Gönderen Konu: Yaşım 20 değerlendirmelerinizi bekliyorum.  (Okunma sayısı 3658 defa)

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Ynt: Yaşım 20 değerlendirmelerinizi bekliyorum.
« Yanıtla #16 : 02 Kasım 2020, 22:24:06 »
Acaba ileriki seneler için saç ekimine uygun muyum sizce ? Yoksa bu sactan sac ekimi olmaz mı arkadaşlar

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 03 Kasım 2020, 00:58:06 »
Hocam nw 7 ye doğru gidiyor hatta ense ve yanlar da seyrelecek. Yani ben finans kullanıyorum yaşım 21. Genç birine önerme hakkim yok. Ama bu saça minox kullanamazsin çünkü heryerin dökülüyor. Forumu araştır. Finans kullanacaksan aman yan etki görürüm diye psikolojin bozulacaksa sakın kullanma. Saw ve xpecia deneyebilirsin

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 03 Kasım 2020, 01:36:11 »
Hocam nw 7 ye doğru gidiyor hatta ense ve yanlar da seyrelecek. Yani ben finans kullanıyorum yaşım 21. Genç birine önerme hakkim yok. Ama bu saça minox kullanamazsin çünkü heryerin dökülüyor. Forumu araştır. Finans kullanacaksan aman yan etki görürüm diye psikolojin bozulacaksa sakın kullanma. Saw ve xpecia deneyebilirsin
Finans kullanıcak gibiyim moralim çok bozuldu bir şey daha sorucam benim saçıma ilerde ekim olmaz mı sizce

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 03 Kasım 2020, 02:13:52 »
Finans kullanıcak gibiyim moralim çok bozuldu bir şey daha sorucam benim saçıma ilerde ekim olmaz mı sizce
[/quote
Dönor sağlamsa neden olmasin sen paradan haber et

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 03 Kasım 2020, 02:18:11 »
[/quote
Dönor sağlamsa neden olmasin sen paradan haber et
Para 20 30 bin arası verebilirim en fazla ama sizce ileride ekim yapılabilir mi onu söyleyin lütfen cok stres yaptım

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 03 Kasım 2020, 09:02:27 »
Para 20 30 bin arası verebilirim en fazla ama sizce ileride ekim yapılabilir mi onu söyleyin lütfen cok stres yaptım

saçları beslemen lazım iyi bir ekim için.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 03 Kasım 2020, 11:09:47 »
 bana eken dr bile arkamdan dokulcek onun tepe demiş yakın zamanda demiş.13 sene oldu gurleşti bile ilaçla.medikal tedaviyle olan dokulmeyi yavaslat saçlar zaten kalınlaşır ileride gene sorun olursa arkadan one transfer yaptırırsın yani saç ekimi.mevcut sistem kelliği 10 15 sene erteliyor.benim 20 seneye yakın oldu halen erteledi o kadarda yarı keldim koruduğu gibi saçı gurleştirdide.dermoller falan uygula besle saçı.bloker losyonları arastır.aga losyon var içeriği bana zayıf geldi 2 kişiye dr onerdi saçlarımız kayboluyor dediler dokulme değil incelme tarzında kaybolıuyor dediler 2sinede aga iyi gelmişti sonra ne oldu bilmiom .agadan daha guclu içerikleri olanlar var.saçlı deride dht ile mucadele et.dermollerle saçı besle.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 03 Kasım 2020, 18:04:28 »
bana eken dr bile arkamdan dokulcek onun tepe demiş yakın zamanda demiş.13 sene oldu gurleşti bile ilaçla.medikal tedaviyle olan dokulmeyi yavaslat saçlar zaten kalınlaşır ileride gene sorun olursa arkadan one transfer yaptırırsın yani saç ekimi.mevcut sistem kelliği 10 15 sene erteliyor.benim 20 seneye yakın oldu halen erteledi o kadarda yarı keldim koruduğu gibi saçı gurleştirdide.dermoller falan uygula besle saçı.bloker losyonları arastır.aga losyon var içeriği bana zayıf geldi 2 kişiye dr onerdi saçlarımız kayboluyor dediler dokulme değil incelme tarzında kaybolıuyor dediler 2sinede aga iyi gelmişti sonra ne oldu bilmiom .agadan daha guclu içerikleri olanlar var.saçlı deride dht ile mucadele et.dermollerle saçı besle.
Merhaba bana nasıl bir tedavi onerirsiniz 6 ay sonra 21 olucam ama saçlarım çok fazla dökülüyo en son hali fotoğraftaki hali sizce finansterit kullanmalı mıyım ya da bu ilacı doktora gidip doktora anlatıp doktordan mı istemeliyim nasıl olmalı dermarollerım var ama onu nasıl kullanayım tek başına mı kullanayım yani sizce nasıl bir tedavi izlemeliyim

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 03 Kasım 2020, 18:06:32 »
saçları beslemen lazım iyi bir ekim için.
Sizce nasıl bir beslemeliyim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 03 Kasım 2020, 18:42:39 »
  merbaha finasterid fda onaylı ama çoğu kullanan yan etki gordum deyip bırakıyor.drlarda genelde karsıdır bu hapa.dht bloker losyonları arastır.dermolleri şimdilik urunsuz uygula uzmanlar haftada 2 mi ne diyor ben diş fırcalar gibi uyguluom bir dk falan sabah akşam gece.dolaşımı arttırır 1lik zgts sarı dermoller kullanıom.yeni hucre uretiminide çoğaltıyormuş falan.2 yontem var bu işte.1_hormonu baskılamak 2_saç kokunu hormona karsı guclu hale getirmek.2 fda onaylı urunden biri olan minoxidilde damarları açar saçı besler.saçı bir tek damardaki kan besler gerisi hikaye.buda kan dolasımını hızlandırır.uzmanlar ters yone uygulayın diyor artı gibi carpı gibi .hart hurt uyguluom ben.bunda onemli olan dermolleri bir bardağa at biraz tuz orda tut temizliği onemli mikrop kaparsa kafa derisine zarar verir saça zararı olur.tuzlu suda beklet.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 03 Kasım 2020, 18:45:26 »
finasterid fda onaylı ama çoğu kullanan yan etki gordum deyip bırakıyor.drlarda genelde karsıdır bu hapa.dht bloker losyonları arastır
Bir şey daha sorucam bu saçı ben normal dökülme sürecinde bıraktım bu saça ileride saç ekimi olmaz mı sizce saç ekimi için uygun muyum değil miyim sizce ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 03 Kasım 2020, 18:50:07 »
 yani saçı kendi haline bıraksam urun falan zahmetinle uğraşmasam ilerde ekimle kurtarabilirmiyim diyorsun.olanı korumaya calısman gerek.saç ekiminde ekilcek alan donorun kuvveti saçın kalınlılığı onemlidir.ileride çok dokulebilir.olanı korusan sorun olursa o zaman ektirsen sonra gene olanı korumaya alsan daha mantıklı.saçlar fena gidebilir yas daha çok genc.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 03 Kasım 2020, 18:54:33 »
 genc arkadasım senin sorun şu olucak bunu sorucaksın.tecrubeliler bu yas ve saç sizde olsa bunca yıllık tecrubenizle nasıl hareket edersiniz diye sorucan.bu işte drlarda birsey bilmiyor derdi saçına care arayan dr arkadas 12 sene once falan tek gercek kullanıcı deneyimleri derdi .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 03 Kasım 2020, 19:03:17 »
genc arkadasım senin sorun şu olucak bunu sorucaksın.tecrubeliler bu yas ve saç sizde olsa bunca yıllık tecrubenizle nasıl hareket edersiniz diye sorucan.bu işte drlarda birsey bilmiyor derdi saçına care arayan dr arkadas 12 sene once falan tek gercek kullanıcı deneyimleri derdi .
Doğru söylüyosunuz sadece içim de kafamda bir çıkmazlık var napıcamı şaşırdım ilac kullansam zararlı prp mezo yaptirsam pahalı napıcamı bilmiyom

Facebook Twitter Instagram