Anket

Sac Ekimim nasil buluyorsunuz ?9ay

Süper
0 (0%)
Idare eder
0 (0%)
Kötü
0 (0%)
Cook kötü
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Oylama kapandı: 07 Mayıs 2021, 18:48:03

Gönderen Konu: ASMED TEAM sac ekim karar verdim termin 11.01.2021-14.01.2021  (Okunma sayısı 36381 defa)

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Ynt: ASMED TEAM sac ekim karar verdim termin 11.01.2021-14.01.2021
« Yanıtla #271 : 30 Ocak 2022, 15:36:57 »
28.01.2022 asmed Kontrolle gitcem bakalim.
Kontrole gidebildiniz mi?
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

bayraktar29

• Full Member
« Yanıtla #272 : 30 Ocak 2022, 23:25:44 »
Hayirli aksamlar degerli  kardeşlerim.

Evet Kontrolle Gitti ve koray hoca geldi  ve direkt dedi asmed Standarti  altinda ekim oldu...
Sondan sölicemi  bastan  sölim revize yapcaz bedava  olcak dedi ve hemen  pazartesi  yapalim dedi ama benim izinim yok işe  başlicam carsamba.
Yani illerki  zamanlarda revize yapma hakim var .
Ama benim  graftlerim  Gitti ve bundan kimse bahsettmedi ve işin  acikcasi  bi ekim daha korkuyorum yyine hüsran  olcak diyeee  .. 2000 graft kaldi ve ben onlari  vertex  icin ilerde kullanmak  istedim.
Bilmiyorum  nasil yapsam :( akil Veren  olsun. Lütfen
Koray hoca bana dedi sade söz ver bana  minoxidil Tablett ve finasterid gel kullancan(ekimden 1 ay sonra)
Ama bunlari kullaninca sade kendimi kandirmalik yapmiş olmuyormuyum? Cünki biraktim zaman saclar yine gitcek  !!!

Lütfen yardim  edin  5050 graft cöpe  gitti:(
Arti param da Gitti  ve berberim  bile alay edio benle;(
1500€-2000€ yaptiranlar daha iyi sonuc Aldi sana Göre fallan :(
Son halim işik altinda foto

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #273 : 30 Ocak 2022, 23:36:12 »
 ilaçları kullan planlamayı dra bırak yani druu dinle.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

xshot

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #274 : 31 Ocak 2022, 00:21:49 »
Geçmiş olsun konunuzu baştan inceledim saçlarınız gerilemiş, medikal tedavi konusunda hocayı dinleyin derim, keşke en başta kullansaydınız. Umarım bundan sonrası senin için iyi sonuçlanır.

Geebee

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #275 : 31 Ocak 2022, 03:33:40 »
Gecmiş olsun dostum.

Bende Asmed Teamde oldum ve sağ tarfdan çok mutsuzum. Sanki senin gibi bir sonuc elde edicegimi gibi bir his var.

Yapacak fazla birsey kalmiyor. Bende asmedi kafam rahat olsun diye sectim bakalım ne olacak sonuç

Insallah durumun iyiye doğru giderde mutlu olursun.

Tekrar gecmiş olsun.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2022, 07:26:32 Gönderen: Hintell »

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #276 : 31 Ocak 2022, 13:17:29 »
Öncelikle çok geçmiş olsun. Maalesef cerrahi işlemlerde hiç bir zaman yüzde yüz başarı garantisi bulunmuyor. Sizin adınıza üzüldüm ama dünyanın da sonu değil tabi ki.  Finasterid , minoxidil bütün silahları kullanıp yeniden bir savaşa girebilirsiniz. Mevcut saçlarınızı güçlendirip üzerine 2.000 greftlik ekimle görüntü daha iyi olur ama tam bir kapatıcılık sağlanmaz tabi. Eğer bunları kullanmak istemiyorum diyorsanız eliniz yüzünüz düzgün, saçları çok kısa kestirip bu şekilde kullanıp ikinci bir ekim yaptırmazsınız. Genetik erkek tipi saç dökülmesinin çaresi henüz bulunmadı, finasterid bile tam çözüm değil dökülmeyi ciddi anlamda yavaşlatıyor ve fayda sağlıyor ama kesin çözüm değil. Donör bölgedeki saçları kalın olmayan ve kapasitesi 9.000 -10.000 den az olan kişiler DHT yi baskılamazlarsa kapatıcılık sağlayan bir ekim gerçekten zor.
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 31 Ocak 2022, 13:21:55 »
Saçlar çok zayıf dostum bu saçları güçlendirmeden ekime girersen eken kişi ilah olsada senin sonucun gene iyi olmaz bunu daha öncede söyledim

Malesef saçların cansız ve bu gerekiyor
Asmed de gerekeni yaparım demiş sende bence işini sağlama al
Benden söylemesi.
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #278 : 31 Ocak 2022, 13:44:36 »
Öncelikle çok geçmiş olsun. Maalesef cerrahi işlemlerde hiç bir zaman yüzde yüz başarı garantisi bulunmuyor. Sizin adınıza üzüldüm ama dünyanın da sonu değil tabi ki.  Finasterid , minoxidil bütün silahları kullanıp yeniden bir savaşa girebilirsiniz. Mevcut saçlarınızı güçlendirip üzerine 2.000 greftlik ekimle görüntü daha iyi olur ama tam bir kapatıcılık sağlanmaz tabi. Eğer bunları kullanmak istemiyorum diyorsanız eliniz yüzünüz düzgün, saçları çok kısa kestirip bu şekilde kullanıp ikinci bir ekim yaptırmazsınız. Genetik erkek tipi saç dökülmesinin çaresi henüz bulunmadı, finasterid bile tam çözüm değil dökülmeyi ciddi anlamda yavaşlatıyor ve fayda sağlıyor ama kesin çözüm değil. Donör bölgedeki saçları kalın olmayan ve kapasitesi 9.000 -10.000 den az olan kişiler DHT yi baskılamazlarsa kapatıcılık sağlayan bir ekim gerçekten zor.
peki ya kalin telliyse
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #279 : 01 Şubat 2022, 17:34:40 »
peki ya kalin telliyse
Donör bölge kalın telliyse ve iki ayrı yüksek sayıda ekim için müsaitse bana finasterid riskini almadan ekim yaptırmak mantıklı geliyor. İlk ekimde başarı sağlanamazsa ikinci ekime fin destekli girilir.
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #280 : 01 Şubat 2022, 17:43:17 »
Burada saçların incr ya da kalın olması değil mesele yapısal durumun dışında saçlar inceliyor ve dökülmesi devam ediyor yani ekilen alan ve donör alan saçı besleyemiyor dht den sorun bu genel dökülme var kafada.
Global Moderator

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #281 : 01 Şubat 2022, 17:46:22 »
resmen organ reddi olmuş keşke ekimde fin&dut kullansaydın mevcut saçların da aşırı incelmiş. bence 5-6 ay medikal tedavi yapmadan revize işine de girme. çok üzüldüm ama bence biyolojik bir durum var androjen baskılarsan toparlar gibi düşünüyorum.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #282 : 01 Şubat 2022, 19:10:06 »
Bence saçlar o kadarın durumu o kadar da kötü değil. Hintell Başkanında dediği gibi genel bir incelme var saçlarınızda ve yüksek ışıkta bu kısalıkta saçların sırıtmamasına imkan yok. Mesela konuya ekim öncesi attığınız fotoğrafta nispeten uzun ve daha karanlık bir ortamda fotoğraf eklemişsiniz. Kısacası aktif dht devam ettiği sürece saç ektireyim saç sorunundan kurtulayım diye bir durum olmuyor maalesef. Eğer agresif dökülme varsa bu durum saç ekimini de etkileyebiliyor. Sizin ekiminizden memnun olmamanıza hak veriyorum sonuçta 5000 greft ve kısmen saçlı olarak gitmişsiniz Asmed'e. Çok çok iyi beklenti hakkınızdır. Asmed sizin saç köklerinize bakarak saçlarınızın en fazla ekime müsait olup olmadığını söyleyebilir. Dht konusunda dünya da hiç bir ekim merkezi size agresif mi değil mi diye net cevap veremez. En fazla tahmini bir cevap verebilir. Tüm bu bilinmezlikler olurken para ile de maalesef mükemmel bir sonuç satın almak %100 mümkün olmuyor. Yoksa parayı bastıran herkes kellikten kurtulurdu. En pahalı saç ekim merkezi hizmeti de dünya genelinde baktığımızda orta sınıf insanların karşılayabileceği meblalar aslında. Bizim ülkemiz için pahalı bu işlemler...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

WHOIAM

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #283 : 01 Şubat 2022, 19:17:30 »
hintell forumda yeniyim ama bi mantıksızlık var gibi fin veya dut kullanmak ekim yapıldıktan sonra tamam önemli eyvallah. fakat bunları sonsuza kadar kullanılabilecek ilaçlar değil. minoxun da yan etkileri ortadayken bunları kullanmamak en mantıklısı. ayrıca fin veya dut kullanmayı bıraktıktan sonra kendi saçların ne kadar kalınlaşsa da kalınlaşsın(donör hariç) bıraktığun zaman minyatürize olup dökülecek ve ekilenler kalacak :D
ekim başarılı olmamış hatta eski halin daha iyiymiş fakat koray erdoğan olunca başarısızlık da olsa revize 2000 greft ile harikalar yaratabileceği de bi gerçek. kesinlikle en hızlı şekilde revizeyi gerçekleştirmelisin. Bekledikçe psikolojik olarak etkileneceksin hatta mikropigmentasyon yöntemini de mutlaka göz önünde bulundurmanı öneririm
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2022, 19:37:43 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 01 Şubat 2022, 19:39:19 »
hintell forumda yeniyim ama bi mantıksızlık var gibi fin veya dut kullanmak ekim yapıldıktan sonra tamam önemli eyvallah. fakat bunları sonsuza kadar kullanılabilecek ilaçlar değil. minoxun da yan etkileri ortadayken bunları kullanmamak en mantıklısı. ayrıca fin veya dut kullanmayı bıraktıktan sonra kendi saçların ne kadar kalınlaşsa da kalınlaşsın(donör hariç) bıraktığun zaman minyatürize olup dökülecek ve ekilenler kalacak :D
ekim başarılı olmamış hatta eski halin daha iyiymiş fakat koray erdoğan olunca başarısızlık da olsa revize 2000 greft ile harikalar yaratabileceği de bi gerçek. kesinlikle en hızlı şekilde revizeyi gerçekleştirmelisin. Bekledikçe psikolojik olarak etkileneceksin hatta mikropigmentasyon yöntemini de mutlaka göz önünde bulundurmanı öneririm

mantıksızlık şu dht diye bir durum var ken ve bu saçları ve donör deki malzemeyi etkiliyorken bunları kullanmadan iyi sonuç almayı düşünmek..
gerçi buna ramen sonuç kötü değil ışık altında kısa saç çekimi durumu kötü gösteriyor bir önceki sayfada daha net durum var
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram