Gönderen Konu: Koyu noktalar nekroz mu  (Okunma sayısı 4646 defa)

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Ynt: Koyu noktalar nekroz mu
« Yanıtla #15 : 31 Ekim 2020, 21:39:34 »
Evet Traşsız ekim yapan profesyonel yerler düzeltir, ve cm2 ye ortalama 20-30 greft ektiklerini hesaba katarsak, ölçüyü kendinizde hesaplayabilirsiniz bence ortlama 150 greft yeter.. |-onayisareti-|

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 31 Ekim 2020, 21:50:14 »
Evet Traşsız ekim yapan profesyonel yerler düzeltir, ve cm2 ye ortalama 20-30 greft ektiklerini hesaba katarsak, ölçüyü kendinizde hesaplayabilirsiniz bence ortlama 150 greft yeter.. |-onayisareti-|

Traşsız eken profesyonel yerler neresi?

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 31 Ekim 2020, 21:54:27 »
Traşsız eken profesyonel yerler neresi?

Valla arkadaş İsveç'te kendisi araştıracak bi şekilde, bulamazsa Türkiye'de Serkan Aygın hoca yapabilir bence, Asuman hanım'da yapar.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

latribude

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 31 Ekim 2020, 21:57:26 »
Çok fazla kafama takıldı şimdi.

Yüzeysel nekroz olasılığı nedir? Ekim sonrası PRP ile kurtarma olasılığı var mıdır?

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 31 Ekim 2020, 22:08:28 »
Çok fazla kafama takıldı şimdi.

Yüzeysel nekroz olasılığı nedir? Ekim sonrası PRP ile kurtarma olasılığı var mıdır?

Valla hocam nekrozda saç çıkışı olmuyor ve yüzeysel nekrozdada pek olmuyor, ve bölgede doku küsmesi olduğu için prp ile kurtarmaz bence, ama kabuk dökümü sonrası resimlerini atınca daha net yorumlar yapılabilir, daha tecrübeli arkadaşlarda yorum yapar şu anki görüntü sanki normal nekroz olmuş ve saç çıkmayacak o bölgelerde şeklinde.. ???
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

latribude

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 31 Ekim 2020, 22:29:25 »
😔

yorumlarınız için teşekkürler. Bekleyip görelim

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 31 Ekim 2020, 22:39:28 »
Valla arkadaş İsveç'te kendisi araştıracak bi şekilde, bulamazsa Türkiye'de Serkan Aygın hoca yapabilir bence, Asuman hanım'da yapar.. |-onayisareti-|

Bahsettiğin iki merkezde traşsız Ekim yapmıyor.. sadece Asmed Long Hair (trassız) Ekim yapıyor. Diğer merkezler trasssız Ekim adı altında Eşşek trası yapıp saçma sapan haşr sokuyorlar insanı

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 31 Ekim 2020, 23:00:05 »
Bahsettiğin iki merkezde traşsız Ekim yapmıyor.. sadece Asmed Long Hair (trassız) Ekim yapıyor. Diğer merkezler trasssız Ekim adı altında Eşşek trası yapıp saçma sapan haşr sokuyorlar insanı

Ben zaten Bence yaparlar Şeklinde Söyledim, Valla yanlış anlamada bu iki isim Yani Serkan Aygın ve Asuman Hanım enseden değil zaten Sakaldan 150 greft alıp 10-12 ay sonra o 3-4 cm lik bölgeye 100-150 greft Ekemeyeceklerse Bıraksınlar Bu mesleği Zaten, bence 2 merkezde Traşsız bi şekilde Sakaldan Az bir greft alıp Yapabilir Bunu.. Zaten 2-3000 greftlik bir Traşsız yada Kısmi traşlı Ekim le Kıyaslama Bunu, ben Yapabileceklerini Düşünüyorum, Hatta başka Çoğu merkezde Yapabilir Bunu.. ???
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2020, 23:39:51 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

latribude

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 31 Ekim 2020, 23:20:16 »
Hangi bölgelerin nekroz oldugunu isaretleyip göndermeniz mumkun mudur? yoksa hepsi nekroz mu ?

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 31 Ekim 2020, 23:33:19 »
Hangi bölgelerin nekroz oldugunu isaretleyip göndermeniz mumkun mudur? yoksa hepsi nekroz mu ?

Hocam valla biz resme göre yorumluyoruz, kendiniz daha sağlıklı karar vereblirsiniz buna, telefonun flash'ı açık şekilde bakın, mesela çöküntü varsa ve greftler görünmüyorsa o bölgelerde saç çıkışı hiç beklemeyin, asıl senaryo kabuk dökümünden sonra belli olur yinede.. İnşAllah en az hasarla Atlatırsınız.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

latribude

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 31 Ekim 2020, 23:57:05 »
Çökme göremedim, ya da tecrübesiz olduğum için bakmayı bilmiyorum

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 31 Ekim 2020, 23:58:39 »
Gorursun hafif cokme zamanla, suanda cok yeni ve kucuk kucuk nekrozlar mevcut. Su degdirme ve antibiotik e devam et
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 01 Kasım 2020, 00:02:19 »
Aynen ıslak olursa geç iyileşir, yıkamayı sık yapma, bölgeyi kuru tutmaya çalış, en az hasarla atlatırsın.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

latribude

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 01 Kasım 2020, 01:20:57 »
Yarın saç ekim merkezine gidip göstereceğim, ve neler yapılabileceğini konuşacağız.

Yorumlarınız için teşekkürler. Umarım minimum hasarla atlatırım

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #29 : 01 Kasım 2020, 01:47:29 »

Serkan Aygın revize ekimlerinde saçı ilk ekim gibi traşlamadıklarını görüyoruz, gayette 5-6 numara saça revize yaptı, Erhan Malatya’nın konusuna bakabilirsin 17.günde ekim yapılmamış gibi bir durumu vardı.
Şimdi bu long hair olmuyor mu ? Yoksa long hair saymamız için cetvel mi çıkarmalıyız ?
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram