Gönderen Konu: İnstitute of Hair-5208 graft 28-29 mart 2017  (Okunma sayısı 26888 defa)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İnstitute of Hair-5208 graft 28-29 mart 2017
« Yanıtla #76 : 26 Nisan 2018, 20:51:32 »
Adana melek polat ekimini iclncelermisin bombos bir kafa ve seninkinden az bir greft calismasi ve 6. Ay karsilastirma yaparsan aradaki gozle gorulur farki anliycaksin burdaki kimse kotulugune konusmuyor aksine cok iyi niyetli degerli arkadaalar var goruntu pek ic acici deil ve degisecegini sanmiyorum saygilar iyi aksamlar

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 26 Nisan 2018, 21:04:02 »
Adana melek polat ekimini iclncelermisin bombos bir kafa ve seninkinden az bir greft calismasi ve 6. Ay karsilastirma yaparsan aradaki gozle gorulur farki anliycaksin burdaki kimse kotulugune konusmuyor aksine cok iyi niyetli degerli arkadaalar var goruntu pek ic acici deil ve degisecegini sanmiyorum saygilar iyi aksamlar

merhaba latent.başarısız bir ekim olduğunu bende biliyorum üstelik bana düşen herşeyi yaptığım halde.14 aydır proscar kullanıyorum,kendime ve beslenmeme çok özen göstermiş olduğum halde bu sonucu beklemiyordum.ekim merkeziyle de görüştüm onlarda başarısız olduğunu doğal olmadığını kabul ediyorlar ama para iadesi vermiyorlar.ekimden önce hep arkamızda olduklarından bahsediyorlardı ama ekimden sonra kimse arkamızda olmadı iyi anlamda.sadece ücretsiz bir ekim daha yapalım diyorlar.aynı şey sizin başınıza gelse siz 2.ekiminizi yaptırırmıydınız? yani ufak tefek rütuşluk yerler olur amenna ama ektikleri saçlar çıkmadı şimdi hangi güvenle bir daha gideyim.zaten ilk ekimimde hem paramdan hem donörümden olmuşum.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 26 Nisan 2018, 21:11:38 »
Cok gecmis olsun senin adina uzuldum okadar emek zaman bosa gitmis bir pskoloji ikinci ekime hic yanasma bu merkezin ekimleri son zamanlarda formda ornekleri var basarisiz olmus olan kalan. Saclarinla isinin ehli olan bir merkeze yonelebilirsin sakal gogus kili kullanabildigini kullanmani tavsiye ederim para iadesine gelince vermiyolarsa yan yatti camura batti ustlerine git pesini birakma derim mahkemeye ver hakkini ara 5000 greftin karsiligi asla bu deil tecrubeli arkadaslar ztn yorumlamislar

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 26 Nisan 2018, 21:21:06 »
Cok gecmis olsun senin adina uzuldum okadar emek zaman bosa gitmis bir pskoloji ikinci ekime hic yanasma bu merkezin ekimleri son zamanlarda formda ornekleri var basarisiz olmus olan kalan. Saclarinla isinin ehli olan bir merkeze yonelebilirsin sakal gogus kili kullanabildigini kullanmani tavsiye ederim para iadesine gelince vermiyolarsa yan yatti camura batti ustlerine git pesini birakma derim mahkemeye ver hakkini ara 5000 greftin karsiligi asla bu deil tecrubeli arkadaslar ztn yorumlamislar

Yani bizde kendilerine sadece bunları söylüyoruz herkesin gördüğünü düşündüğünü onlarda görüyor düşünüyor ama niye insanlara böyle davranıyorlar. Ben Ekim yaptırmak için o parayı ne şartlarda topladım kimsenin haberi yok yada 1 sene nasıl psikolojik olarak bu süreci geçirdim kimse bilmiyor.ama bende hem verdiğim paranın hem boşa harcadıkları greftlerin hemde psikolojik olarak etkilendiğim bunca sürenin hesabını kendilerinden sorucam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 26 Nisan 2018, 21:28:00 »
Dostum çok geçmiş olsun 1 degil 5 degil herkes bu durumda bir sırmasaçlı denen reklamcı kardeş mutlu onuda zaten deşifre etmiştik. Çok geçmiş olsun olsun
Global Moderator

Fzt44

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 26 Nisan 2018, 21:32:56 »
Hocam acaba senin şok dökülme döneminde saçlar kesilmiş şekilde mi döküldü yoksa baston veya L şeklinde mi

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 26 Nisan 2018, 21:34:49 »
Dostum çok geçmiş olsun 1 degil 5 degil herkes bu durumda bir sırmasaçlı denen reklamcı kardeş mutlu onuda zaten deşifre etmiştik. Çok geçmiş olsun olsun
Sağol hintel olan oldu artik.sizde hakkınızı helal edin.sizinle de zamanında bu kişiler yüzünden kavga etmiştik.hatta en son klinikte de soylemistim sizi forumda savunmustuk herseyde arkamizdasiniz diye bir suru kavga ettik forumda insanlarla demistim onlarda gayet pişkin bir sekilde savunmasaydiniz biz mi savunun bizi dedi bana.çok pismanim keşke ekimden once bu reklam işini ogrenseydik bizler için çok geç oldu ama başka insanlar yanmasın.

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 26 Nisan 2018, 21:40:34 »
Hocam acaba senin şok dökülme döneminde saçlar kesilmiş şekilde mi döküldü yoksa baston veya L şeklinde mi
Valla L seklindede döküldü baston seklindede dokuldu.ama daha çok baston şeklindeydi.

Fzt44

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 26 Nisan 2018, 21:42:12 »
Anladım hocam çok geçmiş olsun cok üzüldüm valla senin adına

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 26 Nisan 2018, 21:56:37 »
Sağol hintel olan oldu artik.sizde hakkınızı helal edin.sizinle de zamanında bu kişiler yüzünden kavga etmiştik.hatta en son klinikte de soylemistim sizi forumda savunmustuk herseyde arkamizdasiniz diye bir suru kavga ettik forumda insanlarla demistim onlarda gayet pişkin bir sekilde savunmasaydiniz biz mi savunun bizi dedi bana.çok pismanim keşke ekimden once bu reklam işini ogrenseydik bizler için çok geç oldu ama başka insanlar yanmasın.

Canın saolsun kardeşim problem değil sizin çektiğiniz sıkıntıların yanında  elimizden geleni yaptık sizleri uyarmak için ama yeterli olamadık.
Global Moderator

İnstitute Of Hair Mağduru

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 26 Nisan 2018, 22:05:49 »

Canın saolsun kardeşim problem değil sizin çektiğiniz sıkıntıların yanında  elimizden geleni yaptık sizleri uyarmak için ama yeterli olamadık.

Ben ektirdikten sonra uyarmaya başladı forum bu yüzden dikkate alsamda pek anlamı olmuyacaktı nereye ektireyim diye açtığım konu sayesinde burada ekirmeye karar verdim tabi öneren arkadaşlarda buranın böyle olduğunu bilse ektir demezdi ama manuel donor azlığı için söylediklerini çok iyi biliyorum bu iş hem piskolojimizi bozuk hem paramızı alıp kolay bitecek bir iş değil...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 26 Nisan 2018, 22:25:29 »

Ben ektirdikten sonra uyarmaya başladı forum bu yüzden dikkate alsamda pek anlamı olmuyacaktı nereye ektireyim diye açtığım konu sayesinde burada ekirmeye karar verdim tabi öneren arkadaşlarda buranın böyle olduğunu bilse ektir demezdi ama manuel donor azlığı için söylediklerini çok iyi biliyorum bu iş hem piskolojimizi bozuk hem paramızı alıp kolay bitecek bir iş değil...
batı sen degilmisin ? Eski nickin ?
Global Moderator

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 26 Nisan 2018, 22:51:12 »
savunmasaydınız biz mi savunun bizi dedik ? Adam bilememiş sizin para için düşük karakter profili cizip sıvışacağınızı.ki yakıştırıp sıvışmışlar.neyse gecmis  olsun elimizden geldiği kadar ioh konularını up larız.dert olsun bunlara

İnstitute Of Hair Mağduru

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 26 Nisan 2018, 22:56:51 »
@Hintell

Evet benim...Bu nick daha güzel durdu sanki!
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 23:03:46 Gönderen: İnstitute Of Hair Mağduru »

Facebook Twitter Instagram