Gönderen Konu: İnstitute of Hair-5208 graft 28-29 mart 2017  (Okunma sayısı 26814 defa)

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İnstitute of Hair-5208 graft 28-29 mart 2017
« Yanıtla #105 : 01 Mayıs 2018, 02:18:02 »
Sayın IOH yetkilisi öncelikle foruma hoş geldiniz. Burada hiçbir doktora/kliniğe karşı sistematik bir karalama kampanyası yürütülmemiştir. Zaten böyle bir şeye forum yönetimi tarafından izin verilmez. Burası özgür bir platform. Herkes görüşlerini özgürce paylaşabilir. Bu özgürlük size de tanınmıştır ki hiçbir engelleme olmadan gelip buraya savunmanızı yapabiliyorsunuz. Herkes yazdığından sorumludur, buna siz de dahilsiniz. 

Şimdi, sizi karaladığını iddia ettiğiniz kişilerin hepsi size ekim yaptırmış kişiler. Kendinize hiç 'Acaba bu forumdaki hastalarımızın hepsi neden bizi karalıyor?' diye sordunuz mu? Bu insanlar neden kandırılmış hissediyorlar, neden mağdur olduklarını söylüyorlar? Ortada gerçek anlamda bir mağduriyet yoksa bu forumun saç dökülmesinden muzdarip, objektif ve herhangi bir çıkarı bulunmayan üyeleri neden bu kişilerin mağduriyetlerini meşru buluyorlar?

Yaklaşık iki sene evvel kliniğinize konsültasyon için gelmiştim. Çok da güzel ağırlamıştınız beni. O zamanlar biraz toydum tabii. Görüşme esnasında 'Ekilen saçların ortalama ne kadarı çıkıyor? Saç ekiminden beklentim ne olmalı? diye sorunca  'Ektiğimiz saçların yüzde 100'ü değil yüzde 110'u çıkıyor' yanıtını almıştım. Bakın bunun pazarlamayla marketing'le alakası yoktur. Bu düpedüz hayal satmaktır, umut tacirliğidir. İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır derler. Başarısız sonuçlarınızı insanların beklentileriyle savunmadan önce lütfen kliniğinizde verdiğiniz sözlere dikkat edin. Belki de insanların beklentilerini sizin doktorunuzun/teknisyeninizin verdiği afaki sözler yükseltiyordur. Benimki sadece dostça bir tavsiye. Umarım hastalarınızla olan  sorunlarınızı en kısa sürede çözer ve daha başarı ekimlerin altına imza atarsınız.

Ha bu arada; neredeyse istisnasız tüm IOH konularına mesaj atmışsınız ancak bu arkadaşın konusunu ( https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4016.0 ) boş geçmişsiniz. Acaba ekimdeki başarısızlığın savunulacak hiçbir tarafı olmadığı için mi konuyu görmezden geldiniz? Bu ekime ücret iadesi yapmamanız beni hayal kırıklığına uğrattı. Bence yaptığınız hiç etik bir davranış değil.

Saygılarımla. 

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 01 Mayıs 2018, 17:20:08 »
Sayın IOH yetkilisi öncelikle foruma hoş geldiniz. Burada hiçbir doktora/kliniğe karşı sistematik bir karalama kampanyası yürütülmemiştir. Zaten böyle bir şeye forum yönetimi tarafından izin verilmez. Burası özgür bir platform. Herkes görüşlerini özgürce paylaşabilir. Bu özgürlük size de tanınmıştır ki hiçbir engelleme olmadan gelip buraya savunmanızı yapabiliyorsunuz. Herkes yazdığından sorumludur, buna siz de dahilsiniz. 

Şimdi, sizi karaladığını iddia ettiğiniz kişilerin hepsi size ekim yaptırmış kişiler. Kendinize hiç 'Acaba bu forumdaki hastalarımızın hepsi neden bizi karalıyor?' diye sordunuz mu? Bu insanlar neden kandırılmış hissediyorlar, neden mağdur olduklarını söylüyorlar? Ortada gerçek anlamda bir mağduriyet yoksa bu forumun saç dökülmesinden muzdarip, objektif ve herhangi bir çıkarı bulunmayan üyeleri neden bu kişilerin mağduriyetlerini meşru buluyorlar?

Yaklaşık iki sene evvel kliniğinize konsültasyon için gelmiştim. Çok da güzel ağırlamıştınız beni. O zamanlar biraz toydum tabii. Görüşme esnasında 'Ekilen saçların ortalama ne kadarı çıkıyor? Saç ekiminden beklentim ne olmalı? diye sorunca  'Ektiğimiz saçların yüzde 100'ü değil yüzde 110'u çıkıyor' yanıtını almıştım. Bakın bunun pazarlamayla marketing'le alakası yoktur. Bu düpedüz hayal satmaktır, umut tacirliğidir. İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır derler. Başarısız sonuçlarınızı insanların beklentileriyle savunmadan önce lütfen kliniğinizde verdiğiniz sözlere dikkat edin. Belki de insanların beklentilerini sizin doktorunuzun/teknisyeninizin verdiği afaki sözler yükseltiyordur. Benimki sadece dostça bir tavsiye. Umarım hastalarınızla olan  sorunlarınızı en kısa sürede çözer ve daha başarı ekimlerin altına imza atarsınız.

Ha bu arada; neredeyse istisnasız tüm IOH konularına mesaj atmışsınız ancak bu arkadaşın konusunu ( https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4016.0 ) boş geçmişsiniz. Acaba ekimdeki başarısızlığın savunulacak hiçbir tarafı olmadığı için mi konuyu görmezden geldiniz? Bu ekime ücret iadesi yapmamanız beni hayal kırıklığına uğrattı. Bence yaptığınız hiç etik bir davranış değil.

Saygılarımla.

kilian +1

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 01 Mayıs 2018, 19:04:58 »
Isiniz gucunuz yalan sizin bir tek Allah bir dediginize inanilir, arenamed v2 gibi oldunuz, gerci onladan bile kotu en azindan onlar unlulere felan ekim yapip kendilerini kurtariyor sizin butun ekimleriniz facia sakak ekimleriniz berbat seyrek kendi kendinize alin cizgisi yapmalar biri sama biri bagdata bakan sac cizgileri daha sayalim mi?

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 01 Mayıs 2018, 22:40:27 »
Merhaba,

Uzun süredir bu paylaşım platformu üzerinden devam eden karalama kampanyası bir çok hastamızı psikolojik açıdan kötü etkilemiş durumda.Ki bu  forumun bu amacı gütmemesi gerekli olduğuna inanıyorum. Hastalarımızı forumda paylaşım yapmak konusunda her zaman teşvik ettik. Bunun dürüst bir şekilde yapılmasını da rica ettik. Gerçekleştirdiğimiz operasyonların sonuçlarının her zaman arkasındayız. Bize gönderilen kötü niyet içeren mesaj ve mailler dışındakilere her zaman cevap verdik, saygı çerçevesini iki taraflı korumaya çalıştık. Sizin de operasyon öncesi yapılmış olan planlamanızda tek bir operasyonun yeterli olmayacağı belirtildi ve iki aşamalı bir operasyon planlaması yapıldı ki bundan konunuzda da bahsetmişsiniz. Operasyon sonrası sonucunuzdan memnun olmadığınızı belirttiğinizde size bunun altında yatan sebepler ve çözüm önerileri anlatıldı. İki aşamalı bir operasyon planlandığında yapılan ilk operasyon tamamlanmamış bir operasyondur bununla ilgili görüşmemizde bize hak vermiştiniz ve ilk başta bu şekilde konuşulduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz .en son geldiğinizde 2. Aşama planlamanız da yapılmıştı.
Hiç bir zaman fiyat politikamızı hasta çekmek için kullanmadık hatta her zaman fiyat konusunda yardımcı olduk, yine hiç bir zaman başka bir klinik ya da doktor adıyla reklam yapmadık. Ekimlerimizi bahsedildiği gibi "bölerek" yapmıyoruz, graftler çıkartılır ve sayılırken siz de yanımızdaydınız. Sonrasında size bunun raporu da verildi.
“Kasaplık”, “dolandırıcılık”, “sahtekarlık” gibi aslı olmayan ithamlar kullanılıyor Ya bu kelimelerin içeriği bilinmiyor ya da sizler fazla kötü niyetlisiniz. Zaten kendi içinizden (malum grubunuzdan bahsediyorum) sadece kendi çıkarları için diğer arkadaşlarının nasıl yalanlar kullanarak bunları yapacağını görüşmelerimiz esnasında tabiri caizse bize ispiyonlamışlardır. Siz de suedi nickli hastamızın para iadesi yapılmış olmasına rağmen, banka tarafından yapılan üç kuruşluk kesinti için nasıl bir tavır değişikliğine gittiğinden bahsetmiştiniz.  Hiç bir cerrahi operasyonun garantisi yoktur , bilgilendirmelerde MANUEL FUE nin başarı oranı belirtilir. operasyon öncesi okuyup imzalamış olduğunuz onam formunda da bundan bahsedilmektedir.
Dürüst olduğunuz sürece paylaşımlarınız ve süreciniz bizim için değerlidir ve her zaman sizin yanınızda olmaya devam etmemiz için en önemli etkendir.
Ekte bahsetmiş olduğunuz sol tarafın elimizdeki tüm fotoğraflarını bulabilirsiniz. Biz bahsetmiş olduğunuz ceviz büyüklüğündeki boşluğu bulamadık.

sizede merhaba
öncelikle dediğiniz gibi forumda ben konumu sizin için açmıştım yoksa kimse bana zorla konu açtırmadı ama bu konuyu açarkende bana konu başlığını yok des manuel yazın bu ekim koltuğunun ismi des manuel tarzı söylemleriniz olmuştu tabi bunların hiçbirini kala almamıştım.neyse operasyon planlaması yapılırken bana nasıl bir ekim istediğimi genel olarak greftleri yayalım mı yoksa sık bir ekim mi olsun diye sorduğunuzda bende 2 ekim olarak düşünüyorum ben ilk ekimimde en ön kısmın çok sık olmasını hatta tepe bölgesine bile ilk ekimde girmemenizi en ön ve orta kısımlara yoğunlaşmanızı söyleyip birlikte bu kararımızla ekime girdik.

şuanda 1 sene 1 ay olmuş ekim yaptıralı ve bu süre boyunca kendilerine whatsapp üzerinden sürekli olarak yazıp son durumumun resimlerini gönderip gidişattan memnun olmadığımı vaat ettikleriniz saçlara ulaşamadığınızı bu ekimin benim için hayal kırıklığı olduğunu ve sizinde cevaben bana 1 sene dolduğunda KLİNİĞİMİZE GELMENİZİ VE GEREKENİN YAPILACAĞININ SÖZÜNÜ VERMİŞTİNİZ.

neyse 1 senemiz doldu görüşmeye gittim.odaya geçtim resimlerimi çektiler ve koltuğa oturdum.koltuktayken saçımla ilgilenmeye başladılar. ben saç analizi yapılacağını zannettim ama onlarsa oturduğum koltukta kendilerince 2.ekim olursa saç planlaması bu sekilde olucak şeklinde konuştular.bende kendilerine planlamadan ziyade niye ekimden önceki saçlarımın ve ektiğiniz saçlarımın çıkmadığını sordum.onlarda ekimden önceki varolan saçlarımın döküldüğünü söylediler(hatta bir ara bu varolan saçlarımın çıkmamasını 5. 6.aydayken kendilerine whatsapdan yazdığımda saçlarımın dökülmüş olabileceğinden ve benden proscar kullandığım halde dht testi yaptırmamı da istemişlerdi) neyse bende görüşmede kendilerine 14 aydır proscar kullanıyorum isterseniz tutun saçımı çekin saçlarım dökülmüyor bu saçlar ekimden sonra hiç çıkmadı dedim ve sizin operasyon sırasında yaptığınız bir hatadan dolayı böyle bir sonucumun olduğunu söyledim ve elif de bana kanalları süper açıyorum kanal açmam da sıkıntı yok dedi bende verdiğiniz anastezideki adrenalinden olabileceğini söyledim çünkü bir tek ben değilim önceki saçları zarar gören 5 6 kişi daha var bu durumda olan.

neyse saçlarımın neden çıkmadığını sorduğumda ise birsürü neden sayabilirim gibi saçma bir cevap verdiler.şimdi bunları duyan bir kişi niye 2.ekimi yaptırsın?2.ekimde elifin bana başarı oranı veremiyorum demesi güzel birşey çünkü hiç değilse ilk ekimdeki gibi ektiğim saçın yüzde 98 inden fazlası çıkar gibi bir söyleminden sonra kendi sonuçlarınızı görünce yüksekten uçmamanız gerektiğini geçde olsa sizlerde anlamışsınız.

görüşmede kendileri 2.ekimde daha fazla çoklu greft ekeceklerini ve ilk ekime göre çok daha sık bir görüntüye ulaşacağımı söylediler ve bende kendilerine çoklu greft ortalaması 2.50 2.60 larda olan bizzat benim tanıdığım size ekim yaptıran kişilerinde memnun olmadığını söyledim hatta kendileri de bu arkadaşların son hallerini bana gösterdiklerinde kliniktekilere de söyledim böyle sık bir ekimin böyle bir sonuç vermesinin çok kötü olduğunu.kendilerine 2.ekimi sizde yaptırmak istemediğimi çünkü bu 1 senelik süreçde hem maddi hem psikolojik olarak bu süreçten çok etkilendiğimi söyledim.donorümün zaten az olduğunu ve bunu kendilerinde riske etmek istemediğimi söyledim ve ücret iadesi istedim.kendileri de bana benim tanıdığım birkaç kişiye belli bir oranda iade yaptıklarını ve bu kişilerinde hala peşlerini bırakmadıkları için artık iade yapmayacaklarını ve ücretsiz revizyon ekimi yapacaklarını söylediler.hatta bir ara bu kişiler üzerinden onlar şöyle yaptı böyle yaptı bizi tehdit etti yok peşini bırakmayacaklarını söylediler vs diye o kişilere kızıyorlarken en sonunda bende konunun değiştiğini anlayıp evet evet deyip ben kendi sürecime bakıyorum benim gibi 2 arkadaşım dışında kimsenin sürecini de yaptığı olaylarıda bilmeyip,o tarz şeylerle ilgilenmediğimi söyleyip kestirip attım.

bu suedinin olayını işte bu arada kendileri demişse demiştir yoksa hiçbir şekilde suediyi ne tanırım ne bilrim sadece bir ara whatsapda ioh de ekim yaptıran bir grubumuz vardı oradaydı kendisi hatta o gruptanda birkaç ay önce ayrılmıştı.birde greftler çıkartılırken ve sayılırken yanımızdaydınız demişsiniz ve bölerek ekim yapmadığınızı söylemişsiniz yani ben birkere koltukta oturur vaziyetteydim sizlerde benim arkamda greftleri alıp 1 2 3 diye sayılıyordunuz.sadece sizin söylediğiniz rakamlar dışında dediğim gibi koltukta oturur vaziyetteydim.yani elim kolum bağlı size güvenmekten başka çarem yoktu.bölme işine gelirsek zaten sizinde kullandığınız çok ince punchlardanda ekiminizi böldüğünüz anlaşılıyor.mesela bana bir ara ekim esnasında 0.6 mm lik punchla alım yapıldığını söylemiştiniz.
donorümde sol kulak arkamdaki boşluğa gelince bunu siz göremeyebilirsiniz çünkü donorümü uzun tutuyorum ama elifin özel bir cihazla saç analizi yaparken o bölgenin minyatürleştiğini bana söylediğini sizlerde benden daha iyi bilip 2.ekimdede bunun gibi boşlukların olacağını bana 5.ayda kliniğinize geldiğimde söylemiştiniz.bende size cevaben proscar ve biotin kullanıyorum ve saç kalınlığımın 60 mikron olduğunu ama nasıl olurda saçımın minyatürleştiğini sorduğumda sizden tatmin edici bir cevap alamamıştım.

son olarak size birşey sormak isterim elinizi vicdanınıza koyun ioh ekibi olarak bunu kendi aranızda sadece konuşun,ekibinizde bir erkek arkadaşınız var(mustafa) çokda iyi biri bence ama onunda saçları dökülüyor,zamanında bizimde öyle saçlarımız vardı ileride belkide bizim durumumuza gelicek kimbilir.kendisi bir erkek olarak şu sonuçlardan sonra ileride bizim gibi noward 5 6 7 olsa acaba size ekim yaptırırmıydı?yada hayatı boyunca biriktirdiği bütün parayla herhangi bir ekim merkezinde aynı benim gibi başarısız bir ekim geçirse ve onada 2.ekimi bedava yaparız başkada birşey yapamayız deseler onunda son şansı kalsa ne yapardı?
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2018, 22:48:47 Gönderen: Blacksmith »

IOH

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 02 Mayıs 2018, 10:57:14 »
Öncelikle yazım dilinize gösterdiğiniz özen ve saygıdan dolayı teşekkür ederiz. Amacımız kimseyi suçlamak değil, durumun tek taraflı kalmasına engel olarak açıklama yapmak. Sizin de bahsettiğiniz gibi çalışanlarımızın isimleri tek tek yazılıp, hakaret boyutuna ulaşan yazışmalar olmuştur, bu hem üzücü bir durum hem de suçtur. Bahsedilen kesinti 70 euro’dur ve banka tarafından kesilmiştir. Türkiye-Almanya arası yapılan kesinti miktarını bilemiyoruz. Ancak bizim tarafımızdan karşı hesaba 1700 euro gönderilmiştir. Bahsedilen 70 euro bizim tarafımızdan eksik gönderilmemiştir. Bunun yaşanmasının ardından sakince bir orta yol bulmak daha kolayken hastamız Suedi bize paranın tamamı iade edilmezse, yapacağı şeyleri anlatan bir mail atmıştır. Mailin üslubu ve tehdit içerikli olmasından dolayı cevap alamadığı doğrudur.
Daha önce de belirttiğimiz gibi kötü niyetli insanlar ve onların diğerlerini  tabiri caizse gaza getirmesinden dolayı iade yapmama kararı aldık.
Bu arada not düşmek isterim forum paylaşımızın içeriği ya da konu başlığıyla ilgili size bir müdahalede bulunulmamıştır, bahsettiğiniz yöntemin bizimle bir ilgisi yoktur

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 02 Mayıs 2018, 14:56:07 »
Öncelikle yazım dilinize gösterdiğiniz özen ve saygıdan dolayı teşekkür ederiz. Amacımız kimseyi suçlamak değil, durumun tek taraflı kalmasına engel olarak açıklama yapmak. Sizin de bahsettiğiniz gibi çalışanlarımızın isimleri tek tek yazılıp, hakaret boyutuna ulaşan yazışmalar olmuştur, bu hem üzücü bir durum hem de suçtur. Bahsedilen kesinti 70 euro’dur ve banka tarafından kesilmiştir. Türkiye-Almanya arası yapılan kesinti miktarını bilemiyoruz. Ancak bizim tarafımızdan karşı hesaba 1700 euro gönderilmiştir. Bahsedilen 70 euro bizim tarafımızdan eksik gönderilmemiştir. Bunun yaşanmasının ardından sakince bir orta yol bulmak daha kolayken hastamız Suedi bize paranın tamamı iade edilmezse, yapacağı şeyleri anlatan bir mail atmıştır. Mailin üslubu ve tehdit içerikli olmasından dolayı cevap alamadığı doğrudur.
Daha önce de belirttiğimiz gibi kötü niyetli insanlar ve onların diğerlerini  tabiri caizse gaza getirmesinden dolayı iade yapmama kararı aldık.
Bu arada not düşmek isterim forum paylaşımızın içeriği ya da konu başlığıyla ilgili size bir müdahalede bulunulmamıştır, bahsettiğiniz yöntemin bizimle bir ilgisi yoktur
Lütfen dogruyu konusalim. Anlasmamiz 2000 Euroydu! SIZ benden 2000 Euro vermek icin foruma yazi yazmami istemistiniz. Ben degil! Yazi yazdigimi begenmediniz. Konumu sildirttim o da yetersizmis, benden yeni konu acip IOHdan özür yazmami istediniz. Ne icin özür dileyecegimi bilmiyorsam oda artik önemli degil. Bunlari sebep yapip 2000 Euro deyil, 1700 e düstük.
1700 Euro nun kabul etmemin tek sebepi de eksik olsa bile elime o paranin gelmesiydi. Parayi birde "alici banka ücretini öder" sekilde gönderdiginiz icin kesildi.
Mesele yani 70 Euro degil. Mesele sözünü tutmamak! Mesele artik gurur meselesi. Beni kandirktan sonra birde dogru cikmaya calisiyorsunuz.
2000 Euroyu kabul edecektim ve konu bitecekti benim icin. Ama beni böyle aldatdiktan sonra bu konu öyle kapanacakksa malesef yanildiniz. Ben artik kendim icin degil, baska insanlar sizin tuzagina düsmesin diye caba gösteriyorum. Okadar insanin hayatini maf ettiniz ve hic bir hatanizi kabul etmiyorsunuz. Sizin ekimler basarali olsaydi hic bu duruma gelirmiydi? Sacimdan, hayallerimden, paramdan ettiniz. Birde ben sözümu tutmamisim kelimeleri kullaniyorsunuz. Ne diyim artik. Allah sizleri islah etsin.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 02 Mayıs 2018, 15:41:36 »

Kendinizi hasta yerine koyun Almanyadan kalkmış gelmiş , para harcamış , vakit harcamış , umutlanmış , çevresindeki herkes tarafından takip edilmiş hayal kurmuş adam . Olmamış olabilir her doktorun , ekim merkezinin , sağlıkçının kötü ekimi var . Adamın parasını tamı tamına iade edin özür dileyin nerede hata yaptık diye düşünün sonra yapmayın . Sizin küçümsediğiniz 70 euroya 1 hafta çalışan insan var bu ülkede . Gerçi arkadaş 2000 euro anlaştık diyor ama neyse. Bu arada tarafınıza yapılan hakaret içeren yazıları sizin adınıza kınıyorum. Zaten site yönetimi izin vermiyor bu tip konuşmalara .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Cutter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 02 Mayıs 2018, 15:56:48 »
Merhaba bende İOH 'da ekim yaptırmış biri olarak kendi konum üzerinden yön vermek isterdim ama yazılanlara daha fazla dayanamadım,
zaten İOH mağduru olarak yakın bir zamanda kendi konumu ve ayrıca tazminat davası açmayı düşünüyorum..
Yazılanlara dayanamadım çünkü benim için dürüslük önemli bir erdemdir, bu bağlamda ekim süresince tarafıma bir çok yalan söylendiğine inanıyorum ve bunların kanıtı bende mevcuttur.
Bana anlaştığımız greft miktarından ortalama 1000 greft eksik ekilmiştir ve tarafıma gerçek olmayan saç ekim belgesi verilmiştir, ioh ekibinden 2 kişinin yazılı ve sözlü onayı üzerine konuşuyorum, elimde delil vardır..
operasyonun doktor kontrolü altında olacağı söylenmişti anestezi sırasında vs ama operasyon sırasında hiç bir şekilde doktor görmedim ve karşılaşmadım bunlarında görüntü kayıtları, yanımda görüşmeye getirdiğim bir arkadaşımın şahitliği ve yine yazılı bir metin elimde mevcuttur tabi ki eksik fatura olayını unutmayacağım bir çok koldan dava açmayı düşünüyorum.
Ayrıca forum sitesinde kendilerini hasta gibi gösterip  gard, efes, sonradansırma, yiğitalptuna gibi nicklerle kendi lehlerine yorumlar yapmaları hiç etik değildir ne yazık ki hepsini sonradan öğrendim ve artık susmayı tercih etmiyorum benim gururumla oynandı,beklenti içine soktukları 1 senem, yüksek miktarda ödediğim ücret,emeğim ve hayallerim gitti tabi ziyan olan greftlerimi saymıyorum..
Bana hem eksik greft ekildi hem de ekilen greflerin yüzde 50 si bile çıkmadı, son görüşmemizde gözlerim dolarcasına tartıştım çünkü haksızlık kaldıramayacağım bir şey, anlaşmak istedim bir çok kişiye ücret iadesi yapıldığını bildiğim halde iade politikası olmadığını söylediler ve bana revizyon teklif ettiler ama ben bu yalanlara ve güvensizliğe rağmen nasıl o masaya yatabilirdim?
Bu arada belirtmek isterim ücret iadesi alıp anlaşıp işin peşini bırakmamak ne kadar etik bir durum bilemiyorum ayrı konu tartışılır doğrusu işin iç yüzünü bilmediğim için yorum yapamıyorum ama dediğim gibi ben düsütlükten yanayım.
Evet arkadaşlar tamamlamayı düşündüğüm bir kaç durumum kaldı gücüm yettiğince yasal çerçeve içinde ve yüce yargı önünde hakkımı arayacağım iade ve tazminat davası açacağım,davayı açmam ve sonrasında kazanmam halinde kazandığım tüm tazminatı LÖSEV'e bağışlayacağımı buradan tüm forum üyelerine bildiririm.Benim saç ile ilgili güvenebileceğim bir kaç merkez var bu merkezler içinse maalesef bütçem yok bu yüzden kazanacağım tazminat ile hayırlı bir iş yapmak isterim..
Başka hayaller ile oynanmaması ve dürüstlük adına yazdım tüm bunları esen kalın..
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2018, 17:15:30 Gönderen: Cutter »

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 02 Mayıs 2018, 21:58:51 »

sizlerle aslında bu tarz yazı diliyle konuşmamam gerektiğini ben çok iyi biliyorum çünkü bu saate kadar ali bey mehmet bey elif hanım vs muhabbetleriyle belli bir noktaya gidilemiyor.bunun içinde bugün 2 tane avukat ile görüşme gerçekleştirmiş bulunmaktayım.görüşmemde daha önce saç ekimi yaptırıp bizim gibi mağdur olan eski müvekkilleriyle konuşturdular sağolsunlar.sizin hakkınızı arayabilirsiniz dediğiniz gibi bende en kısa sürede sizinle hukuki yollarda hakkımı arıyacağım.

bu arada şu benim konumda başka hastalarınızıda eleştirmekten bir vazgeçin,ben suedi yi tanımam etmem,sadece sizin mağdur ettiğiniz bizim gibi bir hasta olduğunu biliyorum onun dışında kendisiyle ne telefonda nede başka bir yerde konuşmuşluğum yoktur.ben yukardada yazdım kendi sürecime bakıyorum onun dışında kim ne yapmış önemli değil bana vaat ettiğiniz yüzde 98 den fazla çıkışı sağlamayı geçtim yüzde 50 lik bir çıkış oranını anca yakaladığınız gibi, ilk görüşmedede arkadaşımın ekimden sonra kapatıcı bir görüntüsü olucak mı sorusuna evet deyip yüksek oranda hayal sattınız ama ekimden sonra bu kadar oldu deyip başarı oranı bile veremediğiniz 2.ekimi bana yapmayı önerdiniz.hastalarınıza ekim öncesinde ve 1.senesi dolana kadar olan süreçte biz sizlerin hep arkanızdayız diyordunuz ve hatta şahsıma 1.sene dolduğunda gereğinin yapılacağının garantisini verip görüşmeye çağırdığınızda ise sadece revizyon ekimi yapabiliyoruz dediniz.yani bu mudur arkamızda olmak bu mudur gereğinin yapılması?ben tırnağımla kazıyarak biriktirdiğim parayı gözüm hiçbir zaman arkada olmayacak şekilde size güvenip vermiştim ama 12.ay yanınıza geldiğimde karşılaştığım tavırlara bakarsak hayatımın en büyük çalımınıda sizden yediğimi öğrendim.heba ettiğiniz greftlerimi hiç saymıyorum bile.ne diyim o gün size de söyledim söylenebilecek bir laf bırakmadınız diye bundan sonra da hukuki yollarda sonuna kadar hakkımı arıyacağım.

İnstitute Of Hair Mağduru

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 07 Mayıs 2018, 22:54:17 »
Boşuna yazma kardeşim çoktan burayı terk ettiler cevap veremedikleri için gitmeleri normal...

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 08 Mayıs 2018, 19:04:01 »
gönül isterdi ki şu foruma saçlı güzel sonuçlarımızı paylaşalım ama durum ortada malesef.insanın psikolojisi bozuluyor,benim ödediğim rakamın 4 te 1 ini veripte muazzam sonuç alanlar var giden donörümde cabası.zaten ekim merkezinin ekimden sonraki davranışlarıyla da tercihimizin çok yanlış olduğunu anladık ama geç oldu.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 08 Mayıs 2018, 22:00:05 »
Olan oldu biz yandık başkaları yanmasın birde utanmadan instagram hesaplarından paylaşım yapıyorlar şaka gibiler!Yüzsüzlük

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 09 Mayıs 2018, 00:42:10 »
Hocam yapıcaklar tabiki paylaşım sonuçta hala çalışıp ekim yapıyorlar normal yani
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 09 Mayıs 2018, 13:45:48 »
Çalışıp ekim yapmalarınıda engellicez inşallah!

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 15 Mayıs 2018, 16:35:35 »
arkadaşlar daha önce biri ioh in yabancı forumlarda konu açtığını söylemişti.eğer biliyorsanız o forumları burada paylaşabilirmisiniz?bizde oralara üye olup konumuzu açalım ki başka kimse mağdur olmasın

Facebook Twitter Instagram