim yerleri var doktor olmayıp ekim merkezi açan ve tabiri caizse kasaplık yapan. O yüzden bende de öyleydi biraz daha şüpheci yaklaşılıo kendilerine bence
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 16:01:10 Gönderen: Murat.48 »

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hi, actually u can find the best information here. U can find their many results here.
When i had my surgery, they did not make prp operation.and the price was 6000 tl arount 1300 euro right now and this price included the accomadation and transportaion between clinic and hotel. Maybe it can be incriased. They was using a clinic of a dermotology.
And they didnt make a blood test. Mss Esma making transplant operations for 8-9 years as i know but they r not doctor.i hope i could reply your questions.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2017, 02:56:37 Gönderen: Murat.48 »

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba. Ayıptır sorması bu ekim için ne kadar ücret ödediniz?

Konaklama ve otel klinic arası ulaşım dahil 6000 tl ödedim.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2017, 09:06:19 Gönderen: Murat.48 »

poison

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada finasteride devam mi?

Facebook Twitter Instagram