Anket

Sac Ekimim nasil buluyorsunuz ?9ay

Süper
0 (0%)
Idare eder
0 (0%)
Kötü
0 (0%)
Cook kötü
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Oylama kapandı: 07 Mayıs 2021, 18:48:03

Gönderen Konu: ASMED TEAM sac ekim karar verdim termin 11.01.2021-14.01.2021  (Okunma sayısı 36116 defa)

ekos

• Yeni üye
  • *
Ynt: ASMED TEAM sac ekim karar verdim termin 11.01.2021-14.01.2021
« Yanıtla #300 : 09 Şubat 2022, 21:11:09 »
Ben de endişelenmeye başladım, benim de ekimim Asmed Team  yapmıştı.72ci gūndeyim...Yalnız senin zor ekim olacagı baştan belliydi ki zaten Almanya da sőylemişlerdi..Peki buna ragmen Koray Erdogan ekimi  neden ūstlenmedi,benim bildigim Asmed de eger zor bir ekim öngūrūlūrse Koray Erdogan devreye girer ekimi başkasına bıraknazdı.Şahsi fikrim 2000 greft ile tam kapatıcılık  olmasda,saç görūntūsū verebilir Koray hoca. ...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #301 : 09 Şubat 2022, 21:53:08 »
Ben de endişelenmeye başladım, benim de ekimim Asmed Team  yapmıştı.72ci gūndeyim...Yalnız senin zor ekim olacagı baştan belliydi ki zaten Almanya da sőylemişlerdi..Peki buna ragmen Koray Erdogan ekimi  neden ūstlenmedi,benim bildigim Asmed de eger zor bir ekim öngūrūlūrse Koray Erdogan devreye girer ekimi başkasına bıraknazdı.Şahsi fikrim 2000 greft ile tam kapatıcılık  olmasda,saç görūntūsū verebilir Koray hoca. ...

Ekim konusu açsanız görsek sürecinizi
Global Moderator

ekos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #302 : 11 Şubat 2022, 00:28:39 »
Hintel, ekim konusu açmamayı daha dogru buldum.Şöyleki işlerimin yogunlugundan konumu gūncel tutamama ihtimali doguracagından hiç açmamayı tercih ettim.10 yıldır saç ekimi merkezi araştırıyorum.Uzun bir sūre,bu 10 senede saçlarım daha da dökūldū,Nihayet  son kararım asmed den yana oldu.Hatta sana da sormuştum hatırlarsan...Şu an için 73.gūn   itibariyle anormal bi durum yok, kararmalar gittikçe çogalıyor, tabii senin gibi olmıyacak saçlarımız  ama bir nevi dogal kapatıcılik kafidir benim için...

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #303 : 11 Şubat 2022, 01:49:09 »
Konu acmayacaksan mesgul etme insanlari bence burdaki amac her konudan her ekimden faydalanmak ders cikarmak .yani asmed e olumlu yada olumsuz birsey deme konuyubac ondan sonra tarafsiz bir sekilde ilerleriz asmede olumsuz yorum yapma sansin yok konu acmadan.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #304 : 11 Şubat 2022, 02:24:27 »
Hintel, ekim konusu açmamayı daha dogru buldum.Şöyleki işlerimin yogunlugundan konumu gūncel tutamama ihtimali doguracagından hiç açmamayı tercih ettim.10 yıldır saç ekimi merkezi araştırıyorum.Uzun bir sūre,bu 10 senede saçlarım daha da dökūldū,Nihayet  son kararım asmed den yana oldu.Hatta sana da sormuştum hatırlarsan...Şu an için 73.gūn   itibariyle anormal bi durum yok, kararmalar gittikçe çogalıyor, tabii senin gibi olmıyacak saçlarımız  ama bir nevi dogal kapatıcılik kafidir benim için...

Anladım dostum 73 erken bir süre kararmalar başladıysa güzel bir süreç o zaman umarım çok güzel sonuç alırsın.
Global Moderator

ekos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #305 : 12 Şubat 2022, 01:31:53 »
Murattarum, konu açmadan da yorum yapma hūrriyetimi alma benden.Burada 'konu açmıyan yazamaz ibaresi ne okudum ne de gördūm.Neden açmadıgımı Hindel e hitaben  açıklamış ve kendisi de makul bulmuş.Tabi burada  Hintelin seviye, kalite farkı, pozitif  baķışı öne çıkıyor..Asmed için olumsuz bişey söyliyemem hatta gidişat çok iyi diyebilim...

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #306 : 12 Şubat 2022, 12:15:19 »
Tamam haklisin orda yanlis ifade ettim kendimi. kimse kimsenin yorum yapma ozgurlugununu elinden alamaz.ama uc bes resim ataydin 10 dakikani almazdi yoksa havada kalir yorumlar.ne kadar guzel desende ne kadar kotu desende havada kalir
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #307 : 12 Şubat 2022, 22:48:01 »
@bayraktar29 ekim ve takviyelerle ilgili karar verdiğin zaman bilgilendirirsen sevinirim.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

WHOIAM

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #308 : 13 Şubat 2022, 00:14:39 »
koray hoca 2000 greft ile harikalar yaratabilir saçında kardeşim psikolojini daha da yıpratmadan bir an önce revize için git. 2000 greftle çok başarılı bir çalışma yapabilir gönlünü ferah tut

Milliniyon

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #309 : 13 Şubat 2022, 00:42:57 »
Hocam merhaba,

Sana artık içimi dökmen için siteye üye oldum.

Çok uzun süredir sessizce senin konunu takip ediyorum. Sanki ekim bana yapılmış gibi takip ediyordum. Seninle birlikte üzüntü yaşadım, seninle birlikte bir umut beklemedeydim. İnan senin adına o kadar üzgünüm anlatamam bile... İnanılmaz bir şansızlık yaşadın.

Sana burun ameliyatımı anlatayım. Ne alaka diyeceksin ama konuyu bağlayacağım.

Burnuma aldığım darbe sonucu nefes alamaz olunca ameliyat olma kararı aldım. En iyi hastanede, en iyi doktora gittim. Ameliyat sonrası nefes alamadım. Burnumun ucu düştü. Revize ameliyat yapalım, ücretsiz olacak dediler. 1 yıl ucu düşük, nefes alamadığım burun ile dolaştım. Çünkü 2. ameliyat hemen yapılamıyordu. Kabul edip ameliyatı tekrar oldum. Ama bil bakalım ne oldu ? Sadece burun ucu düzeldi. En önemli olan nefes alma konusu yine aynıydı. Nefes alamıyordum. Burnumun ucu düzelse de çok kötü kaldı. Şimdi kulaktan veya kaburgadan kıkırdak alıp 3. ameliyatı olmam gerekli. Ama olmuyorum.

Şimdi diyeceksin ne anlamam lazım bundan ?
Bir hata yaptıysan 2. hatayı tekrar yapma. Ben yerinde olsam paramı alırım. Gider başka bir yerde ekim yaptırırım.

Son olarak seni bir yıldan fazladır takip ediyorum. Beni en çok üzen ve yaralayan seninle dalga geçtiklerini yazman oldu. Senin "Berberim bile benimle dalga geçiyor" yazdığını okuyunca 29 yaşında adamım gözlerim doldu. Hani böyle boğazına bir şey sıkışır ya öyle oldu işte... O an iyi ki evde okumuşum bu mesajı dedim. Küçük çocuk gibi gözlerim doldu...

Sana naçizane tavsiyem seninle dalga geçenler ile irtibatını kes. Muhabbeti devam ettirme. Böyle ciddi bir durumda senin moraline saldıran, seni bu durumda daha da kötü yapacak şeyler söyleyen herkesi çıkar hayatından. Ayıptır ayıp... Senin için ne kadar önemli bir şey olduğunu bildiğini halde böyle davranmak sadece görgüsüzlüktür, cahilliktir, adiliktir.

Seninle dalga geçen o kuaförünün .........................

Ne olur moralini bozma. Her zaman istediğimiz olmuyor. Şuan nasıl bir psikolojide olduğunu tahmin edebiliyorum. Hayal kırıklığı, pişmanlık, üzüntü, isteksizlik... Ameliyat sonrası ben de böyle olmuştum.

Baktın olmadı s.... saçını diyerek vur kafayı sıfıra. Tarz değiş ve devam et yoluna.

Sağlıcakla kal. Daha fazla üzülüp yıpratma kendini. ♥

bayraktar29

• Full Member
« Yanıtla #310 : 15 Şubat 2022, 01:44:21 »
@Milliniyon
Seni anlinan öpmek istiyorum  kardeşim senin gibi insanlar da varmi  bu dünyada  cansin  adamsin kardeş.

Okadar güzel yazdin ki :( yani yallan yok Cook aşiri  üzüldüm  :(
Senin durumunada  üzüldüm  sen ne yaptin simdi  nefes alman düzeldi  mi?
Kardesim  vallah  napcaz  bilmiom  koray hoca geldi dedi  asmed standardi  olmadi. Bi ameliyat ben yapcam dedi haplar alcan minox Tablett arti  finasterid gel kullancan  dio.

Ama ben bunlari  kullanmak isteseydim zarten 18 yaşinda kullanirdim  ve dökülmem  Cook az olurdu  muhtemelen .
Hergün kafayi görünce Moral bozuluyo :(
Ektirsem  tekrar... yapmasam  mi emin deilim.
Bi Şans da koray hocaya  mi versem...

Emin deilim ama 9 ay yada 10 ayda olursam  olurum.
Ozaman da olmazsa Artik ne yapim:(

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #311 : 15 Şubat 2022, 20:12:53 »
@Milliniyon
Seni anlinan öpmek istiyorum  kardeşim senin gibi insanlar da varmi  bu dünyada  cansin  adamsin kardeş.

Okadar güzel yazdin ki :( yani yallan yok Cook aşiri  üzüldüm  :(
Senin durumunada  üzüldüm  sen ne yaptin simdi  nefes alman düzeldi  mi?
Kardesim  vallah  napcaz  bilmiom  koray hoca geldi dedi  asmed standardi  olmadi. Bi ameliyat ben yapcam dedi haplar alcan minox Tablett arti  finasterid gel kullancan  dio.

Ama ben bunlari  kullanmak isteseydim zarten 18 yaşinda kullanirdim  ve dökülmem  Cook az olurdu  muhtemelen .
Hergün kafayi görünce Moral bozuluyo :(
Ektirsem  tekrar... yapmasam  mi emin deilim.
Bi Şans da koray hocaya  mi versem...

Emin deilim ama 9 ay yada 10 ayda olursam  olurum.
Ozaman da olmazsa Artik ne yapim:(
Bence Koray hocaya şans vermelisin önden yoğun arkaya doğru seyrelen bir ekim yaparsa şuan ki durumdan ve psikolojiden kurtulursun ilaçlar hakkında bi yorum yapamıyorum hiç birisini kullanmadım çünkü tekrar geçmiş olsun dostum gönül isterdi ki fırça gibi saçların olsun ama bu saç ekim işi tamamen kumar gerçekten bunu öğrendim 2 yıldır forumda takip ettiğim konulardan inşallah daha iyi duruma gelir saçların

Milliniyon

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #312 : 14 Nisan 2022, 21:22:18 »
Aylar geçti bir mesaj yazmadınız. Umarım son durumunuz iyidir. Merakla sizden haber bekliyorum.

bayraktar29

• Full Member
« Yanıtla #313 : 14 Nisan 2022, 23:00:27 »
Hayirli aksamlar.
Valla bi degisiklik  olmadi.
Revizion  yaptircaz  valla düsündükce  canim  sikilio  bi son sanş vermeyi  düsüniom  asmede.

Graftler  cöpe  Gitti. Son 2000 graft kaldi  Onlar  da tutmasa  Valla yasal yolara bile gitmeyi düsüniyom.
Kanal aciminda Problem olmus olabilir denilio
Saygilarla

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #314 : 14 Nisan 2022, 23:54:26 »
 dru harfi harfine dinlemekten baska caren yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram