Gönderen Konu: İnstitute of Hair-5208 graft 28-29 mart 2017  (Okunma sayısı 26813 defa)

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İnstitute of Hair-5208 graft 28-29 mart 2017
« Yanıtla #91 : 27 Nisan 2018, 16:39:40 »
Dostum çok geçmiş olsun 1 degil 5 degil herkes bu durumda bir sırmasaçlı denen reklamcı kardeş mutlu onuda zaten deşifre etmiştik. Çok geçmiş olsun olsun
Sağol hintel olan oldu artik.sizde hakkınızı helal edin.sizinle de zamanında bu kişiler yüzünden kavga etmiştik.hatta en son klinikte de soylemistim sizi forumda savunmustuk herseyde arkamizdasiniz diye bir suru kavga ettik forumda insanlarla demistim onlarda gayet pişkin bir sekilde savunmasaydiniz biz mi savunun bizi dedi bana.çok pismanim keşke ekimden once bu reklam işini ogrenseydik bizler için çok geç oldu ama başka insanlar yanmasın.
savunmasaydınız biz mi savunun bizi dedik ? Adam bilememiş sizin para için düşük karakter profili cizip sıvışacağınızı.ki yakıştırıp sıvışmışlar.neyse gecmis  olsun elimizden geldiği kadar ioh konularını up larız.dert olsun bunlara

Evet hocam vallahi de billahi de düşünemedim böyle davranacaklarini.ben onlara cok guvenmistim maalesef yanildim.sürecim boyunca hep içimizi rahatlatici seyler konuştular ama sürecim bittikten sonra bu kadar olmuş anca bi daha ekeriz dediler.hakkımı aramamda özgür olduğumu söylediler birde.en kısa sürede bende hakkımı hem maddi hem manevi olarak ariyacagim

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 27 Nisan 2018, 16:45:14 »
Hepinize geçmiş olsun arkadaşlar zamanında bir kaç uyarıda bulunmuştum üzerime gelmeyen kalmamıştı .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 27 Nisan 2018, 17:44:42 »
Dostum çok geçmiş olsun 1 degil 5 degil herkes bu durumda bir sırmasaçlı denen reklamcı kardeş mutlu onuda zaten deşifre etmiştik. Çok geçmiş olsun olsun
Sağol hintel olan oldu artik.sizde hakkınızı helal edin.sizinle de zamanında bu kişiler yüzünden kavga etmiştik.hatta en son klinikte de soylemistim sizi forumda savunmustuk herseyde arkamizdasiniz diye bir suru kavga ettik forumda insanlarla demistim onlarda gayet pişkin bir sekilde savunmasaydiniz biz mi savunun bizi dedi bana.çok pismanim keşke ekimden once bu reklam işini ogrenseydik bizler için çok geç oldu ama başka insanlar yanmasın.
savunmasaydınız biz mi savunun bizi dedik ? Adam bilememiş sizin para için düşük karakter profili cizip sıvışacağınızı.ki yakıştırıp sıvışmışlar.neyse gecmis  olsun elimizden geldiği kadar ioh konularını up larız.dert olsun bunlara

Evet hocam vallahi de billahi de düşünemedim böyle davranacaklarini.ben onlara cok guvenmistim maalesef yanildim.sürecim boyunca hep içimizi rahatlatici seyler konuştular ama sürecim bittikten sonra bu kadar olmuş anca bi daha ekeriz dediler.hakkımı aramamda özgür olduğumu söylediler birde.en kısa sürede bende hakkımı hem maddi hem manevi olarak ariyacagim

artık savunmuyoruz aptallık ettik haklısınız deseydiniz
Global Moderator

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 27 Nisan 2018, 18:53:52 »
Hepinize geçmiş olsun arkadaşlar zamanında bir kaç uyarıda bulunmuştum üzerime gelmeyen kalmamıştı .

Dostum haklı olabilirsin ama bize herseyde arkamızda olduklarının garantisini vermişlerdi.bizde bu insanlara güvenmekten başka çaremiz yoktu.bunca insanın ahını aldılar elbet çıkar hepsi.

İnstitute Of Hair Mağduru

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 27 Nisan 2018, 19:30:09 »

Ektirdikten sonra söylediğiniz için bu moral bozmaktan başka bir işe yaramadı malesef...

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 27 Nisan 2018, 19:34:20 »

artık savunmuyoruz aptallık ettik haklısınız deseydiniz

zaten bu ekimin neresini savunacağız hintel.benim gibi bu sitedeki iohairin kendi açtıkları reklamlarındaki elemanları görüp gelen bir sürü kişinin de sonuçları çok çok kötü.yani şunu dicem 10 kişinin ekiminde 1 kişinin yada 2 kişinin kötü sonucu olur tamam ama 10 ununda böyle olması ilginç.hatta kendilerine de sordum bana 2.ekimi öneriyorsunuz ama ilk ekimimde ektiğiniz saçlar niye çıkmadı diye lafı eveleyip geveliyorlar bir sürü sebep sayabilirim diyorlar.donörümde boşluk var ceviz büyüklüğünde ileride resimlerinide atıcam bunu sorduğumda 2.ekimdede aynısı olucak dediler.ısrar edip 2.kez sorduğumda ise o bölgenin minyatürleşmiş olduğunu söylediler.yani proscarı kullanmış olmasam belki haklı olabilirler ama zaten saçımın minyatürleşmemesi için proscar kullanıyorum.yani bu söyledikleri saçma cevaplara ve cevabını veremedikleri sorularımdan sonra nasıl güveneyim 2.kez ekim yaptırayım.zaten yaptırmıcam da para iadesi bile vermiyorlar.artık dediğim gibi hakkımı maddi manevi arıyacağım.

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 27 Nisan 2018, 19:54:48 »
IOH madurlarına geçmiş olsun. Eğer forumu takip eden yeni üyeler varsa, onlar için de önemli bir ders olmalı bu. Taze açılmış, henüz sonuçları görülmemiş, kısacası ömrü 1 yılı doldurmamış hiçbir ekim merkezine şartlar ne olursa olsun tam güven duyulmamalı. IOH'un buradaki adi tuzağı "bakın fiyatlar yükselecek gelen erkenden gelsin" demesi ve kapıyı 1.5€'dan açması olayı nasıl profesyonelce kurguladıklarının da bir göstergesi.

Ancak benim başka bir konuda malumatım var: IOH madurları için forumda telefonunu paylaşan arkadaşa ulaşım, IOH'u yabancı forumlarda takip ettiğimi, açtıkları her konuda madurlardan bahsettiğimi ve IOH'un yeni stratejisi olan yabancı hastaları çekmek için gösterdikleri çabaları engellemeye çalıştığımı, kendileriyle bilgi paylaşımı yapmak istediğimi belirttim ancak aldığım yanıt sert bir şekilde "dışarıdan insan almıyoruz" oldu. Kim düşman, kim dost onu ayırt edemiyor bazı insanlar malesef.  O dakikadan sonra IOH'u yabancı forumlarda takip etmekten de vazgeçtim. Eğer burayı okuyorlarsa gönül rahatlığıyla promosyon yapmaya devam edebilirler, en azından ben gidip de tekrar insanları uyarmayacağım. Başkası yaparsa bilmiyorum.

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 28 Nisan 2018, 15:19:39 »
Hocam peki bu siteleri buraya da yazabilirmisiniz.bunlar hangi yabancı forumları kullanıyorlarsa bizde oraya üye olup diğer insanları uyaralım ki bizim düştüğümüz yanlışa dusmesinler.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 29 Nisan 2018, 12:17:30 »
Hocam geçmiş olsun. Maalesef söylenecek çok birşey yok. Eğer donörünüz çok yıpranmadıysa saçlarınızı 1 numaraya keserseniz kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 30 Nisan 2018, 12:38:03 »
Hocam geçmiş olsun. Maalesef söylenecek çok birşey yok. Eğer donörünüz çok yıpranmadıysa saçlarınızı 1 numaraya keserseniz kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Maalesef donorum de sol kulak arkamda ceviz büyüklüğünde boşluk var.kısa kestirdiğim zaman ortaya çıkıyor.en yakın zamanda resmini de paylaşacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 30 Nisan 2018, 12:42:32 »

Maalesef donorum de sol kulak arkamda ceviz büyüklüğünde boşluk var.kısa kestirdiğim zaman ortaya çıkıyor.en yakın zamanda resmini de paylaşacağım

Donör demi kötü durumda ? İkinci bir ekim sansın yok mu?
Global Moderator

IOH

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 30 Nisan 2018, 15:59:19 »
Merhaba,

Uzun süredir bu paylaşım platformu üzerinden devam eden karalama kampanyası bir çok hastamızı psikolojik açıdan kötü etkilemiş durumda.Ki bu  forumun bu amacı gütmemesi gerekli olduğuna inanıyorum. Hastalarımızı forumda paylaşım yapmak konusunda her zaman teşvik ettik. Bunun dürüst bir şekilde yapılmasını da rica ettik. Gerçekleştirdiğimiz operasyonların sonuçlarının her zaman arkasındayız. Bize gönderilen kötü niyet içeren mesaj ve mailler dışındakilere her zaman cevap verdik, saygı çerçevesini iki taraflı korumaya çalıştık. Sizin de operasyon öncesi yapılmış olan planlamanızda tek bir operasyonun yeterli olmayacağı belirtildi ve iki aşamalı bir operasyon planlaması yapıldı ki bundan konunuzda da bahsetmişsiniz. Operasyon sonrası sonucunuzdan memnun olmadığınızı belirttiğinizde size bunun altında yatan sebepler ve çözüm önerileri anlatıldı. İki aşamalı bir operasyon planlandığında yapılan ilk operasyon tamamlanmamış bir operasyondur bununla ilgili görüşmemizde bize hak vermiştiniz ve ilk başta bu şekilde konuşulduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz .en son geldiğinizde 2. Aşama planlamanız da yapılmıştı.
Hiç bir zaman fiyat politikamızı hasta çekmek için kullanmadık hatta her zaman fiyat konusunda yardımcı olduk, yine hiç bir zaman başka bir klinik ya da doktor adıyla reklam yapmadık. Ekimlerimizi bahsedildiği gibi "bölerek" yapmıyoruz, graftler çıkartılır ve sayılırken siz de yanımızdaydınız. Sonrasında size bunun raporu da verildi.
“Kasaplık”, “dolandırıcılık”, “sahtekarlık” gibi aslı olmayan ithamlar kullanılıyor Ya bu kelimelerin içeriği bilinmiyor ya da sizler fazla kötü niyetlisiniz. Zaten kendi içinizden (malum grubunuzdan bahsediyorum) sadece kendi çıkarları için diğer arkadaşlarının nasıl yalanlar kullanarak bunları yapacağını görüşmelerimiz esnasında tabiri caizse bize ispiyonlamışlardır. Siz de suedi nickli hastamızın para iadesi yapılmış olmasına rağmen, banka tarafından yapılan üç kuruşluk kesinti için nasıl bir tavır değişikliğine gittiğinden bahsetmiştiniz.  Hiç bir cerrahi operasyonun garantisi yoktur , bilgilendirmelerde MANUEL FUE nin başarı oranı belirtilir. operasyon öncesi okuyup imzalamış olduğunuz onam formunda da bundan bahsedilmektedir.
Dürüst olduğunuz sürece paylaşımlarınız ve süreciniz bizim için değerlidir ve her zaman sizin yanınızda olmaya devam etmemiz için en önemli etkendir.
Ekte bahsetmiş olduğunuz sol tarafın elimizdeki tüm fotoğraflarını bulabilirsiniz. Biz bahsetmiş olduğunuz ceviz büyüklüğündeki boşluğu bulamadık.

IOH

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 30 Nisan 2018, 16:00:22 »
.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 30 Nisan 2018, 18:21:55 »
Foruma hoş geldiniz ioh yetkilisi . Tarafınıza hakaret içeren mesajları ben kınıyorum . Sormak istediğim bir kaç konu var yaklaşık ekim yaptıran 15 kişilik falan bir gruptan bahsediliyor ve hiç biri ekimden memnun değilmiş . Siz buna katılıyor musunuz ?

Bunun dışında ekimleriniz başarılı olduysa 2. Ekimi yaptirmadiklari için mutsuzlarsa neden para iadesi yapıyorsunuz . Başarılı ekimin iadesi olur mu ? Bahsi geçen kesinti konusunda söylenen 3 kuruşluk kesinti 300 TL civarında arkadaşın beyanı sizden de dinlemek isteriz olayın aslını .

Teşekkür ederim
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram