Gönderen Konu: Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 566 defa)

sencer16

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum
« : 01 Kasım 2020, 14:41:30 »
29 yaşındayım. Saçım ince. 7 yıldır sürekli dökülüyor. Fakat en son yoğun dökülme son bir yıl içerisinde oldu. Prp de yaptım mezoterapi de yaptım vitaminde kullandım ve sadece süreci uzattım. Asla durduramadım. Şimdi sizden ricam tecrübeli arkadaşlar nasıl bir Ekim nasıl bir teknik neyi neye göre seçmeliyim. Yardımlarınızı bekliyorum. En çok dökülme ön ve tepe kısım.

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2020, 14:48:22 »
Genel seyrelme var finasterid düşünebilirsiniz ekim olmadan önce medikal tedavi öneririm ben , daha tecrübeli arkadaşlar ne der bilemem ama

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2020, 14:49:34 »
Bütün Açık olan bölgede Kendi saçların var ve sıklaştırma ekimi olacak, Bence 4.500-5.000 greftle olur, ensenin uzun hali resimleri varmı.. Sıklaştırma ekimlerinde İyi olan merkezlerden güzel sonuç alırsın.. Ekim öncesi Finasterid ve Xpecia Kullan bi süre.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

emrah8

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2020, 14:54:10 »
hocam merhaba benim saçlara benzeyen bi saç tipiniz var, 32 yaşındayım yıllar önce 5 seans prp yaptırdım, geçtiğimiz yıllarda sclinic isimli bi merkezde 6 ya da 7 seans dermapen uygulaması (içerisinde büyüme faktörleri olan özel karışım vardı) yaptırdım, kendim arasıra dermaroller ile kandolaşımı artsın diye bişeyler yaptım, avustralyadan ramadan farmasi getirttim vs.  bütün bunlar saçlarımın kısa sürede dökülmesinin önüne geçti, uygulanan tedaviler gerçekten işe yaradı ama bu tedaviler benim şahsi düşüncem bi ömür boyu yapılması gereken şeyler, çünkü bırakınca saçlar bi kaç ay sonra eski haline dönüyo, bizzat kendim bu durumu defalarca yaşadım. sonunda serkan aygın da saç ektirmeye karar verdim, dhi yönteminin seyrek saçlarda başarılı olduğunu ve mevcut köklerin arasına daha başarılı ekimlerin yapılabildiğini öğrendim.  41 gün önce ekimim gerçekleşti bakalım sonuçlar nasıl olacak merak ediyorum, size de yol göstermesi adına kendi deneyimlerimi aktardım, umarım saçlarınız için hangi yol yöntem faydalı olacaksa onu gerçekleştririrsiniz.
saç ekimim

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16454.0
xpecia günde 2 kez
çiğ kabak çekirdeği
aveda şampuan
omega 3 ve c vitamini (2 ya da 3 günde bir alıyorum)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2020, 20:32:04 »
 saçındaki dokulmeyi kontrol altına aldıktan sonra iyi bir yerde ekimle işi çözersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram