Gönderen Konu: Finde 7.ay before after  (Okunma sayısı 9769 defa)

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
Finde 7.ay before after
« : 26 Ekim 2020, 14:49:12 »
İlk 3 foto öncesi arkadaşlar  deneyimlerim bu şekilde devam ediyor süreç hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var.

Ziptikci

• Sr. Member
Ynt: Finde 7.ay before after
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2020, 14:50:40 »
İşe yaramış

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2020, 15:03:58 »
İşe yaramış

Sağol hocam yorumun için

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2020, 15:08:27 »
İşe yaramış gibi gözüküyor ama özellikle son foto ile diğer fotolar arasında ışık farkı var

Aboubakar

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2020, 19:06:31 »
Fin önlerde iş yapmıyor len diyenleri pistten alalım :D

Şakası bir yana fin sayesinde saçının ön tarafları güzel bir şekilde korumuş ve guclendirmissin. Muhtemelen kullanmasan 7 ayda sakaklar daha da incelip, on çizgide o güçsüzlesen saclar dökülecekti. Tedaviye devam. Takipteyim.

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
« Yanıtla #5 : 26 Ekim 2020, 19:47:38 »
Fin önlerde iş yapmıyor len diyenleri pistten alalım :D

Şakası bir yana fin sayesinde saçının ön tarafları güzel bir şekilde korumuş ve guclendirmissin. Muhtemelen kullanmasan 7 ayda sakaklar daha da incelip, on çizgide o güçsüzlesen saclar dökülecekti. Tedaviye devam. Takipteyim.

Sağol dostum yorumun için. Süreçten memnunum şuan 1 senelik sonuç nasıl olur görücez artık :)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2020, 00:32:51 »
Sadece finas ile ise bu sonuç. Çoook iyi ya.

Saç sorununun ana sebebini, ne zaman müdahale, ne kadar müdahale etmen gerektiğini görmüşsündür zaten. Senin için çook uzun zaman ciddi bir saç probleminin placağını sanmıyorum şu görüntüye bakarak.

Gecikmeden müdahale etmiş olman da çok iyi olmuş. |-onayisareti-| |-nazarboncugu-|

x3587

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2020, 02:31:32 »
Ben avodart kullanıyorum dökülmelerim 3-4 kat arttı çok şanslınız valla hocam maşallah :)

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2020, 02:34:41 »
Çok iyi, yaş kaçtı ?
Bir de genel olarak şakaklarda işe yaramıyor deniyodu sevindim sonuç almanıza :)

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2020, 13:47:43 »
Ben avodart kullanıyorum dökülmelerim 3-4 kat arttı çok şanslınız valla hocam maşallah :)
Minox kullanıyorum takviye olarak avodarta başlamayı düşünüyordum önermiyor musun ?
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
« Yanıtla #10 : 27 Ekim 2020, 15:21:54 »
Sadece finas ile ise bu sonuç. Çoook iyi ya.

Saç sorununun ana sebebini, ne zaman müdahale, ne kadar müdahale etmen gerektiğini görmüşsündür zaten. Senin için çook uzun zaman ciddi bir saç probleminin placağını sanmıyorum şu görüntüye bakarak.

Gecikmeden müdahale etmiş olman da çok iyi olmuş. |-onayisareti-| |-nazarboncugu-|

Yorumun için çok teşekkürler hocam ne denediysem durduramamıştım bu finas bende sanırım çok iyi etki etti saçım hiç dökülmüyor ve sürekli bir artış var.

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
« Yanıtla #11 : 27 Ekim 2020, 15:23:30 »

ilk 3 4 aylık süreçte bende çok dökülme yaşadım ama sabredip bırakmadım sürekli kullandım ve şuan süreçten çok memnunum yorumun için teşekkür ederim.

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
« Yanıtla #12 : 27 Ekim 2020, 15:27:41 »
Çok iyi, yaş kaçtı ?
Bir de genel olarak şakaklarda işe yaramıyor deniyodu sevindim sonuç almanıza :)

Yaşım 24, evet hocam şakaklarda işe fazla yaramıyor gibi bi düşünce vardı.sanırım bende kafamın tüm bölgelerinde etkisini gösteriyor yada herkesde böyle farkedemiyorlar bilemiyorum.yorumun için teşekkür ederim   herşey güzel giderse çok memnunum süreçten.

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2020, 19:08:56 »
Güzel sonuç almışsınız bazı kişilerde finasterid-dutasterid gibi ilaçlar frontalde ve temporaller de çok iş yapmazken bazı kişilerin saçlarını tamamen toparlayabiliyor, bunun bir çok sebebi var kimisinin saçı tüm androjenler aynı seviyede hassas oluyor kimisinin ise DHT baskılaması yetiyor. Diğer bir sebep kafanın ön kısmının arka kısmına göre daha az damarlanmaya sahip olması bu durum androjenlerin ön taraflarda ki damarları daha rahat, güçlü kalsifiye etmesine sebep oluyor ve kıl kökü daha hızlı fibroza uğrayıp ölüyor. Bu da Bilgi olarak dursun.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

x3587

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 28 Ekim 2020, 00:45:57 »
Minox kullanıyorum takviye olarak avodarta başlamayı düşünüyordum önermiyor musun ?
şuana kadar bende pek işe yaramadı hocam herkeste farklı etki yapıyor sanırım

Facebook Twitter Instagram